metryki.genealodzy.pl
Podziel się na Facebook Podziel się na BLIP Podziel się na Twitter Podziel się na Buzz Dodaj zakładkę Google Podziel się na Flaker Podziel się na Delicious     Genealodzy.PL     Metryki.Genealodzy.PL Google mapa Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane indeksy Poczekalnia Zasoby w trakcie indeksacji Statystyki pobrań plików Jak indeksować Jak wyszukiwać Jak wspomóc           flag-pol.png flag-eng.png 20.11.2019 18:18
Zespół: 1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
Jednostka: 1896
Katalog: Urodzenia
Pliki:
0000 2675-2678 2851-2854 3027-3030 3203-3206 3379-3382 3555-3558
2505-2506 2679-2682 2855-2858 3031-3034 3207-3210 3383-3386 3559-3562
2507-2510 2683-2686 2859-2862 3035-3038 3211-3214 3387-3390 3563-3566
2511-2514 2687-2690 2863-2866 3039-3042 3215-3218 3391-3394 3567-3570
2515-2518 2691-2694 2867-2870 3043-3046 3219-3222 3395-3398 3571-3574
2519-2522 2695-2698 2871-2874 3047-3050 3223-3226 3399-3402 3575-3578
2523-2526 2699-2702 2875-2878 3051-3054 3227-3230 3403-3406 3579-3582
2527-2530 2703-2706 2879-2882 3055-3058 3231-3234 3407-3410 3583-3586
2531-2534 2707-2710 2883-2886 3059-3062 3235-3238 3411-3414 3587-3590
2535-2538 2711-2714 2887-2890 3063-3066 3239-3242 3415-3418 3591-3594
2539-2542 2715-2718 2891-2894 3067-3070 3243-3246 3419-3422 3595-3598
2543-2546 2719-2722 2895-2898 3071-3074 3247-3250 3423-3426 3599-3602
2547-2550 2723-2726 2899-2902 3075-3078 3251-3254 3427-3430 3603-3606
2551-2554 2727-2730 2903-2906 3079-3082 3255-3258 3431-3434 3607-3610
2555-2558 2731-2734 2907-2910 3083-3086 3259-3262 3435-3438 3611-3614
2559-2562 2735-2738 2911-2914 3087-3090 3263-3266 3439-3442 3615-3618
2563-2566 2739-2742 2915-2918 3091-3094 3267-3270 3443-3446 3619-3622
2567-2570 2743-2746 2919-2922 3095-3098 3271-3274 3447-3450 3623-3626
2571-2574 2747-2750 2923-2926 3099-3102 3275-3278 3451-3454 3627-3630
2575-2578 2751-2754 2927-2930 3103-3106 3279-3282 3455-3458 3631-3634
2579-2582 2755-2758 2931-2934 3107-3110 3283-3286 3459-3462 3635-3638
2583-2586 2759-2762 2935-2938 3111-3114 3287-3290 3463-3466 3639-3642
2587-2590 2763-2766 2939-2942 3115-3118 3291-3294 3467-3470 3643-3646
2591-2594 2767-2770 2943-2946 3119-3122 3295-3298 3471-3474 3647-3650
2595-2598 2771-2774 2947-2950 3123-3126 3299-3302 3475-3478 3651-3654
2599-2602 2775-2778 2951-2954 3127-3130 3303-3306 3479-3482 3655-3658
2603-2606 2779-2782 2955-2958 3131-3134 3307-3310 3483-3486 3659-3662
2607-2610 2783-2786 2959-2962 3135-3138 3311-3314 3487-3490 3663-3666
2611-2614 2787-2790 2963-2966 3139-3142 3315-3318 3491-3494 3667-3670
2615-2618 2791-2794 2967-2970 3143-3146 3319-3322 3495-3498 3671-3674
2619-2622 2795-2798 2971-2974 3147-3150 3323-3326 3499-3502 3675-3678
2623-2626 2799-2802 2975-2978 3151-3154 3327-3330 3503-3506 3679-3682
2627-2630 2803-2806 2979-2982 3155-3158 3331-3334 3507-3510 3683-3686
2631-2634 2807-2810 2983-2986 3159-3162 3335-3338 3511-3514 3687-3690
2635-2638 2811-2814 2987-2990 3163-3166 3339-3342 3515-3518 3691-3694
2639-2642 2815-2818 2991-2994 3167-3170 3343-3346 3519-3522 3695-3698
2643-2646 2819-2822 2995-2998 3171-3174 3347-3350 3523-3526 3699-3702
2647-2650 2823-2826 2999-3002 3175-3178 3351-3354 3527-3530 3703-3704
2651-2654 2827-2830 3003-3006 3179-3182 3355-3358 3531-3534 zz1
2655-2658 2831-2834 3007-3010 3183-3186 3359-3362 3535-3538 zzz
2659-2662 2835-2838 3011-3014 3187-3190 3363-3366 3539-3542
2663-2666 2839-2842 3015-3018 3191-3194 3367-3370 3543-3546
2667-2670 2843-2846 3019-3022 3195-3198 3371-3374 3547-3550
2671-2674 2847-2850 3023-3026 3199-3202 3375-3378 3551-3554
Sygnatury i katalogi zespołu:
1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
L.p.JednostkaOpisinfoaktów
1.1894(UMZ-1894) 
Urodzenia18942352
Urodzenia18941152
Urodzenia1894846
Małżeństwa18941125
Zgony18942935
2.1895(UMZ-1895) 
Urodzenia18951152
Urodzenia18951156
Urodzenia18951288
Urodzenia1895947
Małżeństwa1895668
Małżeństwa1895595
Zgony18951752
Zgony18951440
3.1896(UMZ-1896) 
Urodzenia18961248
Urodzenia18961256
Urodzenia18961200
Urodzenia18961259
Małżeństwa1896596
Małżeństwa1896633
Zgony18962889
Skorowidz urodzeń1896bd
4.1897(UMZ-1897) 
Urodzenia18971301
Urodzenia18971344
Urodzenia18971404
Urodzenia18971551
Małżeństwa1897645
Małżeństwa1897580
Zgony18972999
Skorowidz urodzeń1897bd
5.1898(UMZ-1898) 
Urodzenia18982684
Urodzenia18982012
Urodzenia18981084
Małżeństwa1898616
Małżeństwa1898620
Zgony18983486
powrót do zespołu
donate
© 2010-2019 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::