metryki.genealodzy.pl
Podziel się na Facebook Podziel się na BLIP Podziel się na Twitter Podziel się na Buzz Dodaj zakładkę Google Podziel się na Flaker Podziel się na Delicious     Genealodzy.PL     Metryki.Genealodzy.PL Google mapa Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane indeksy Poczekalnia Zasoby w trakcie indeksacji Statystyki pobrań plików Jak indeksować Jak wyszukiwać Jak wspomóc           flag-pol.png flag-eng.png 23.10.2019 11:16
Zespół: 1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
Jednostka: 1899
Katalog: Urodzenia
Pliki:
0000 2359-2362 2531-2534 2699-2702 2871-2874 3043-3046 3215-3218
2197-2198 2363-2366 2535-2538 2703-2706 2875-2878 3047-3050 3219-3222
2199-2202 2367-2370 2539-2540 2707-2710 2879-2882 3051-3054 3223-3226
2203-2206 2371-2374 2539-2542 2711-2714 2883-2886 3055-3058 3227-3230
2207-2210 2375-2378 2543-2546 2715-2718 2887-2890 3059-3062 3231-3234
2211-2214 2379-2382 2547-2550 2719-2722 2891-2894 3063-3066 3235-3238
2215-2218 2383-2386 2551-2554 2723-2726 2895-2898 3067-3070 3239-3242
2215-2218a 2387-2390 2555-2558 2727-2730 2899-2902 3071-3074 3243-3246
2219-2222 2391-2394 2559-2562 2731-2734 2903-2906 3075-3078 3247-3250
2223-2226 2395-2398 2563-2566 2735-2738 2907-2910 3079-3082 3251-3254
2227-2230 2399-2402 2567-2570 2739-2742 2911-2914 3083-3086 3255-3258
2231-2234 2403-2406 2571-2574 2743-2746 2915-2918 3087-3090 3259-3262
2235-2238 2407-2410 2575-2578 2747-2750 2919-2922 3091-3094 3263-3266
2239-2242 2411-2414 2579-2582 2751-2754 2923-2926 3095-3098 3267-3270
2243-2246 2415-2418 2583-2586 2755-2758 2927-2930 3099-3102 3271-3274
2247-2250 2419-2422 2587-2590 2759-2762 2931-2934 3103-3106 3275-3278
2251-2254 2423-2426 2591-2594 2763-2766 2935-2938 3107-3110 3279-3282
2255-2258 2427-2430 2595-2598 2767-2770 2939-2942 3111-3114 3283-3286
2259-2262 2431-2434 2599-2602 2771-2774 2943-2946 3115-3118 3287-3290
2263-2266 2435-2438 2603-2606 2775-2778 2947-2950 3119-3122 3291-3294
2267-2270 2439-2442 2607-2610 2779-2782 2951-2954 3123-3126 3295-3298
2271-2274 2443-2446 2611-2614 2783-2786 2955-2958 3127-3130 3299-3302
2275-2278 2447-2450 2615-2618 2787-2790 2959-2962 3131-3134 3303-3306
2279-2282 2451-2454 2619-2622 2791-2794 2963-2966 3135-3138 3307-3310
2283-2286 2455-2458 2623-2626 2795-2798 2967-2970 3139-3142 3311-3314
2287-2290 2459-2462 2627-2630 2799-2802 2971-2974 3143-3146 3315-3318
2291-2294 2463-2466 2631-2634 2803-2806 2975-2978 3147-3150 3319-3322
2295-2298 2467-2470 2639-2642 2807-2810 2979-2982 3151-3154 3323-3326
2299-2302 2471-2474 2643-2646 2811-2814 2983-2986 3155-3158 3327-3330
2303-2306 2475-2478 2647-2650 2815-2818 2987-2990 3159-3162 3331-3334
2307-2310 2479-2482 2651-2654 2819-2822 2991-2994 3163-3166 3335-3338
2311-2314 2483-2486 2655-2658 2823-2826 2995-2998 3167-3170 3339-3342
2315-2318 2487-2490 2659-2662 2827-2830 2999-3002 3171-3174 3343-3346
2319-2322 2491-2494 2663-2666 2831-2834 3003-3006 3175-3178 3347-3350
2323-2326 2495-2498 2665-2666 2835-2838 3007-3010 3179-3182 3351-3354
2327-2330 2499-2502 2667-2670 2839-2842 3011-3014 3183-3186 3355-3358
2331-2334 2503-2506 2671-2674 2843-2846 3015-3018 3187-3190 3359-3362
2335-2338 2507-2510 2675-2678 2847-2850 3019-3022 3191-3194 3363-3366
2339-2342 2511-2514 2679-2682 2851-2854 3023-3026 3195-3198 3367-3370
2343-2346 2515-2518 2683-2686 2855-2858 3027-3030 3199-3202 3371-3374
2347-2350 2519-2522 2687-2690 2859-2862 3031-3034 3203-3206 3375-3376
2351-2354 2523-2526 2691-2694 2863-2866 3035-3038 3207-3210 zzz
2355-2358 2527-2530 2695-2698 2867-2870 3039-3042 3211-3214
Sygnatury i katalogi zespołu:
1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
L.p.JednostkaOpisinfoaktów
1.1897(UMZ-1897) 
Urodzenia18971301
Urodzenia18971344
Urodzenia18971404
Urodzenia18971551
Małżeństwa1897645
Małżeństwa1897580
Zgony18972999
Skorowidz urodzeń1897bd
2.1898(UMZ-1898) 
Urodzenia18982684
Urodzenia18982012
Urodzenia18981084
Małżeństwa1898616
Małżeństwa1898620
Zgony18983486
3.1899(UMZ-1899) 
Urodzenia18991004
Urodzenia18991192
Urodzenia18991180
Urodzenia18991308
Urodzenia18991332
Urodzenia1899704
Małżeństwa1899900
Małżeństwa1899536
Zgony18991926
Zgony18991470
4.1900(UMZ-1900) 
Urodzenia19001436
Urodzenia19001444
Urodzenia19001344
Urodzenia19001320
Urodzenia19001528
Urodzenia1900824
Małżeństwa1900648
Małżeństwa1900648
Zgony19002010
Zgony19001640
5.1901(UMZ-1901) 
Urodzenia19011100
Urodzenia19011200
Urodzenia19011296
Urodzenia19011836
Urodzenia19011479
Małżeństwa1901720
Małżeństwa1901554
Zgony19011800
Zgony19011461
Skorowidz urodzeń1901bd
powrót do zespołu
donate
© 2010-2019 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::