metryki.genealodzy.pl
Podziel się na Facebook Podziel się na BLIP Podziel się na Twitter Podziel się na Buzz Dodaj zakładkę Google Podziel się na Flaker Podziel się na Delicious     Genealodzy.PL     Metryki.Genealodzy.PL Google mapa Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane indeksy Poczekalnia Zasoby w trakcie indeksacji Statystyki pobrań plików Jak indeksować Jak wyszukiwać Jak wspomóc           flag-pol.png flag-eng.png 14.11.2019 11:35
Zespół: 1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
Jednostka: 1899
Katalog: Zgony
Pliki:
0000 2164-2169 2410-2415 2656-2661 2902-2907 3148-3153 3394-3396
1927-1929 2170-2175 2416-2421 2662-2667 2908-2913 3154-3159 SkZ_01
1930-1935 2176-2181 2422-2427 2668-2673 2914-2919 3160-3165 SkZ_02
1936-1941 2182-2187 2428-2433 2674-2679 2920-2925 3166-3171 SkZ_03
1942-1947 2188-2193 2434-2439 2680-2685 2926-2931 3172-3177 SkZ_04
1948-1953 2194-2199 2440-2445 2686-2691 2932-2937 3178-3183 SkZ_05
1954-1959 2200-2205 2446-2451 2692-2697 2938-2943 3184-3189 SkZ_06
1960-1965 2206-2211 2452-2457 2698-2703 2944-2949 3190-3195 SkZ_07
1966-1971 2212-2217 2458-2463 2704-2709 2950-2955 3196-3201 SkZ_08
1972-1977 2218-2223 2464-2469 2710-2715 2956-2961 3202-3207 SkZ_09
1978-1983 2224-2229 2470-2475 2716-2721 2962-2967 3208-3213 SkZ_10
1984-1989 2230-2235 2476-2481 2722-2727 2968-2973 3214-3219 SkZ_11
1990-1995 2236-2241 2482-2487 2728-2733 2974-2979 3220-3225 SkZ_12
1996-2001 2242-2247 2488-2493 2734-2739 2980-2985 3226-3231 SkZ_13
2002-2007 2248-2253 2494-2499 2740-2745 2986-2991 3232-3237 SkZ_14
2008-2013 2254-2259 2500-2505 2746-2751 2992-2997 3238-3243 SkZ_15
2014-2019 2260-2265 2506-2511 2752-2757 2998-3003 3244-3249 SkZ_16
2020-2025 2266-2271 2512-2517 2758-2763 3004-3009 3250-3255 SkZ_17
2026-2031 2272-2277 2518-2523 2764-2769 3010-3015 3256-3261 SkZ_18
2032-2037 2278-2283 2524-2529 2770-2775 3016-3021 3262-3267 SkZ_19
2038-2043 2284-2289 2530-2535 2776-2781 3022-3027 3268-3273 SkZ_20
2044-2049 2290-2295 2536-2541 2782-2787 3028-3033 3274-3279 SkZ_21
2050-2055 2296-2301 2542-2547 2788-2793 3034-3039 3280-3285 SkZ_22
2056-2061 2302-2307 2548-2553 2794-2799 3040-3045 3286-3291 SkZ_23
2062-2067 2308-2313 2554-2559 2800-2805 3046-3051 3292-3297 SkZ_24
2068-2073 2314-2319 2560-2565 2806-2811 3052-3057 3298-3303 SkZ_25
2074-2079 2320-2325 2566-2571 2812-2817 3058-3063 3304-3309 SkZ_26
2080-2085 2326-2331 2572-2577 2818-2823 3064-3069 3310-3315 SkZ_27
2086-2091 2332-2337 2578-2583 2824-2829 3070-3075 3316-3321 SkZ_28
2092-2097 2338-2343 2584-2589 2830-2835 3076-3081 3322-3327 SkZ_29
2098-2103 2344-2349 2590-2595 2836-2841 3082-3087 3328-3333 SkZ_30
2104-2109 2350-2355 2596-2601 2842-2847 3088-3093 3334-3339 SkZ_31
2110-2115 2356-2361 2602-2607 2848-2853 3094-3099 3340-3345 SkZ_32
2116-2121 2362-2367 2608-2613 2854-2859 3100-3105 3346-3351 SkZ_33
2122-2127 2368-2373 2614-2619 2860-2865 3106-3111 3352-3357 SkZ_34
2128-2133 2374-2379 2620-2625 2866-2871 3112-3117 3358-3363 SkZ_35
2134-2139 2380-2385 2626-2631 2872-2877 3118-3123 3364-3369 SkZ_36
2140-2145 2386-2391 2632-2637 2878-2883 3124-3129 3370-3375 SkZ_37
2146-2151 2392-2397 2638-2643 2884-2889 3130-3135 3376-3381 SkZ_38
2152-2157 2398-2403 2644-2649 2890-2895 3136-3141 3382-3387 zz1
2158-2163 2404-2409 2650-2655 2896-2901 3142-3147 3388-3393 zzz
Sygnatury i katalogi zespołu:
1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
L.p.JednostkaOpisinfoaktów
1.1897(UMZ-1897) 
Urodzenia18971301
Urodzenia18971344
Urodzenia18971404
Urodzenia18971551
Małżeństwa1897645
Małżeństwa1897580
Zgony18972999
Skorowidz urodzeń1897bd
2.1898(UMZ-1898) 
Urodzenia18982684
Urodzenia18982012
Urodzenia18981084
Małżeństwa1898616
Małżeństwa1898620
Zgony18983486
3.1899(UMZ-1899) 
Urodzenia18991004
Urodzenia18991192
Urodzenia18991180
Urodzenia18991308
Urodzenia18991332
Urodzenia1899704
Małżeństwa1899900
Małżeństwa1899536
Zgony18991926
Zgony18991470
4.1900(UMZ-1900) 
Urodzenia19001436
Urodzenia19001444
Urodzenia19001344
Urodzenia19001320
Urodzenia19001528
Urodzenia1900824
Małżeństwa1900648
Małżeństwa1900648
Zgony19002010
Zgony19001640
5.1901(UMZ-1901) 
Urodzenia19011100
Urodzenia19011200
Urodzenia19011296
Urodzenia19011836
Urodzenia19011479
Małżeństwa1901720
Małżeństwa1901554
Zgony19011800
Zgony19011461
Skorowidz urodzeń1901bd
powrót do zespołu
donate
© 2010-2019 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::