metryki.genealodzy.pl
Podziel się na Facebook Podziel się na BLIP Podziel się na Twitter Podziel się na Buzz Dodaj zakładkę Google Podziel się na Flaker Podziel się na Delicious     Genealodzy.PL     Metryki.Genealodzy.PL Google mapa Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane indeksy Poczekalnia Zasoby w trakcie indeksacji Statystyki pobrań plików Jak indeksować Jak wyszukiwać Jak wspomóc           flag-pol.png flag-eng.png 14.11.2019 05:34
Zespół: 1562/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej Najświętszej Marii Panny w Łodzi
Jednostka: 1914a
Katalog:
wybierz katalog Skorowidz, Urodzenia, Małżeństwa, Zgony lub Aneksy
Sygnatury i katalogi zespołu:
1562/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej Najświętszej Marii Panny w Łodzi
L.p.JednostkaOpisinfoaktów
1.1912(UMZ-1912) 
Urodzenia19121552
Urodzenia19121608
Urodzenia19121338
Małżeństwa1912693
Zgony19121434
Zgony19121297
2.1913(UMZ-1913) 
Urodzenia19131520
Urodzenia19131528
Urodzenia19131180
Małżeństwa1913655
Zgony19131266
Zgony19131141
3.1914a(U-1914) 
Urodzenia19141926
4.1914b(U-1914) 
Urodzenia19141945
5.1914c(M-1914) 
Małżeństwa1914493
powrót do zespołu
donate
© 2010-2019 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::