metryki.genealodzy.pl
Podziel się na Facebook Podziel się na BLIP Podziel się na Twitter Podziel się na Buzz Dodaj zakładkę Google Podziel się na Flaker Podziel się na Delicious     Genealodzy.PL     Metryki.Genealodzy.PL Google mapa Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane indeksy Poczekalnia Zasoby w trakcie indeksacji Statystyki pobrań plików Jak indeksować Jak wyszukiwać Jak wspomóc           flag-pol.png flag-eng.png 25.03.2019 17:22
Zespół: 1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
Jednostka: 1900
Katalog: Urodzenia
Pliki:
0199-0202 0403-0406 0611-0614 0819-0822 1027-1030 1235-1238
0000 0203-0206 0407-0410 0615-0618 0823-0826 1031-1034 1239-1242
0001-0002 0207-0210 0411-0414 0619-0622 0827-0830 1035-1038 1243-1246
0003-0006 0211-0214 0415-0418 0623-0626 0831-0834 1039-1042 1247-1250
0007-0010 0215-0218 0419-0422 0627-0630 0835-0838 1043-1046 1251-1254
0011-0014 0219-0222 0423-0426 0631-0634 0839-0842 1047-1050 1255-1258
0015-0018 0223-0226 0427-0430 0635-0638 0843-0846 1051-1054 1259-1262
0019-0022 0227-0230 0431-0434 0639-0642 0847-0850 1055-1058 1263-1266
0023-0026 0231-0234 0435-0438 0643-0646 0851-0854 1059-1062 1267-1270
0027-0030 0235-0238 0439-0442 0647-0650 0855-0858 1063-1066 1271-1274
0031-0034 0239-0242 0443-0446 0651-0654 0859-0862 1067-1070 1275-1278
0035-0038 0243-0246 0447-0450 0655-0658 0863-0866 1071-1074 1279-1282
0039-0042 0247-0250 0451-0454 0659-0662 0867-0870 1075-1078 1283-1286
0043-0046 0251-0254 0455-0458 0663-0666 0871-0874 1079-1082 1287-1290
0047-0050 0255-0258 0459-0462 0667-0670 0875-0878 1083-1086 1291-1294
0051-0054 0259-0262 0463-0466 0671-0674 0879-0882 1087-1090 1295-1298
0055-0058 0263-0266 0467-0470 0675-0678 0883-0886 1091-1094 1299-1302
0059-0062 0267-0270 0471-0474 0679-0682 0887-0890 1095-1098 1303-1306
0063-0066 0271-0274 0475-0478 0683-0686 0891-0894 1099-1102 1307-1310
0067-0070 0275-0278 0479-0482 0687-0690 0895-0898 1103-1106 1311-1314
0071-0074 0279-0282 0483-0486 0691-0694 0899-0902 1107-1110 1315-1318
0075-0078 0283-0286 0487-0490 0695-0698 0903-0906 1111-1114 1319-1322
0079-0082 0287-0290 0491-0494 0699-0702 0907-0910 1115-1118 1323-1326
0083-0086 0291-0294 0495-0498 0703-0706 0911-0914 1119-1122 1327-1330
0087-0090 0295-0298 0499-0502 0707-0710 0915-0918 1123-1126 1331-1334
0091-0094 0299-0302 0503-0506 0711-0714 0919-0922 1127-1130 1335-1338
0095-0098 0303-0306 0507-0510 0715-0718 0923-0926 1131-1134 1339-1342
0099-0102 0307-0310 0511-0514 0719-0722 0927-0930 1135-1138 1343-1346
0103-0106 0311-0314 0515-0518 0723-0726 0931-0934 1139-1142 1347-1350
0107-0110 0315-0318 0519-0522 0727-0730 0935-0938 1143-1146 1351-1354
0111-0114 0319-0322 0523-0526 0731-0734 0939-0942 1147-1150 1355-1358
