metryki.genealodzy.pl
Podziel się na Facebook Podziel się na BLIP Podziel się na Twitter Podziel się na Buzz Dodaj zakładkę Google Podziel się na Flaker Podziel się na Delicious     Genealodzy.PL     Metryki.Genealodzy.PL Google mapa Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane indeksy Poczekalnia Zasoby w trakcie indeksacji Statystyki pobrań plików Jak indeksować Jak wyszukiwać Jak wspomóc           flag-pol.png flag-eng.png 20.11.2019 18:04
Zespół: 1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
Jednostka: 1897
Katalog: Małżeństwa
Pliki:
0089-0090 0182-0183 0276-0277 0370-0371 0463-0464 0557-0558
0000 0091-0092 0184-0185 0278-0279 0372-0373 0465-0466 0559-0560
0001 0093-0094 0186-0187 0280-0281 0374-0375 0467-0468 0561-0562
0002-0003 0095-0096 0188-0189 0282-0283 0376-0377 0469-0470 0563-0564
0004-0005 0097-0098 0190-0191 0284-0285 0378-0379 0471-0472 0565-0566
0006-0007 0099-0100 0192-0193 0286-0287 0380-0381 0473-0474 0567-0568
0008-0009 0101-0102 0194-0195 0288-0289 0382-0383 0475-0476 0569-0570
0010-0011 0103-0104 0196-0197 0290-0291 0384-0385 0477-0478 0571-0572
0012-0013 0105-0106 0198-0199 0292-0293 0386-0387 0479-0480 0573-0574
0014-0015 0107-0108 0200-0201 0294-0295 0388-0389 0481-0482 0575-0576
0016-0017 0109-0110 0202-0203 0296-0297 0390-0391 0483-0484 0577-0578
0018-0019 0111-0112 0204-0205 0298-0299 0392-0393 0485-0486 0579-0580
0020-0021 0113-0114 0206-0207 0300-0301 0394-0395 0487-0488 0581-0582
0022-0023 0115-0116 0208-0209 0302-0303 0396-0397 0489-0490 0583-0584
0024-0025 0117-0118 0210-0211 0304-0305 0398-0399 0491-0492 0585-0586
0026-0027 0119-0120 0212-0213 0306-0307 0400-0401 0493-0494 0587-0588
0028-0029 0121-0122 0214-0215 0308-0309 0402-0403 0495-0496 0589-0590
0030-0031 0123-0124 0216-0217 0310-0311 0404-0405 0497-0498 0591-0592
0032-0033 0125-0126 0218-0219 0312-0313 0406 0499-0500 0593-0594
0034-0035 0127-0128 0220-0221 0314-0315 0407-0408 0501-0502 0595-0596
0036-0037 0129-0130 0222-0223 0316-0317 0409-0410 0503-0504 0597-0598
0038-0039 0131-0132 0224-0225 0318-0319 0411-0412 0505-0506 0599-0600
0040-0041 0133-0134 0226-0227 0320-0321 0413-0414 0507-0508 0601-0602
0042-0043 0135-0136 0228-0229 0322-0323 0415-0416 0509-0510 0603-0604
0044-0045 0137-0138 0230-0231 0324-0325 0417-0418 0511-0512 0605-0606
0046-0047 0139-0140 0232-0233 0326-0327 0419-0420 0513-0514 0607-0608
0048-0049 0141-0142 0234-0235 0328-0329 0421-0422 0515-0516 0609-0610
0050-0051 0143-0144 0236-0237 0330-0331 0423-0424 0517-0518 0611-0612
0052-0053 0145-0146 0238-0239 0332-0333 0425-0426 0519-0520 0613-0614
0054-0055 0147-0148 0240-0241 0334-0335 0427-0428 0521-0522 0615-0616
0056 0149-0150 0242-0243 0336-0337 0429-0430 0523-0524 0617-0618
0057-0058 0151-0152 0244-0245 0338-0339 0431-0432 0525-0526 0619-0620
0059-0060 0153-0154 0246-0247 0340-0341 0433-0434 0527-0528 0621-0622
0061-0062 0155-0156 0248-0249 0342-0343 0435-0436 0529-0530 0623-0624
0063-0064 0157-0158 0250-0251 0344-0345 0437-0438 0531-0532 0625-0626
0065-0066 0159-0160 0252-0253 0346-0347 0439-0440 0533-0534 0627-0628
0067-0068 0161-0162 0254-0255 0348-0349 0441-0442 0535-0536 0629-0630
0069-0070 0163-0164 0256-0257 0350-0351 0443-0444 0537-0538 0631-0632
0071-0072 0165-0166 0258-0259 0352-0353 0445-0446 0539-0540 0633-0634
0073-0074 0167-0168 0260-0261 0354-0355 0447-0448 0541-0542 0635-0636
0075-0076 0169-0170 0262-0263 0356-0357 0449-0450 0543-0544 0637-0638
0077-0078 0171-0172 0264-0265 0358-0359 0451-0452 0545-0546 0639-0640
0079-0080 0173-0174 0266-0267 0360-0361 0453-0454 0547-0548 0641-0642
0081-0082 0175 0268-0269 0362-0363 0455-0456 0549-0550 0643-0644
0083-0084 0176-0177 0270-0271 0364-0365 0457-0458 0551-0552 0645
0085-0086 0178-0179 0272-0273 0366-0367 0459-0460 0553-0554 zzz
0087-0088 0180-0181 0274-0275 0368-0369 0461-0462 0555-0556
Sygnatury i katalogi zespołu:
1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
L.p.JednostkaOpisinfoaktów
1.1895(UMZ-1895) 
Urodzenia18951152
Urodzenia18951156
Urodzenia18951288
Urodzenia1895947
Małżeństwa1895668
Małżeństwa1895595
Zgony18951752
Zgony18951440
2.1896(UMZ-1896) 
Urodzenia18961248
Urodzenia18961256
Urodzenia18961200
Urodzenia18961259
Małżeństwa1896596
Małżeństwa1896633
Zgony18962889
Skorowidz urodzeń1896bd
3.1897(UMZ-1897) 
Urodzenia18971301
Urodzenia18971344
Urodzenia18971404
Urodzenia18971551
Małżeństwa1897645
Małżeństwa1897580
Zgony18972999
Skorowidz urodzeń1897bd
4.1898(UMZ-1898) 
Urodzenia18982684
Urodzenia18982012
Urodzenia18981084
Małżeństwa1898616
Małżeństwa1898620
Zgony18983486
5.1899(UMZ-1899) 
Urodzenia18991004
Urodzenia18991192
Urodzenia18991180
Urodzenia18991308
Urodzenia18991332
Urodzenia1899704
Małżeństwa1899900
Małżeństwa1899536
Zgony18991926
Zgony18991470
powrót do zespołu
donate
© 2010-2019 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::