metryki.genealodzy.pl
Podziel się na Facebook Podziel się na BLIP Podziel się na Twitter Podziel się na Buzz Dodaj zakładkę Google Podziel się na Flaker Podziel się na Delicious     Genealodzy.PL     Metryki.Genealodzy.PL Google mapa Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane indeksy Poczekalnia Zasoby w trakcie indeksacji Statystyki pobrań plików Jak indeksować Jak wyszukiwać Jak wspomóc           flag-pol.png flag-eng.png 25.05.2020 21:12
Zespół: 1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
Jednostka: 1893
Katalog: Urodzenia
Pliki:
000 2139-2142 2291-2294 2443-2446 2591-2594 2743-2746 2895-2898
1993-1994 2143-2146 2295-2298 2447-2450 2595-2598 2747-2750 2899-2902
1995-1998 2147-2150 2299-2302 2451-2454 2599-2602 2751-2754 2903-2906
1999-2002 2151-2154 2303-2306 2455-2458 2603-2606 2755-2758 2907-2910
2003-2006 2155-2158 2307-2310 2459-2462 2607-2610 2759-2762 2911-2914
2007-2010 2159-2162 2311-2314 2463-2466 2611-2614 2763-2766 2915-2918
2011-2014 2163-2166 2315-2318 2467-2470 2615-2618 2767-2770 2919-2922
2015-2018 2167-2170 2319-2322 2471-2472 2619-2622 2771-2774 2923-2926
2019-2022 2171-2174 2323-2326 2473-2474 2623-2626 2775-2778 2927-2930
2023-2026 2175-2178 2327-2330 2475-2478 2627-2630 2779-2782 2931-2934
2027-2030 2179-2182 2331-2334 2479-2482 2631-2634 2783-2786 2935-2938
2031-2034 2183-2186 2335-2338 2483-2486 2635-2638 2787-2790 2939-2942
2035-2038 2187-2190 2339-2342 2487-2490 2639-2642 2791-2794 2943-2946
2039-2042 2191-2194 2343-2346 2491-2494 2643-2646 2795-2798 2947-2950
2043-2046 2195-2198 2347-2350 2495-2498 2647-2650 2799-2802 2951-2954
2047-2050 2199-2202 2351-2354 2499-2502 2651-2654 2803-2806 2955-2958
2051-2054 2203-2206 2355-2358 2503-2506 2655-2658 2807-2810 2959-2962
2055-2058 2207-2210 2359-2362 2507-2510 2659-2662 2811-2814 2963-2966
2059-2062 2211-2214 2363-2366 2511-2514 2663-2666 2815-2818 2967-2970
2063-2066 2215-2218 2367-2370 2515-2518 2667-2670 2819-2822 2971-2974
2067-2070 2219-2222 2371-2374 2519-2522 2671-2674 2823-2826 2975-2978
2071-2074 2223-2226 2375-2378 2523-2526 2675-2678 2827-2830 2979-2982
2075-2078 2227-2230 2379-2382 2527-2530 2679-2682 2831-2834 2983-2986
2079-2082 2231-2234 2383-2386 2531-2534 2683-2686 2835-2838 2987-2990
2083-2086 2235-2238 2387-2390 2535-2538 2687-2690 2839-2842 2991-2994
2087-2090 2239-2242 2391-2394 2539-2542 2691-2694 2843-2846 2995-2998
2091-2094 2243-2246 2395-2398 2543-2546 2695-2698 2847-2850 2999-3002
2095-2098 2247-2250 2399-2402 2547-2550 2699-2702 2851-2854 3003-3006
2099-2102 2251-2254 2403-2406 2551-2554 2703-2706 2855-2858 3007-3010
2103-2106 2255-2258 2407-2410 2555-2558 2707-2710 2859-2862 3011-3014
2107-2110 2259-2262 2411-2414 2559-2562 2711-2714 2863-2866 3015-3018
2111-2114 2263-2266 2415-2418 2563-2566 2715-2718 2867-2870 3019-3022
2115-2118 2267-2270 2419-2422 2567-2570 2719-2722 2871-2874 3023-3026
2119-2122 2271-2274 2423-2426 2571-2574 2723-2726 2875-2878 3027-3030
2123-2126 2275-2278 2427-2430 2575-2578 2727-2730 2879-2882 3031-3034
2127-2130 2279-2282 2431-2434 2579-2582 2731-2734 2883-2886 zzz
2131-2134 2283-2286 2435-2438 2583-2586 2735-2738 2887-2890
2135-2138 2287-2290 2439-2442 2587-2590 2739-2742 2891-2894
Sygnatury i katalogi zespołu:
1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
L.p.JednostkaOpisinfoaktów
1.1891(UMZ-1891) 
Urodzenia18911644
Urodzenia18911714
Małżeństwa1891760
Zgony18912402
2.1892(UMZ-1892) 
Urodzenia18921832
Urodzenia18921525
Małżeństwa1892683
Zgony18922141
3.1893(UMZ-1893) 
Urodzenia18931994
Urodzenia18931042
Urodzenia1893910
Małżeństwa1893925
Zgony18932606
4.1894(UMZ-1894) 
Urodzenia18942352
Urodzenia18941152
Urodzenia1894846
Małżeństwa18941125
Zgony18942935
5.1895(UMZ-1895) 
Urodzenia18951152
Urodzenia18951156
Urodzenia18951288
Urodzenia1895947
Małżeństwa1895668
Małżeństwa1895595
Zgony18951752
Zgony18951440
powrót do zespołu
donate
© 2010-2019 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::