0115-0118 0323-0326 0527-0530 0735-0738 0943-0946 1151-1154 1359-1362
0119-0122 0327-0330 0531-0534 0739-0742 0947-0950 1155-1158 1363-1366
0123-0126 0331-0334 0535-0538 0743-0746 0951-0954 1159-1162 1367-1370
0127-0130 0335-0338 0539-0542 0747-0750 0955-0958 1163-1166 1371-1374
0131-0134 0339-0342 0543-0546 0751-0754 0959-0962 1167-1170 1375-1378
0135-0138 0343-0346 0547-0550 0755-0758 0963-0966 1171-1174 1379-1382
0139-0142 0347-0350 0551-0554 0759-0762 0967-0970 1175-1178 1383-1386
0143-0146 0351-0354 0555-0558 0763-0766 0971-0974 1179-1182 1387-1390
0147-0150 0355-0358 0559-0562 0767-0770 0975-0978 1183-1186 1391-1394
0151-0154 0359-0362 0563-0566 0771-0774 0979-0982 1187-1190 1395-1398
0155-0158 0363-0366 0567-0570 0775-0778 0983-0986 1191-1194 1399-1402
0159-0162 0367-0370 0571-0574 0779-0782 0987-0990 1195-1198 1403-1406
0163-0166 0371-0374 0575-0578 0783-0786 0991-0994 1199-1202 1407-1410
0167-0170 0375-0378 0579-0582 0787-0790 0995-0998 1203-1206 1411-1414
0171-0174 0379-0382 0583-0586 0791-0794 0999-1002 1207-1210 1415-1418
0175-0178 0383-0386 0587-0590 0795-0798 1003-1006 1211-1214 1419-1422
0179-0182 0387-0389 0591-0594 0799-0802 1007-1010 1215-1218 1423-1426
0183-0186 0390 0595-0598 0803-0806 1011-1014 1219-1222 1427-1430
0187-0190 0391-0394 0599-0602 0807-0810 1015-1018 1223-1226 1431-1434
0191-0194 0395-0398 0603-0606 0811-0814 1019-1022 1227-1230 1435-1436
0195-0198 0399-0402 0607-0610 0815-0818 1023-1026 1231-1234 zzz
Sygnatury i katalogi zespołu:
1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
L.p.JednostkaOpisinfoaktów
1.1898(UMZ-1898) 
Urodzenia18982684
Urodzenia18982012
Urodzenia18981084
Małżeństwa1898616
Małżeństwa1898620
Zgony18983486
2.1899(UMZ-1899) 
Urodzenia18991004
Urodzenia18991192
Urodzenia18991180
Urodzenia18991308
Urodzenia18991332
Urodzenia1899704
Małżeństwa1899900
Małżeństwa1899536
Zgony18991926
Zgony18991470
3.1900(UMZ-1900) 
Urodzenia19001436
Urodzenia19001444
Urodzenia19001344
Urodzenia19001320
Urodzenia19001528
Urodzenia1900824
Małżeństwa1900648
Małżeństwa1900648
Zgony19002010
Zgony19001640
4.1901(UMZ-1901) 
Urodzenia19011100
Urodzenia19011200
Urodzenia19011296
Urodzenia19011836
Urodzenia19011479
Małżeństwa1901720
Małżeństwa1901554
Zgony19011800
Zgony19011461
Skorowidz urodzeń1901bd
5.1902(UMZ-1902) 
Urodzenia19021016
Urodzenia1902900
Urodzenia1902892
Urodzenia1902900
Urodzenia1902884
Urodzenia1902896
Urodzenia19021156
Urodzenia1902456
Małżeństwa1902669
Małżeństwa1902603
Zgony19021830
Zgony19022040
Skorowidz urodzeń1902bd
Skorowidz małżeństw1902bd
Skorowidz zgonów1902bd
powrót do zespołu
donate
© 2010-2019 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::