metryki.genealodzy.pl
Podziel się na Facebook Podziel się na BLIP Podziel się na Twitter Podziel się na Buzz Dodaj zakładkę Google Podziel się na Flaker Podziel się na Delicious     Genealodzy.PL     Metryki.Genealodzy.PL Google mapa Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane indeksy Poczekalnia Zasoby w trakcie indeksacji Statystyki pobrań plików Jak indeksować Jak wyszukiwać Jak wspomóc           flag-pol.png flag-eng.png 25.03.2019 17:27
Zespół: 1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
Jednostka: 1899
Katalog: Zgony
Pliki:
0000 0274-0279 0556-0561 0838-0843 1120-1125 1402-1407 1684-1689
0001-0003 0280-0285 0562-0567 0844-0849 1126-1131 1408-1413 1690-1695
0004-0009 0286-0291 0568-0573 0850-0855 1132-1137 1414-1419 1696-1701
0010-0015 0292-0297 0574-0579 0856-0861 1138-1143 1420-1425 1702-1707
0016-0021 0298-0303 0580-0585 0862-0867 1144-1149 1426-1431 1708-1713
0022-0027 0304-0309 0586-0591 0868-0873 1150-1155 1432-1437 1714-1719
0028-0033 0310-0315 0592-0597 0874-0879 1156-1161 1438-1443 1720-1725
0034-0039 0316-0321 0598-0603 0880-0885 1162-1167 1444-1449 1726-1731
0040-0045 0322-0327 0604-0609 0886-0891 1168-1173 1450-1455 1732-1737
0046-0051 0328-0333 0610-0615 0892-0897 1174-1179 1456-1461 1738-1743
0052-0057 0334-0339 0616-0621 0898-0903 1180-1185 1462-1467 1744-1749
0058-0063 0340-0345 0622-0627 0904-0909 1186-1191 1468-1473 1750-1755
0064-0069 0346-0351 0628-0633 0910-0915 1192-1197 1474-1479 1756-1761
0070-0075 0352-0357 0634-0639 0916-0921 1198-1203 1480-1485 1762-1767
0076-0081 0358-0363 0640-0645 0922-0927 1204-1209 1486-1491 1768-1773
0082-0087 0364-0369 0646-0651 0928-0933 1210-1215 1492-1497 1774-1779
0088-0093 0370-0375 0652-0657 0934-0939 1216-1221 1498-1503 1780-1785
0094-0099 0376-0381 0658-0663 0940-0945 1222-1227 1504-1509 1786-1791
0100-0105 0382-0387 0664-0669 0946-0951 1228-1233 1510-1515 1792-1797
0106-0111 0388-0393 0670-0675 0952-0957 1234-1239 1516-1521 1798-1803
0112-0117 0394-0399 0676-0681 0958-0963 1240-1245 1522-1527 1804-1809
0118-0123 0400-0405 0682-0687 0964-0969 1246-1251 1528-1533 1810-1815
0124-0129 0406-0411 0688-0693 0970-0975 1252-1257 1534-1539 1816-1821
0130-0135 0412-0417 0694-0699 0976-0981 1258-1263 1540-1545 1822-1827
0136-0141 0418-0423 0700-0705 0982-0987 1264-1269 1546-1551 1828-1833
0142-0147 0424-0429 0706-0711 0988-0993 1270-1275 1552-1557 1834-1839
0148-0153 0430-0435 0712-0717 0994-0999 1276-1281 1558-1563 1840-1845
0154-0159 0436-0441 0718-0723 1000-1005 1282-1287 1564-1569 1846-1851
0160-0165 0442-0447 0724-0729 1006-1011 1288-1293 1570-1575 1852-1857
0166-0171 0448-0453 0730-0735 1012-1017 1294-1299 1576-1581 1858-1863
0172-0177 0454-0459 0736-0741 1018-1023 1300-1305 1582-1587 1864-1869
0178-0183 0460-0465 0742-0747 1024-1029 1306-1311 1588-1593 1870-1875
0184-0189 0466-0471 0748-0753 1030-1035 1312-1317 1594-1599 1876-1881
0190-0195 0472-0477 0754-0759 1036-1041 1318-1323 1600-1605 1882-1887
0196-0201 0478-0483 0760-0765 1042-1047 1324-1329 1606-1611 1888-1893
0202-0207 0484-0489 0766-0771 1048-1053 1330-1335 1612-1617 1894-1899
0208-0213 0490-0495 0772-0777 1054-1059 1336-1341 1618-1623 1900-1905
0214-0219 0496-0501 0778-0783 1060-1065 1342-1347 1624-1629 1906-1911
0220-0225 0502-0507 0784-0789 1066-1071 1348-1353 1630-1635 1912-1917
0226-0231 0508-0513 0790-0795 1072-1077 1354-1359 1636-1641 1918-1923
0232-0237 0514-0519 0796-0801 1078-1083 1360-1365 1642-1647 1924-1926
0238-0243 0520-0525 0802-0807 1084-1089 1366-1371 1648-1653 zzz
0244-0249 0526-0531 0808-0813 1090-1095 1372-1377 1654-1659
0250-0255 0532-0537 0814-0819 1096-1101 1378-1383 1660-1665
0256-0261 0538-0543 0820-0825 1102-1107 1384-1389 1666-1671
0262-0267 0544-0549 0826-0831 1108-1113 1390-1395 1672-1677
0268-0273 0550-0555 0832-0837 1114-1119 1396-1401 1678-1683
Sygnatury i katalogi zespołu:
1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
L.p.JednostkaOpisinfoaktów
1.1897(UMZ-1897) 
Urodzenia18971301
Urodzenia18971344
Urodzenia18971404
Urodzenia18971551
Małżeństwa1897645
Małżeństwa1897580
Zgony18972999
Skorowidz urodzeń1897bd
2.1898(UMZ-1898) 
Urodzenia18982684
Urodzenia18982012
Urodzenia18981084
Małżeństwa1898616
Małżeństwa1898620
Zgony18983486
3.1899(UMZ-1899) 
Urodzenia18991004
Urodzenia18991192
Urodzenia18991180
Urodzenia18991308
Urodzenia18991332
Urodzenia1899704
Małżeństwa1899900
Małżeństwa1899536
Zgony18991926
Zgony18991470
4.1900(UMZ-1900) 
Urodzenia19001436
Urodzenia19001444
Urodzenia19001344
Urodzenia19001320
Urodzenia19001528
Urodzenia1900824
Małżeństwa1900648
Małżeństwa1900648
Zgony19002010
Zgony19001640
5.1901(UMZ-1901) 
Urodzenia19011100
Urodzenia19011200
Urodzenia19011296
Urodzenia19011836
Urodzenia19011479
Małżeństwa1901720
Małżeństwa1901554
Zgony19011800
Zgony19011461
Skorowidz urodzeń1901bd
powrót do zespołu
donate
© 2010-2019 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::