metryki.genealodzy.pl
Podziel się na Facebook Podziel się na BLIP Podziel się na Twitter Podziel się na Buzz Dodaj zakładkę Google Podziel się na Flaker Podziel się na Delicious     Genealodzy.PL     Metryki.Genealodzy.PL Google mapa Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane indeksy Poczekalnia Zasoby w trakcie indeksacji Statystyki pobrań plików Jak indeksować Jak wyszukiwać Jak wspomóc           flag-pol.png flag-eng.png 14.11.2019 10:56
Zespół: 1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
Jednostka: 1899
Katalog: Urodzenia
Pliki:
0000 6159-6162 6307-6310 6455-6458 6603-6606 SkU_08 SkU_45
6017-6018 6163-6166 6311-6314 6459-6462 6607-6610 SkU_09 SkU_46
6019-6022 6167-6170 6315-6318 6463-6466 6611-6614 SkU_10 SkU_47
6023-6026 6171-6174 6319-6322 6467-6470 6615-6618 SkU_11 SkU_48
6027-6030 6175-6178 6323-6326 6471-6474 6619-6622 SkU_12 SkU_49
6031-6034 6179-6182 6327-6330 6475-6478 6623-6626 SkU_13 SkU_50
6035-6038 6183-6186 6331-6334 6479-6482 6627-6630 SkU_14 SkU_51
6039-6042 6187-6190 6335-6338 6483-6486 6631-6634 SkU_15 SkU_52
6043-6046 6191-6194 6339-6342 6487-6490 6635-6638 SkU_16 SkU_53
6047-6050 6195-6198 6343-6346 6491-6494 6639-6642 SkU_17 SkU_54
6051-6054 6199-6202 6347-6350 6495-6498 6643-6646 SkU_18 SkU_55
6055-6058 6203-6206 6351-6354 6499-6502 6647-6650 SkU_19 SkU_56
6059-6062 6207-6210 6355-6358 6503-6506 6651-6654 SkU_20 SkU_57
6063-6066 6211-6214 6359-6362 6507-6510 6655-6658 SkU_21 SkU_58
6067-6070 6215-6218 6363-6366 6511-6514 6659-6662 SkU_22 SkU_59
6071-6074 6219-6222 6367-6370 6515-6518 6663-6666 SkU_23 SkU_60
6075-6078 6223-6226 6371-6374 6519-6522 6667-6670 SkU_24 SkU_61
6079-6082 6227-6230 6375-6378 6523-6526 6671-6674 SkU_25 SkU_62
6083-6086 6231-6234 6379-6382 6527-6530 6675-6678 SkU_26 SkU_63
6087-6090 6235-6238 6383-6386 6531-6534 6679-6682 SkU_27 SkU_64
6091-6094 6239-6242 6387-6390 6535-6538 6683-6686 SkU_28 SkU_65
6095-6098 6243-6246 6391-6394 6539-6542 6687-6690 SkU_29 SkU_66
6099-6102 6247-6250 6395-6398 6543-6546 6691-6694 SkU_30 SkU_67
6103-6106 6251-6254 6399-6402 6547-6550 6695-6698 SkU_31 SkU_68
6107-6110 6255-6258 6403-6406 6551-6554 6699-6702 SkU_32 SkU_69
6111-6114 6259-6262 6407-6410 6555-6558 6703-6706 SkU_33 SkU_70
6115-6118 6263-6266 6411-6414 6559-6562 6707-6710 SkU_34 SkU_71
6119-6122 6267-6270 6415-6418 6563-6566 6711-6714 SkU_35 SkU_72
6123-6126 6271-6274 6419-6422 6567-6570 6715-6718 SkU_36 SkU_73
6127-6130 6275-6278 6423-6426 6571-6574 6719-6720 SkU_37 SkU_74
6131-6134 6279-6282 6427-6430 6575-6578 SkU_01 SkU_38 SkU_75
6135-6138 6283-6286 6431-6434 6579-6582 SkU_02 SkU_39 SkU_76
6139-6142 6287-6290 6435-6438 6583-6586 SkU_03 SkU_40 SkU_77
6143-6146 6291-6294 6439-6442 6587-6590 SkU_04 SkU_41 SkU_78
6147-6150 6295-6298 6443-6446 6591-6594 SkU_05 SkU_42 zzzz
6151-6154 6299-6302 6447-6450 6595-6598 SkU_06 SkU_43
6155-6158 6303-6306 6451-6454 6599-6602 SkU_07 SkU_44
Sygnatury i katalogi zespołu:
1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
L.p.JednostkaOpisinfoaktów
1.1897(UMZ-1897) 
Urodzenia18971301
Urodzenia18971344
Urodzenia18971404
Urodzenia18971551
Małżeństwa1897645
Małżeństwa1897580
Zgony18972999
Skorowidz urodzeń1897bd
2.1898(UMZ-1898) 
Urodzenia18982684
Urodzenia18982012
Urodzenia18981084
Małżeństwa1898616
Małżeństwa1898620
Zgony18983486
3.1899(UMZ-1899) 
Urodzenia18991004
Urodzenia18991192
Urodzenia18991180
Urodzenia18991308
Urodzenia18991332
Urodzenia1899704
Małżeństwa1899900
Małżeństwa1899536
Zgony18991926
Zgony18991470
4.1900(UMZ-1900) 
Urodzenia19001436
Urodzenia19001444
Urodzenia19001344
Urodzenia19001320
Urodzenia19001528
Urodzenia1900824
Małżeństwa1900648
Małżeństwa1900648
Zgony19002010
Zgony19001640
5.1901(UMZ-1901) 
Urodzenia19011100
Urodzenia19011200
Urodzenia19011296
Urodzenia19011836
Urodzenia19011479
Małżeństwa1901720
Małżeństwa1901554
Zgony19011800
Zgony19011461
Skorowidz urodzeń1901bd
powrót do zespołu
donate
© 2010-2019 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::