metryki.genealodzy.pl
Podziel się na Facebook Podziel się na BLIP Podziel się na Twitter Podziel się na Buzz Dodaj zakładkę Google Podziel się na Flaker Podziel się na Delicious     Genealodzy.PL     Metryki.Genealodzy.PL Google mapa Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane indeksy Poczekalnia Zasoby w trakcie indeksacji Statystyki pobrań plików Jak indeksować Jak wyszukiwać Jak wspomóc           flag-pol.png flag-eng.png 15.02.2019 22:32
Zespół: 1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
Jednostka: 1898
Katalog: Małżeństwa
Pliki:
0000 0088-0089 0178-0179 0268-0269 0358-0359 0448-0449 0538-0539
0001 0090-0091 0180-0181 0270-0271 0360-0361 0450-0451 0540-0541
0002-0003 0092-0093 0182-0183 0272-0273 0362-0363 0452-0453 0542-0543
0004-0005 0094-0095 0184-0185 0274-0275 0364-0365 0454-0455 0544-0545
0006-0007 0096-0097 0186-0187 0276-0277 0366-0367 0456-0457 0546-0547
0008-0009 0098-0099 0188-0189 0278-0279 0368-0369 0458-0459 0548-0549
0010-0011 0100-0101 0190-0191 0280-0281 0370-0371 0460-0461 0550-0551
0012-0013 0102-0103 0192-0193 0282-0283 0372-0373 0462-0463 0552-0553
0014-0015 0104-0105 0194-0195 0284-0285 0374-0375 0464-0465 0554-0555
0016-0017 0106-0107 0196-0197 0286-0287 0376-0377 0466-0467 0556-0557
0018-0019 0108-0109 0198-0199 0288-0289 0378-0379 0468-0469 0558-0559
0020-0021 0110-0111 0200-0201 0290-0291 0380-0381 0470-0471 0560-0561
0022-0023 0112-0113 0202-0203 0292-0293 0382-0383 0472-0473 0562-0563
0024-0025 0114-0115 0204-0205 0294-0295 0384-0385 0474-0475 0564-0565
0026-0027 0116-0117 0206-0207 0296-0297 0386-0387 0476-0477 0566-0567
0028-0029 0118-0119 0208-0209 0298-0299 0388-0389 0478-0479 0568-0569
0030-0031 0120-0121 0210-0211 0300-0301 0390-0391 0480-0481 0570-0571
0032-0033 0122-0123 0212-0213 0302-0303 0392-0393 0482-0483 0572-0573
0034-0035 0124-0125 0214-0215 0304-0305 0394-0395 0484-0485 0574-0575
0036-0037 0126-0127 0216-0217 0306-0307 0396-0397 0486-0487 0576-0577
0038-0039 0128-0129 0218-0219 0308-0309 0398-0399 0488-0489 0578-0579
0040-0041 0130-0131 0220-0221 0310-0311 0400-0401 0490-0491 0580-0581
0042-0043 0132-0133 0222-0223 0312-0313 0402-0403 0492-0493 0582-0583
0044-0045 0134-0135 0224-0225 0314-0315 0404-0405 0494-0495 0584-0585
0046-0047 0136-0137 0226-0227 0316-0317 0406-0407 0496-0497 0586-0587
0048-0049 0138-0139 0228-0229 0318-0319 0408-0409 0498-0499 0588-0589
0050-0051 0140-0141 0230-0231 0320-0321 0410-0411 0500-0501 0590-0591
0052-0053 0142-0143 0232-0233 0322-0323 0412-0413 0502-0503 0592-0593
0054-0055 0144-0145 0234-0235 0324-0325 0414-0415 0504-0505 0594-0595
0056-0057 0146-0147 0236-0237 0326-0327 0416-0417 0506-0507 0596-0597
0058-0059 0148-0149 0238-0239 0328-0329 0418-0419 0508-0509 0598-0599
0060-0061 0150-0151 0240-0241 0330-0331 0420-0421 0510-0511 0600-0601
0062-0063 0152-0153 0242-0243 0332-0333 0422-0423 0512-0513 0602-0603
0064-0065 0154-0155 0244-0245 0334-0335 0424-0425 0514-0515 0604-0605
0066-0067 0156-0157 0246-0247 0336-0337 0426-0427 0516-0517 0606-0607
0068-0069 0158-0159 0248-0249 0338-0339 0428-0429 0518-0519 0608-0609
0070-0071 0160-0161 0250-0251 0340-0341 0430-0431 0520-0521 0610-0611
0072-0073 0162-0163 0252-0253 0342-0343 0432-0433 0522-0523 0612-0613
0074-0075 0164-0165 0254-0255 0344-0345 0434-0435 0524-0525 0614-0615
0076-0077 0166-0167 0256-0257 0346-0347 0436-0437 0526-0527 0616
0078-0079 0168-0169 0258-0259 0348-0349 0438-0439 0528-0529 zzz
0080-0081 0170-0171 0260-0261 0350-0351 0440-0441 0530-0531
0082-0083 0172-0173 0262-0263 0352-0353 0442-0443 0532-0533
0084-0085 0174-0175 0264-0265 0354-0355 0444-0445 0534-0535
0086-0087 0176-0177 0266-0267 0356-0357 0446-0447 0536-0537
Sygnatury i katalogi zespołu:
1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
L.p.JednostkaOpisinfoaktów
1.1896(UMZ-1896) 
Urodzenia18961248
Urodzenia18961256
Urodzenia18961200
Urodzenia18961259
Małżeństwa1896596
Małżeństwa1896633
Zgony18962889
Skorowidz urodzeń1896bd
2.1897(UMZ-1897) 
Urodzenia18971301
Urodzenia18971344
Urodzenia18971404
Urodzenia18971551
Małżeństwa1897645
Małżeństwa1897580
Zgony18972999
Skorowidz urodzeń1897bd
3.1898(UMZ-1898) 
Urodzenia18982684
Urodzenia18982012
Urodzenia18981084
Małżeństwa1898616
Małżeństwa1898620
Zgony18983486
4.1899(UMZ-1899) 
Urodzenia18991004
Urodzenia18991192
Urodzenia18991180
Urodzenia18991308
Urodzenia18991332
Urodzenia1899704
Małżeństwa1899900
Małżeństwa1899536
Zgony18991926
Zgony18991470
5.1900(UMZ-1900) 
Urodzenia19001436
Urodzenia19001444
Urodzenia19001344
Urodzenia19001320
Urodzenia19001528
Urodzenia1900824
Małżeństwa1900648
Małżeństwa1900648
Zgony19002010
Zgony19001640
powrót do zespołu
donate
© 2010-2019 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::