metryki.genealodzy.pl
Podziel się na Facebook Podziel się na BLIP Podziel się na Twitter Podziel się na Buzz Dodaj zakładkę Google Podziel się na Flaker Podziel się na Delicious     Genealodzy.PL     Metryki.Genealodzy.PL Google mapa Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane indeksy Poczekalnia Zasoby w trakcie indeksacji Statystyki pobrań plików Jak indeksować Jak wyszukiwać Jak wspomóc           flag-pol.png flag-eng.png 12.11.2019 05:46
Zespół: 1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
Jednostka: 1898
Katalog: Urodzenia
Pliki:
0000 4867-4870 5047-5050 5227-5230 5407-5410 5587-5590 5767-5770
4697-4698 4871-4874 5051-5054 5231-5234 5411-5414 5591-5594 5771-5774
4699-4702 4875-4878 5055-5058 5235-5238 5415-5418 5595-5598 5775-5778
4703-4706 4879-4882 5059-5062 5239-5242 5419-5422 5599-5602 5779-5780
4707-4710 4883-4886 5063-5066 5243-5246 5423-5426 5603-5606 SkU_01
4711-4714 4887-4890 5067-5070 5247-5250 5427-5430 5607-5610 SkU_02
4715-4718 4891-4894 5071-5074 5251-5254 5431-5434 5611-5614 SkU_03
4719-4722 4895-4898 5075-5078 5255-5258 5435-5438 5615-5618 SkU_04
4723-4726 4899-4902 5079-5082 5259-5262 5439-5442 5619-5622 SkU_05
4727-4728 4903-4906 5083-5086 5263-5266 5443-5446 5623-5626 SkU_06
4729-4730 4907-4910 5087-5090 5267-5270 5447-5450 5627-5630 SkU_07
4731-4734 4911-4914 5091-5094 5271-5274 5451-5454 5631-5634 SkU_08
4735-4738 4915-4918 5095-5098 5275-5278 5455-5458 5635-5638 SkU_09
4739-4742 4919-4922 5099-5102 5279-5282 5459-5462 5639-5642 SkU_10
4743-4746 4923-4926 5103-5106 5283-5286 5463-5466 5643-5646 SkU_11
4747-4750 4927-4930 5107-5110 5287-5290 5467-5470 5647-5650 SkU_12
4751-4754 4931-4934 5111-5114 5291-5294 5471-5474 5651-5654 SkU_13
4755-4758 4935-4938 5115-5118 5295-5298 5475-5478 5655-5658 SkU_14
4759-4762 4939-4942 5119-5122 5299-5302 5479-5482 5659-5662 SkU_15
4763-4766 4943-4946 5123-5126 5303-5306 5483-5486 5663-5666 SkU_16
4767-4770 4947-4950 5127-5130 5307-5310 5487-5490 5667-5670 SkU_17
4771-4774 4951-4954 5131-5134 5311-5314 5491-5494 5671-5674 SkU_18
4775-4778 4955-4958 5135-5138 5315-5318 5495-5498 5675-5678 SkU_19
4779-4782 4959-4962 5139-5142 5319-5322 5499-5502 5679-5682 SkU_20
4783-4786 4963-4966 5143-5146 5323-5326 5503-5506 5683-5686 SkU_21
4787-4790 4967-4970 5147-5150 5327-5330 5507-5510 5687-5690 SkU_22
4791-4794 4971-4974 5151-5154 5331-5334 5511-5514 5691-5694 SkU_23
4795-4798 4975-4978 5155-5158 5335-5338 5515-5518 5695-5698 SkU_24
4799-4802 4979-4982 5159-5162 5339-5342 5519-5522 5699-5702 SkU_25
4803-4806 4983-4986 5163-5166 5343-5346 5523-5526 5703-5706 SkU_26
4807-4810 4987-4990 5167-5170 5347-5350 5527-5530 5707-5710 SkU_27
4811-4814 4991-4994 5171-5174 5351-5354 5531-5534 5711-5714 SkU_28
4815-4818 4995-4998 5175-5178 5355-5358 5535-5538 5715-5718 SkU_29
4819-4822 4999-5002 5179-5182 5359-5362 5539-5542 5719-5722 SkU_30
4823-4826 5003-5006 5183-5186 5363-5366 5543-5546 5723-5726 SkU_31
4827-4830 5007-5010 5187-5190 5367-5370 5547-5550 5727-5730 SkU_32
4831-4834 5011-5014 5191-5194 5371-5374 5551-5554 5731-5734 SkU_33
4835-4838 5015-5018 5195-5198 5375-5378 5555-5558 5735-5738 SkU_34
4839-4842 5019-5022 5199-5202 5379-5382 5559-5562 5739-5742 zz1
4843-4846 5023-5026 5203-5206 5383-5386 5563-5566 5743-5746 zzz
4847-4850 5027-5030 5207-5210 5387-5390 5567-5570 5747-5750
4851-4854 5031-5034 5211-5214 5391-5394 5571-5574 5751-5754
4855-4858 5035-5038 5215-5218 5395-5398 5575-5578 5755-5758
4859-4862 5039-5042 5219-5222 5399-5402 5579-5582 5759-5762
4863-4866 5043-5046 5223-5226 5403-5406 5583-5586 5763-5766
Sygnatury i katalogi zespołu:
1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
L.p.JednostkaOpisinfoaktów
1.1896(UMZ-1896) 
Urodzenia18961248
Urodzenia18961256
Urodzenia18961200
Urodzenia18961259
Małżeństwa1896596
Małżeństwa1896633
Zgony18962889
Skorowidz urodzeń1896bd
2.1897(UMZ-1897) 
Urodzenia18971301
Urodzenia18971344
Urodzenia18971404
Urodzenia18971551
Małżeństwa1897645
Małżeństwa1897580
Zgony18972999
Skorowidz urodzeń1897bd
3.1898(UMZ-1898) 
Urodzenia18982684
Urodzenia18982012
Urodzenia18981084
Małżeństwa1898616
Małżeństwa1898620
Zgony18983486
4.1899(UMZ-1899) 
Urodzenia18991004
Urodzenia18991192
Urodzenia18991180
Urodzenia18991308
Urodzenia18991332
Urodzenia1899704
Małżeństwa1899900
Małżeństwa1899536
Zgony18991926
Zgony18991470
5.1900(UMZ-1900) 
Urodzenia19001436
Urodzenia19001444
Urodzenia19001344
Urodzenia19001320
Urodzenia19001528
Urodzenia1900824
Małżeństwa1900648
Małżeństwa1900648
Zgony19002010
Zgony19001640
powrót do zespołu
donate
© 2010-2019 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::