metryki.genealodzy.pl
Podziel się na Facebook Podziel się na BLIP Podziel się na Twitter Podziel się na Buzz Dodaj zakładkę Google Podziel się na Flaker Podziel się na Delicious     Genealodzy.PL     Metryki.Genealodzy.PL Google mapa Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane indeksy Poczekalnia Zasoby w trakcie indeksacji Statystyki pobrań plików Jak indeksować Jak wyszukiwać Jak wspomóc           flag-pol.png flag-eng.png 12.11.2019 05:24
Zespół: 1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
Jednostka: 1896
Katalog: Zgony
Pliki:
0000 0436-0441 0880-0885 1324-1329 1768-1773 2213-2218 2657-2662
0001-0003 0442-0447 0886-0891 1330-1335 1774-1779 2219-2224 2663-2668
0004-0009 0448-0453 0892-0897 1336-1341 1780-1785 2225-2230 2669-2674
0010-0015 0454-0459 0898-0903 1342-1347 1786-1791 2231-2236 2675-2680
0016-0021 0460-0465 0904-0909 1348-1353 1792-1798 2237-2242 2681-2686
0022-0027 0466-0471 0910-0915 1354-1359 1799-1804 2243-2248 2687-2692
0028-0033 0472-0477 0916-0921 1360-1365 1805-1810 2249-2254 2693-2698
0034-0039 0478-0483 0922-0927 1366-1371 1811-1816 2255-2260 2699-2704
0040-0045 0484-0489 0928-0933 1372-1377 1817-1822 2261-2266 2705-2710
0046-0051 0490-0495 0934-0939 1378-1383 1823-1828 2267-2272 2711-2716
0052-0057 0496-0501 0940-0945 1384-1389 1829-1834 2273-2278 2716-2721
0058-0063 0502-0507 0946-0951 1390-1395 1835-1840 2279-2284 2722-2727
0064-0069 0508-0513 0952-0957 1396-1401 1841-1846 2285-2290 2728-2733
0070-0075 0514-0519 0958-0963 1402-1407 1847-1852 2291-2296 2734-2739
0076-0081 0520-0525 0964-0969 1408-1413 1853-1858 2297-2302 2740-2745
0082-0087 0526-0531 0970-0975 1414-1419 1859-1864 2303-2308 2746-2751
0088-0093 0532-0537 0976-0981 1420-1425 1865-1870 2309-2314 2752-2757
0094-0099 0538-0543 0982-0987 1426-1431 1871-1876 2315-2320 2758-2763
0100-0105 0544-0549 0988-0993 1432-1437 1877-1882 2321-2326 2764-2769
0106-0111 0550-0555 0994-0999 1438-1443 1883-1888 2327-2332 2770-2775
0112-0117 0556-0561 1000-1005 1444-1449 1889-1894 2333-2338 2776-2781
0118-0123 0562-0567 1006-1011 1450-1455 1895-1900 2339-2344 2782-2787
0124-0129 0568-0573 1012-1017 1456-1461 1901-1906 2345-2350 2788-2793
0130-0135 0574-0579 1018-1023 1462-1467 1907-1912 2351-2356 2794-2799
0136-0141 0580-0585 1024-1029 1468-1473 1913-1918 2357-2362 2800-2805
0142-0147 0586-0591 1030-1035 1474-1479 1919-1924 2363-2368 2806-2811
0148-0153 0592-0597 1036-1041 1480-1485 1925-1930 2369-2374 2812-2817
0154-0159 0598-0603 1042-1047 1486-1491 1931-1936 2375-2380 2818-2823
0160-0165 0604-0609 1048-1053 1492-1497 1937-1942 2381-2386 2824-2829
0166-0171 0610-0615 1054-1059 1498-1503 1943-1948 2387-2392 2830-2835
0172-0177 0616-0621 1060-1065 1504-1509 1949-1954 2393-2398 2836-2841
0178-0183 0622-0627 1066-1071 1510-1515 1955-1960 2399-2404 2842-2847
0184-0189 0628-0633 1072-1077 1516-1521 1961-1966 2405-2410 2848-2853
0190-0195 0634-0639 1078-1083 1522-1527 1967-1972 2411-2416 2854-2859
0196-0201 0640-0645 1084-1089 1528-1533 1973-1978 2417-2422 2860-2865
0202-0207 0646-0651 1090-1095 1534-1539 1979-1984 2423-2428 2866-2871
0208-0213 0652-0657 1096-1101 1540-1545 1985-1990 2429-2434 2872-2877
0214-0219 0658-0663 1102-1107 1546-1551 1991-1996 2435-2440 2878-2883
