metryki.genealodzy.pl
Podziel się na Facebook Podziel się na BLIP Podziel się na Twitter Podziel się na Buzz Dodaj zakładkę Google Podziel się na Flaker Podziel się na Delicious     Genealodzy.PL     Metryki.Genealodzy.PL Google mapa Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane indeksy Poczekalnia Zasoby w trakcie indeksacji Statystyki pobrań plików Jak indeksować Jak wyszukiwać Jak wspomóc           flag-pol.png flag-eng.png 23.01.2020 09:39
Zespół: 1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
Jednostka: 1896
Katalog: Urodzenia
Pliki:
0000 0171-0174 0355-0358 0539-0542 0723-0726 0907-0910 1091-1094
0001-0002 0175-0178 0359-0362 0543-0546 0727-0730 0911-0914 1095-1098
0003-0006 0179-0182 0363-0366 0547-0550 0731-0734 0915-0918 1099-1102
0007-0010 0183-0186 0367-0370 0551-0554 0735-0738 0919-0922 1103-1106
0011-0014 0187-0190 0371-0374 0555-0558 0739-0742 0923-0926 1107-1110
0015-0018 0191-0194 0375-0378 0559-0562 0743-0746 0927-0930 1111-1114
0019-0022 0195-0198 0379-0382 0563-0566 0747-0750 0931-0934 1115-1118
0023-0026 0199-0202 0383-0386 0567-0570 0751-0754 0935-0938 1119-1122
0027-0030 0203-0206 0387-0390 0571-0574 0755-0758 0939-0942 1123-1126
0031-0034 0207-0210 0391-0394 0575-0578 0759-0762 0943-0946 1127-1130
0035-0038 0211-0214 0395-0398 0579-0582 0763-0766 0947-0950 1131-1134
0039-0042 0215-0218 0399-0402 0583-0586 0767-0770 0951-0954 1135-1138
0043-0046 0219-0222 0403-0406 0587-0590 0771-0774 0955-0958 1139-1142
0047-0050 0223-0226 0407-0410 0591-0594 0775-0778 0959-0962 1143-1146
0051-0054 0227-0230 0411-0414 0595-0598 0779-0782 0963-0966 1147-1150
0055-0058 0231-0234 0415-0418 0599-0602 0783-0786 0967-0970 1151-1154
0059-0060 0235-0238 0419-0422 0603-0606 0787-0790 0971-0974 1155-1158
0061 0239-0242 0423-0426 0607-0610 0791-0794 0975-0978 1159-1162
0062 0243-0246 0427-0430 0611-0614 0795-0798 0979-0982 1163-1166
0063-0066 0247-0250 0431-0434 0615-0618 0799-0802 0983-0986 1167-1170
0067-0070 0251-0254 0435-0438 0619-0622 0803-0806 0987-0990 1171-1174
0071-0074 0255-0258 0439-0442 0623-0626 0807-0810 0991-0994 1175-1178
0075-0078 0259-0262 0443-0446 0627-0630 0811-0814 0995-0998 1179-1182
0079-0082 0263-0266 0447-0450 0631-0634 0815-0818 0999-1002 1183-1186
0083-0086 0267-0270 0451-0454 0635-0638 0819-0822 1003-1006 1187-1190
0087-0090 0271-0274 0455-0458 0639-0642 0823-0826 1007-1010 1191-1194
0091-0094 0275-0278 0459-0462 0643-0646 0827-0830 1011-1014 1195-1198
0095-0098 0279-0282 0463-0466 0647-0650 0831-0834 1015-1018 1199-1202
0099-0102 0283-0286 0467-0470 0651-0654 0835-0838 1019-1022 1203-1206
0103-0106 0287-0290 0471-0474 0655-0658 0839-0842 1023-1026 1207-1210
0107-0110 0291-0294 0475-0478 0659-0662 0843-0846 1027-1030 1211-1214
0111-0114 0295-0298 0479-0482 0663-0666 0847-0850 1031-1034 1215-1218
0115-0118 0299-0302 0483-0486 0667-0670 0851-0854 1035-1038 1219-1222
0119-0122 0303-0306 0487-0490 0671-0674 0855-0858 1039-1042 1223-1226
0123-0126 0307-0310 0491-0494 0675-0678 0859-0862 1043-1046 1227-1230
0127-0130 0311-0314 0495-0498 0679-0682 0863-0866 1047-1050 1231-1234
0131-0134 0315-0318 0499-0502 0683-0686 0867-0870 1051-1054 1235-1238
0135-0138 0319-0322 0503-0506 0687-0690 0871-0874 1055-1058 1239-1242
0139-0142 0323-0326 0507-0510 0691-0694 0875-0878 1059-1062 1243-1246
0143-0146 0327-0330 0511-0514 0695-0698 0879-0882 1063-1066 1247-1248
0147-0150 0331-0334 0515-0518 0699-0702 0883-0886 1067-1070 zz1
0151-0154 0335-0338 0519-0522 0703-0706 0887-0890 1071-1074 zzz
0155-0158 0339-0342 0523-0526 0707-0710 0891-0894 1075-1078
0159-0162 0343-0346 0527-0530 0711-0714 0895-0898 1079-1082
0163-0166 0347-0350 0531-0534 0715-0718 0899-0902 1083-1086
0167-0170 0351-0354 0535-0538 0719-0722 0903-0906 1087-1090
Sygnatury i katalogi zespołu:
1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
L.p.JednostkaOpisinfoaktów
1.1894(UMZ-1894) 
Urodzenia18942352
Urodzenia18941152
Urodzenia1894846
Małżeństwa18941125
Zgony18942935
2.1895(UMZ-1895) 
Urodzenia18951152
Urodzenia18951156
Urodzenia18951288
Urodzenia1895947
Małżeństwa1895668
Małżeństwa1895595
Zgony18951752
Zgony18951440
3.1896(UMZ-1896) 
Urodzenia18961248
Urodzenia18961256
Urodzenia18961200
Urodzenia18961259
Małżeństwa1896596
Małżeństwa1896633
Zgony18962889
Skorowidz urodzeń1896bd
4.1897(UMZ-1897) 
Urodzenia18971301
Urodzenia18971344
Urodzenia18971404
Urodzenia18971551
Małżeństwa1897645
Małżeństwa1897580
Zgony18972999
Skorowidz urodzeń1897bd
5.1898(UMZ-1898) 
Urodzenia18982684
Urodzenia18982012
Urodzenia18981084
Małżeństwa1898616
Małżeństwa1898620
Zgony18983486
powrót do zespołu
donate
© 2010-2019 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::