metryki.genealodzy.pl
Podziel się na Facebook Podziel się na BLIP Podziel się na Twitter Podziel się na Buzz Dodaj zakładkę Google Podziel się na Flaker Podziel się na Delicious     Genealodzy.PL     Metryki.Genealodzy.PL Google mapa Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane indeksy Poczekalnia Zasoby w trakcie indeksacji Statystyki pobrań plików Jak indeksować Jak wyszukiwać Jak wspomóc           flag-pol.png flag-eng.png 14.11.2019 11:43
Zespół: 1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
Jednostka: 1900
Katalog: Urodzenia
Pliki:
7255-7258 7447-7450 7639-7642 7831-7834 SkU_030 SkU_079
0000 7259-7262 7451-7454 7643-7646 7835-7838 SkU_031 SkU_080
7073-7074 7263-7266 7455-7458 7647-7650 7839-7842 SkU_032 SkU_081
7075-7078 7267-7270 7459-7462 7651-7654 7843-7846 SkU_033 SkU_082
7079-7082 7271-7274 7463-7466 7655-7658 7847-7850 SkU_034 SkU_083
7083-7086 7275-7278 7467-7470 7659-7662 7851-7854 SkU_035 SkU_084
7087-7090 7279-7282 7471-7474 7663-7666 7855-7858 SkU_036 SkU_085
7091-7094 7283-7286 7475-7478 7667-7670 7859-7862 SkU_037 SkU_086
7095-7098 7287-7290 7479-7482 7671-7674 7863-7866 SkU_038 SkU_087
7099-7102 7291-7294 7483-7486 7675-7678 7867-7870 SkU_039 SkU_088
7103-7106 7295-7298 7487-7490 7679-7682 7871-7874 SkU_040 SkU_089
7107-7110 7299-7302 7491-7494 7683-7686 7875-7878 SkU_041 SkU_090
7111-7114 7303-7306 7495-7498 7687-7690 7879-7882 SkU_042 SkU_091
7115-7118 7307-7310 7499-7502 7691-7694 7883-7886 SkU_043 SkU_092
7119-7122 7311-7314 7503-7506 7695-7698 7887-7890 SkU_044 SkU_093
7123-7126 7315-7318 7507-7510 7699-7702 7891-7892 SkU_045 SkU_094
7127-7130 7319-7322 7511-7514 7703-7706 7893-7894 SkU_046 SkU_095
7131-7134 7323-7326 7515-7518 7707-7710 7895-7896 SkU_047 SkU_096
7135-7138 7327-7330 7519-7522 7711-7714 SkU-078 SkU_048 SkU_097
7139-7142 7331-7334 7523-7526 7715-7718 SkU_001 SkU_049 SkU_098
7143-7146 7335-7338 7527-7530 7719-7722 SkU_002 SkU_050 SkU_099
7147-7150 7339-7342 7531-7534 7723-7726 SkU_003 SkU_051 SkU_100
7151-7154 7343-7346 7535-7538 7727-7730 SkU_004 SkU_052 SkU_101
7155-7158 7347-7350 7539-7542 7731-7734 SkU_005 SkU_053 SkU_102
7159-7162 7351-7354 7543-7546 7735-7738 SkU_006 SkU_054 SkU_103
7163-7166 7355-7358 7547-7550 7739-7742 SkU_007 SkU_055 SkU_104
7167-7170 7359-7362 7551-7554 7743-7746 SkU_008 SkU_056 SkU_105
7171-7174 7363-7366 7555-7558 7747-7750 SkU_009 SkU_057 SkU_106
7175-7178 7367-7370 7559-7562 7751-7754 SkU_010 SkU_058 SkU_107
7179-7182 7371-7374 7563-7566 7755-7758 SkU_011 SkU_059 SkU_108
7183-7186 7375-7378 7567-7570 7759-7762 SkU_012 SkU_060 SkU_109
7187-7190 7379-7382 7571-7574 7763-7766 SkU_013 SkU_061 SkU_110
7191-7194 7383-7386 7575-7578 7767-7770 SkU_014 SkU_062 SkU_111
7195-7198 7387-7390 7579-7582 7771-7774 SkU_015 SkU_063 SkU_112
7199-7202 7391-7394 7583-7586 7775-7778 SkU_016 SkU_064 SkU_113
7203-7206 7395-7398 7587-7590 7779-7782 SkU_017 SkU_065 SkU_114
7207-7210 7399-7402 7591-7594 7783-7786 SkU_018 SkU_066 SkU_115
7211-7214 7403-7406 7595-7598 7787-7790 SkU_019 SkU_067 SkU_116
7215-7218 7407-7410 7599-7602 7791-7794 SkU_020 SkU_068 SkU_117
7219-7222 7411-7414 7603-7606 7795-7798 SkU_021 SkU_069 zzz1
7223-7226 7415-7418 7607-7610 7799-7802 SkU_022 SkU_070 zzz2
7227-7230 7419-7422 7611-7614 7803-7806 SkU_023 SkU_071 zzzz
7231-7234 7423-7426 7615-7618 7807-7810 SkU_024 SkU_072
7235-7238 7427-7430 7619-7622 7811-7814 SkU_025 SkU_073
7239-7242 7431-7434 7623-7626 7815-7818 SkU_026 SkU_074
7243-7246 7435-7438 7627-7630 7819-7822 SkU_027 SkU_075
7247-7250 7439-7442 7631-7634 7823-7826 SkU_028 SkU_076
7251-7254 7443-7446 7635-7638 7827-7830 SkU_029 SkU_077
Sygnatury i katalogi zespołu:
1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
L.p.JednostkaOpisinfoaktów
1.1898(UMZ-1898) 
Urodzenia18982684
Urodzenia18982012
Urodzenia18981084
Małżeństwa1898616
Małżeństwa1898620
Zgony18983486
2.1899(UMZ-1899) 
Urodzenia18991004
Urodzenia18991192
Urodzenia18991180
Urodzenia18991308
Urodzenia18991332
Urodzenia1899704
Małżeństwa1899900
Małżeństwa1899536
Zgony18991926
Zgony18991470
3.1900(UMZ-1900) 
Urodzenia19001436
Urodzenia19001444
Urodzenia19001344
Urodzenia19001320
Urodzenia19001528
Urodzenia1900824
Małżeństwa1900648
Małżeństwa1900648
Zgony19002010
Zgony19001640
4.1901(UMZ-1901) 
Urodzenia19011100
Urodzenia19011200
Urodzenia19011296
Urodzenia19011836
Urodzenia19011479
Małżeństwa1901720
Małżeństwa1901554
Zgony19011800
Zgony19011461
Skorowidz urodzeń1901bd
5.1902(UMZ-1902) 
Urodzenia19021016
Urodzenia1902900
Urodzenia1902892
Urodzenia1902900
Urodzenia1902884
Urodzenia1902896
Urodzenia19021156
Urodzenia1902456
Małżeństwa1902669
Małżeństwa1902603
Zgony19021830
Zgony19022040
Skorowidz urodzeń1902bd
Skorowidz małżeństw1902bd
Skorowidz zgonów1902bd
powrót do zespołu
donate
© 2010-2019 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::