metryki.genealodzy.pl
Podziel się na Facebook Podziel się na BLIP Podziel się na Twitter Podziel się na Buzz Dodaj zakładkę Google Podziel się na Flaker Podziel się na Delicious     Genealodzy.PL     Metryki.Genealodzy.PL Google mapa Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane indeksy Poczekalnia Zasoby w trakcie indeksacji Statystyki pobrań plików Jak indeksować Jak wyszukiwać Jak wspomóc           flag-pol.png flag-eng.png 09.12.2019 20:08
Zespół: 1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
Jednostka: 1907
Katalog: Małżeństwa
Pliki:
0112-0113 0230-0231 0348-0349 0466-0467 0584-0585 0702-0703
0000 0114-0115 0232-0233 0350-0351 0468-0469 0586-0587 0704-0705
0001 0116-0117 0234-0235 0352-0353 0470-0471 0588-0589 0706-0707
0002-0003 0118-0119 0236-0237 0354-0355 0472-0473 0590-0591 0708-0709
0004-0005 0120-0121 0238-0239 0356-0357 0474-0475 0592-0593 0710-0711
0006-0007 0122-0123 0240-0241 0358-0359 0476-0477 0594-0595 0712-0713
0008-0009 0124-0125 0242-0243 0360-0361 0478-0479 0596-0597 0714-0715
0010-0011 0126-0127 0244-0245 0362-0363 0480-0481 0598-0599 0716-0717
0012-0013 0128-0129 0246-0247 0364-0365 0482-0483 0600-0601 0718-0719
0014-0015 0130-0131 0248-0249 0366-0367 0484-0485 0602-0603 0720-0721
0016-0017 0132-0133 0250-0251 0368-0369 0486-0487 0604-0605 0722-0723
0018-0019 0134-0135 0252-0253 0370-0371 0488-0489 0606-0607 0724-0725
0020-0021 0136-0137 0254-0255 0372-0373 0490-0491 0608-0609 0726-0727
0022-0023 0138-0139 0256-0257 0374-0375 0492-0493 0610-0611 0728-0729
0024-0025 0140-0141 0258-0259 0376-0377 0494-0495 0612-0613 0730-0731
0026-0027 0142-0143 0260-0261 0378-0379 0496-0497 0614-0615 0732-0733
0028 0144-0145 0262-0263 0380-0381 0498-0499 0616-0617 0734-0735
0029 0146-0147 0264-0265 0382-0383 0500-0501 0618-0619 0736-0737
0030-0031 0148-0149 0266-0267 0384-0385 0502-0503 0620-0621 0738-0739
0032-0033 0150-0151 0268-0269 0386-0387 0504-0505 0622-0623 0740-0741
0034-0035 0152-0153 0270-0271 0388-0389 0506-0507 0624-0625 0742-0743
0036-0037 0154-0155 0272-0273 0390-0391 0508-0509 0626-0627 0744-0745
0038-0039 0156-0157 0274-0275 0392-0393 0510-0511 0628-0629 0746-0747
0040-0041 0158-0159 0276-0277 0394-0395 0512-0513 0630-0631 0748-0749
0042-0043 0160-0161 0278-0279 0396-0397 0514-0515 0632-0633 0750-0751
0044-0045 0162-0163 0280-0281 0398-0399 0516-0517 0634-0635 0752-0753
0046-0047 0164-0165 0282-0283 0400-0401 0518-0519 0636-0637 0754-0755
0048-0049 0166-0167 0284-0285 0402-0403 0520-0521 0638-0639 0756-0757
0050-0051 0168-0169 0286-0287 0404-0405 0522-0523 0640-0641 0758-0759
0052-0053 0170-0171 0288-0289 0406-0407 0524-0525 0642-0643 0760-0761
0054-0055 0172-0173 0290-0291 0408-0409 0526-0527 0644-0645 0762-0763
0056-0057 0174-0175 0292-0293 0410-0411 0528-0529 0646-0647 0764-0765
0058-0059 0176-0177 0294-0295 0412-0413 0530-0531 0648-0649 0766-0767