0220-0225 0664-0669 1108-1113 1552-1557 1997-2002 2441-2446 2884-2889
0226-0231 0670-0675 1114-1119 1558-1563 2003-2008 2447-2452 SkZ-01
0232-0237 0676-0681 1120-1125 1564-1569 2009-2014 2453-2458 SkZ-02
0238-0243 0682-0687 1126-1131 1570-1575 2015-2020 2459-2464 SkZ-03
0244-0249 0688-0693 1132-1137 1576-1581 2021-2026 2465-2470 SkZ-04
0250-0255 0694-0699 1138-1143 1582-1587 2027-2032 2471-2476 SkZ-05
0256-0261 0700-0705 1144-1149 1588-1593 2033-2038 2477-2482 SkZ-06
0262-0267 0706-0711 1150-1155 1594-1599 2039-2044 2483-2488 SkZ-07
0268-0273 0712-0717 1156-1161 1600-1605 2045-2050 2489-2494 SkZ-08
0274-0279 0718-0723 1162-1167 1606-1611 2051-2056 2495-2500 SkZ-09
0280-0285 0724-0729 1168-1173 1612-1617 2057-2062 2501-2506 SkZ-10
0286-0291 0730-0735 1174-1179 1618-1623 2063-2068 2507-2512 SkZ-11
0292-0297 0736-0741 1180-1185 1624-1629 2069-2074 2513-2518 SkZ-13
0298-0303 0742-0747 1186-1191 1630-1635 2075-2080 2519-2524 SkZ-14
0304-0309 0748-0753 1192-1197 1636-1641 2081-2086 2525-2530 SkZ-15
0310-0315 0754-0759 1198-1203 1642-1647 2087-2092 2531-2536 SkZ-16
0316-0321 0760-0765 1204-1209 1648-1653 2093-2098 2537-2542 SkZ-17
0322-0327 0766-0771 1210-1215 1654-1659 2099-2104 2543-2548 SkZ-18
0328-0333 0772-0777 1216-1221 1660-1665 2105-2110 2549-2554 SkZ-19
0334-0339 0778-0783 1222-1227 1666-1671 2111-2116 2555-2560 SkZ-20
0340-0345 0784-0789 1228-1233 1672-1677 2117-2122 2561-2566 SkZ-21
0346-0351 0790-0795 1234-1239 1678-1683 2123-2128 2567-2572 SkZ-22
0352-0357 0796-0801 1240-1245 1684-1689 2129-2134 2573-2578 SkZ-23
0358-0363 0802-0807 1246-1251 1690-1695 2135-2140 2579-2584 SkZ-24
0364-0369 0808-0813 1252-1257 1696-1701 2141-2146 2585-2590 SkZ-25
0370-0375 0814-0819 1258-1263 1702-1707 2147-2152 2591-2596 SkZ-26
0376-0381 0820-0825 1264-1269 1708-1713 2153-2158 2597-2602 SkZ-27
0382-0387 0826-0831 1270-1275 1714-1719 2159-2164 2603-2608 SkZ-28
0388-0393 0832-0837 1276-1281 1720-1725 2165-2170 2609-2614 zz1
0394-0399 0838-0843 1282-1287 1726-1731 2171-2176 2615-2620 zz2
0400-0405 0844-0849 1288-1293 1732-1737 2177-2182 2621-2626 zzz
0406-0411 0850-0855 1294-1299 1738-1742 2183-2188 2627-2632
0412-0417 0856-0861 1300-1305 1744-1749 2189-2194 2633-2638
0418-0423 0862-0867 1306-1311 1750-1755 2195-2200 2639-2644
0424-0429 0868-0873 1312-1317 1756-1761 2201-2206 2645-2650
0430-0435 0874-0879 1318-1323 1762-1767 2207-2212 2651-2656
Sygnatury i katalogi zespołu:
1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
L.p.JednostkaOpisinfoaktów
1.1894(UMZ-1894) 
Urodzenia18942352
Urodzenia18941152
Urodzenia1894846
Małżeństwa18941125
Zgony18942935
2.1895(UMZ-1895) 
Urodzenia18951152
Urodzenia18951156
Urodzenia18951288
Urodzenia1895947
Małżeństwa1895668
Małżeństwa1895595
Zgony18951752
Zgony18951440
3.1896(UMZ-1896) 
Urodzenia18961248
Urodzenia18961256
Urodzenia18961200
Urodzenia18961259
Małżeństwa1896596
Małżeństwa1896633
Zgony18962889
Skorowidz urodzeń1896bd
4.1897(UMZ-1897) 
Urodzenia18971301
Urodzenia18971344
Urodzenia18971404
Urodzenia18971551
Małżeństwa1897645
Małżeństwa1897580
Zgony18972999
Skorowidz urodzeń1897bd
5.1898(UMZ-1898) 
Urodzenia18982684
Urodzenia18982012
Urodzenia18981084
Małżeństwa1898616
Małżeństwa1898620
Zgony18983486
powrót do zespołu
donate
© 2010-2019 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::