metryki.genealodzy.pl
Podziel się na Facebook Podziel się na BLIP Podziel się na Twitter Podziel się na Buzz Dodaj zakładkę Google Podziel się na Flaker Podziel się na Delicious     Genealodzy.PL     Metryki.Genealodzy.PL Google mapa Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane indeksy Poczekalnia Zasoby w trakcie indeksacji Statystyki pobrań plików Jak indeksować Jak wyszukiwać Jak wspomóc           flag-pol.png flag-eng.png 14.11.2019 11:28
Zespół: 1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
Jednostka: 1899
Katalog: Urodzenia
Pliki:
0139-0142 0287-0290 0435-0438 0583-0586 0731-0734 0879-0882
0000 0143-0146 0291-0294 0439-0442 0587-0590 0735-0738 0883-0886
0001-0002 0147-0150 0295-0298 0443-0446 0591-0594 0739-0742 0887-0890
0003-0006 0151-0154 0299-0302 0447-0450 0595-0598 0743-0746 0891-0894
0007-0010 0155-0158 0303-0306 0451-0454 0599-0602 0747-0750 0895-0898
0011-0014 0159-0162 0307-0310 0455-0458 0603-0606 0751-0754 0899-0902
0015-0018 0163-0166 0311-0314 0459-0462 0607-0610 0755-0758 0903-0906
0019-0022 0167-0170 0315-0318 0463-0466 0611-0614 0759-0762 0907-0910
0023-0026 0171-0174 0319-0322 0467-0470 0615-0618 0763-0766 0911-0914
0027-0030 0175-0178 0323-0326 0471-0474 0619-0622 0767-0770 0915-0918
0031-0034 0179-0182 0327-0330 0475-0478 0623-0626 0771-0774 0919-0922
0035-0038 0183-0186 0331-0334 0479-0482 0627-0630 0775-0778 0923-0926
0039-0042 0187-0190 0335-0338 0483-0486 0631-0634 0779-0782 0927-0930
0043-0046 0191-0194 0339-0342 0487-0490 0635-0638 0783-0786 0931-0934
0047-0050 0195-0198 0343-0346 0491-0494 0639-0642 0787-0790 0935-0938
0051-0054 0199-0202 0347-0350 0495-0498 0643-0646 0791-0794 0939-0942
0055-0058 0203-0206 0351-0354 0499-0502 0647-0650 0795-0798 0943-0946
0059-0062 0207-0210 0355-0358 0503-0506 0651-0654 0799-0802 0947-0950
0063-0066 0211-0214 0359-0362 0507-0510 0655-0658 0803-0806 0951-0954
0067-0070 0215-0218 0363-0366 0511-0514 0659-0662 0807-0810 0955-0958
0071-0074 0219-0222 0367-0370 0515-0518 0663-0666 0811-0814 0959-0962
0075-0078 0223-0226 0371-0374 0519-0522 0667-0670 0815-0818 0963-0966
0079-0082 0227-0230 0375-0378 0523-0526 0671-0674 0819-0822 0967-0970
0083-0086 0231-0234 0379-0382 0527-0530 0675-0678 0823-0826 0971-0974
0087-0090 0235-0238 0383-0386 0531-0534 0679-0682 0827-0830 0975-0978
0091-0094 0239-0242 0387-0390 0535-0538 0683-0686 0831-0834 0979-0982
0095-0098 0243-0246 0391-0394 0539-0542 0687-0690 0835-0838 0983-0986
0099-0102 0247-0250 0395-0398 0543-0546 0691-0694 0839-0842 0987-0990
0103-0106 0251-0254 0399-0402 0547-0550 0695-0698 0843-0846 0991-0994
0107-0110 0255-0258 0403-0406 0551-0554 0699-0702 0847-0850 0995-0998
0111-0114 0259-0262 0407-0410 0555-0558 0703-0706 0851-0854 0999-1002
0115-0118 0263-0266 0411-0414 0559-0562 0707-0710 0855-0858 1003-1004
0119-0122 0267-0270 0415-0418 0563-0566 0711-0714 0859-0862 zzz
0123-0126 0271-0274 0419-0422 0567-0570 0715-0718 0863-0866
0127-0130 0275-0278 0423-0426 0571-0574 0719-0722 0867-0870
0131-0134 0279-0282 0427-0430 0575-0578 0723-0726 0871-0874
0135-0138 0283-0286 0431-0434 0579-0582 0727-0730 0875-0878
Sygnatury i katalogi zespołu:
1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
L.p.JednostkaOpisinfoaktów
1.1897(UMZ-1897) 
Urodzenia18971301
Urodzenia18971344
Urodzenia18971404
Urodzenia18971551
Małżeństwa1897645
Małżeństwa1897580
Zgony18972999
Skorowidz urodzeń1897bd
2.1898(UMZ-1898) 
Urodzenia18982684
Urodzenia18982012
Urodzenia18981084
Małżeństwa1898616
Małżeństwa1898620
Zgony18983486
3.1899(UMZ-1899) 
Urodzenia18991004
Urodzenia18991192
Urodzenia18991180
Urodzenia18991308
Urodzenia18991332
Urodzenia1899704
Małżeństwa1899900
Małżeństwa1899536
Zgony18991926
Zgony18991470
4.1900(UMZ-1900) 
Urodzenia19001436
Urodzenia19001444
Urodzenia19001344
Urodzenia19001320
Urodzenia19001528
Urodzenia1900824
Małżeństwa1900648
Małżeństwa1900648
Zgony19002010
Zgony19001640
5.1901(UMZ-1901) 
Urodzenia19011100
Urodzenia19011200
Urodzenia19011296
Urodzenia19011836
Urodzenia19011479
Małżeństwa1901720
Małżeństwa1901554
Zgony19011800
Zgony19011461
Skorowidz urodzeń1901bd
powrót do zespołu
donate
© 2010-2019 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::