metryki.genealodzy.pl
Podziel się na Facebook Podziel się na BLIP Podziel się na Twitter Podziel się na Buzz Dodaj zakładkę Google Podziel się na Flaker Podziel się na Delicious     Genealodzy.PL     Metryki.Genealodzy.PL Google mapa Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane indeksy Poczekalnia Zasoby w trakcie indeksacji Statystyki pobrań plików Jak indeksować Jak wyszukiwać Jak wspomóc           flag-pol.png flag-eng.png 14.11.2019 05:07
Zespół: 1562/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej Najświętszej Marii Panny w Łodzi
Jednostka: 1908
Katalog:
wybierz katalog Skorowidz, Urodzenia, Małżeństwa, Zgony lub Aneksy
Sygnatury i katalogi zespołu:
1562/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej Najświętszej Marii Panny w Łodzi
L.p.JednostkaOpisinfoaktów
1.1906(UMZ-1906) 
Urodzenia19062999
Urodzenia19061767
Skorowidz urodzeń1906bd
Małżeństwa19061009
Zgony19062835
Skorowidz zgonów1906bd
2.1907(UMZ-1907) 
Urodzenia19072680
Urodzenia19072119
Małżeństwa1907867
Zgony19071563
Zgony19071404
Skorowidz urodzeń1907bd
3.1908(UMZ-1908) 
Urodzenia19082476
Urodzenia19082227
Małżeństwa1908840
Zgony19081512
Zgony19081078
Skorowidz urodzeń1908bd
4.1909(UMZ-1909) 
Urodzenia19091588
Urodzenia19091800
Urodzenia19091359
Małżeństwa1909831
Zgony19091499
Zgony19091395
Skorowidz urodzeń1909bd
5.1910(UMZ-1910) 
Urodzenia19101460
Urodzenia19101520
Urodzenia1910965
Małżeństwa19101434
Zgony19101077
Zgony19101077
powrót do zespołu
donate
© 2010-2019 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::