metryki.genealodzy.pl
Podziel się na Facebook Podziel się na BLIP Podziel się na Twitter Podziel się na Buzz Dodaj zakładkę Google Podziel się na Flaker Podziel się na Delicious     Genealodzy.PL     Metryki.Genealodzy.PL Google mapa Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane indeksy Poczekalnia Zasoby w trakcie indeksacji Statystyki pobrań plików Jak indeksować Jak wyszukiwać Jak wspomóc           flag-pol.png flag-eng.png 22.10.2019 22:32
Zespół: 1562/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej Najświętszej Marii Panny w Łodzi
Jednostka: 1913
Katalog:
wybierz katalog Skorowidz, Urodzenia, Małżeństwa, Zgony lub Aneksy
Sygnatury i katalogi zespołu:
1562/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej Najświętszej Marii Panny w Łodzi
L.p.JednostkaOpisinfoaktów
1.1911(UMZ-1911) 
Urodzenia19111512
Urodzenia19111664
Urodzenia19111414
Małżeństwa1911761
Zgony19111800
Zgony19111443
2.1912(UMZ-1912) 
Urodzenia19121552
Urodzenia19121608
Urodzenia19121338
Małżeństwa1912693
Zgony19121434
Zgony19121297
3.1913(UMZ-1913) 
Urodzenia19131520
Urodzenia19131528
Urodzenia19131180
Małżeństwa1913655
Zgony19131266
Zgony19131141
4.1914a(U-1914) 
Urodzenia19141926
5.1914b(U-1914) 
Urodzenia19141945
powrót do zespołu
donate
© 2010-2019 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::