0060-0061 0178-0179 0296-0297 0414-0415 0532-0533 0650-0651 0768-0769
0062-0063 0180-0181 0298-0299 0416-0417 0534-0535 0652-0653 0770-0771
0064-0065 0182-0183 0300-0301 0418-0419 0536-0537 0654-0655 0772-0773
0066-0067 0184-0185 0302-0303 0420-0421 0538-0539 0656-0657 0774-0775
0068-0069 0186-0187 0304-0305 0422-0423 0540-0541 0658-0659 0776-0777
0070-0071 0188-0189 0306-0307 0424-0425 0542-0543 0660-0661 0778-0779
0072-0073 0190-0191 0308-0309 0426-0427 0544-0545 0662-0663 0780-0781
0074-0075 0192-0193 0310-0311 0428-0429 0546-0547 0664-0665 0782-0783
0076-0077 0194-0195 0312-0313 0430-0431 0548-0549 0666-0667 0784-0785
0078-0079 0196-0197 0314-0315 0432-0433 0550-0551 0668-0669 0786-0787
0080-0081 0198-0199 0316-0317 0434-0435 0552-0553 0670-0671 0788-0789
0082-0083 0200-0201 0318-0319 0436-0437 0554-0555 0672-0673 0790-0791
0084-0085 0202-0203 0320-0321 0438-0439 0556-0557 0674-0675 0792-0793
0086-0087 0204-0205 0322-0323 0440-0441 0558-0559 0676-0677 0794-0795
0088-0089 0206-0207 0324-0325 0442-0443 0560-0561 0678-0679 0796-0797
0090-0091 0208-0209 0326-0327 0444-0445 0562-0563 0680-0681 0798-0799
0092-0093 0210-0211 0328-0329 0446-0447 0564-0565 0682-0683 0800-0801
0094-0095 0212-0213 0330-0331 0448-0449 0566-0567 0684-0685 0802-0803
0096-0097 0214-0215 0332-0333 0450-0451 0568-0569 0686-0687 0804-0805
0098-0099 0216-0217 0334-0335 0452-0453 0570-0571 0688-0689 0806
0100-0101 0218-0219 0336-0337 0454-0455 0572-0573 0690-0691 zzz
0102-0103 0220-0221 0338-0339 0456-0457 0574-0575 0692-0693
0104-0105 0222-0223 0340-0341 0458-0459 0576-0577 0694-0695
0106-0107 0224-0225 0342-0343 0460-0461 0578-0579 0696-0697
0108-0109 0226-0227 0344-0345 0462-0463 0580-0581 0698-0699
0110-0111 0228-0229 0346-0347 0464-0465 0582-0583 0700-0701
Sygnatury i katalogi zespołu:
1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
L.p.JednostkaOpisinfoaktów
1.1905(UMZ-1905) 
Urodzenia19051148
Urodzenia19051204
Urodzenia19052080
Urodzenia19051288
Urodzenia1905970
Małżeństwa1905668
Małżeństwa1905571
Zgony19051794
Zgony19051804
2.1906(UMZ-1906) 
Urodzenia19061908
Urodzenia19061908
Urodzenia19061908
Urodzenia19061696
Małżeństwa1906814
Małżeństwa1906829
Zgony19062076
Zgony19061847
Skorowidz urodzeń1906bd
3.1907(UMZ-1907) 
Urodzenia19071280
Urodzenia19071340
Urodzenia19071588
Urodzenia19071396
Urodzenia19071726
Małżeństwa1907806
Małżeństwa1907859
Zgony19071818
Zgony19071784
Skorowidz małżeństw1907bd
4.1908(UMZ-1908) 
Urodzenia19081088
Urodzenia19081348
Urodzenia19081220
Urodzenia19081148
Urodzenia19081272
Urodzenia1908768
Małżeństwa1908800
Małżeństwa1908659
Zgony19081824
Zgony19081707
5.1909(UMZ-1909) 
Urodzenia19091200
Urodzenia19091200
Urodzenia19091924
Urodzenia1909956
Urodzenia1909984
Małżeństwa1909720
Małżeństwa1909606
Zgony19091794
Zgony19091569
Skorowidz urodzeń1909bd
powrót do zespołu
donate
© 2010-2019 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::