metryki.genealodzy.pl
Podziel się na Facebook Podziel się na BLIP Podziel się na Twitter Podziel się na Buzz Dodaj zakładkę Google Podziel się na Flaker Podziel się na Delicious     Genealodzy.PL     Metryki.Genealodzy.PL Google mapa Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane indeksy Poczekalnia Zasoby w trakcie indeksacji Statystyki pobrań plików Jak indeksować Jak wyszukiwać Jak wspomóc           flag-pol.png flag-eng.png 14.11.2019 10:37
Zespół: 1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
Jednostka: 1901
Katalog: Urodzenia
Pliki:
0000 0155-0158 0315-0318 0475-0478 0631-0634 0791-0794 0947-0950
0001-0002 0159-0162 0319-0322 0479-0482 0635-0638 0795-0798 0951-0954
0003-0006 0163-0166 0323-0326 0483-0486 0639-0642 0799-0802 0955-0958
0007-0010 0167-0170 0327-0330 0487-0490 0643-0646 0803-0806 0959-0962
0011-0014 0171-0174 0331-0334 0491-0494 0647-0650 0807-0810 0963-0966
0015-0018 0175-0178 0335-0338 0495-0498 0651-0654 0811-0814 0967-0970
0019-0022 0179-0182 0339-0342 0499-0502 0655-0658 0815-0818 0971-0974
0023-0026 0183-0186 0343-0346 0503-0506 0659-0662 0819-0822 0975-0978
0027-0030 0187-0190 0347-0350 0507-0510 0663-0666 0823-0826 0979-0982
0031-0034 0191-0194 0351-0354 0511-0514 0667-0670 0827-0830 0983-0986
0035-0038 0195-0198 0355-0358 0515-0518 0671-0674 0831-0834 0987-0990
0039-0042 0199-0202 0359-0362 0519-0522 0675-0678 0835-0838 0991-0994
0043-0046 0203-0206 0363-0366 0523-0526 0679-0682 0836 0995-0998
0047-0050 0207-0210 0367-0370 0527-0530 0683-0686 0839-0842 0999-1002
0051-0054 0211-0214 0371-0374 0531-0534 0687-0690 0843-0846 1003-1006
0055-0058 0215-0218 0375-0378 0535-0538 0691-0694 0847-0850 1007-1010
0059-0062 0219-0222 0379-0382 0539-0540 0695-0698 0851-0854 1011-1014
0063-0066 0223-0226 0383-0386 0541-0542 0699-0702 0855-0858 1015-1018
0067-0070 0227-0230 0387-0390 0543-0546 0703-0706 0859-0862 1019-1022
0071-0074 0231-0234 0391-0394 0547-0550 0707-0710 0863-0866 1023-1026
0075-0078 0235-0238 0395-0398 0551-0554 0711-0714 0867-0870 1027-1030
0079-0082 0239-0242 0399-0402 0555-0558 0715-0718 0871-0874 1031-1034
0083-0086 0243-0246 0403-0406 0559-0562 0719-0722 0875-0878 1035-1038
0087-0090 0247-0250 0407-0410 0563-0566 0723-0726 0879-0882 1039-1042
0091-0094 0251-0254 0411-0414 0567-0570 0727-0730 0883-0886 1043-1046
0095-0098 0255-0258 0415-0418 0571-0574 0731-0734 0887-0890 1047-1050
0099-0102 0259-0262 0419-0422 0575-0578 0735-0738 0891-0894 1051-1054
0103-0106 0263-0266 0423-0426 0579-0582 0739-0742 0895-0898 1055-1058
0107-0110 0267-0270 0427-0430 0583-0586 0743-0746 0899-0902 1059-1062
0111-0114 0271-0274 0431-0434 0587-0590 0747-0750 0903-0906 1063-1066
0115-0118 0275-0278 0435-0438 0591-0594 0751-0754 0907-0910 1067-1070
0119-0122 0279-0282 0439-0442 0595-0598 0755-0758 0911-0914 1071-1074
0123-0126 0283-0286 0443-0446 0599-0602 0759-0762 0915-0918 1075-1078
0127-0130 0287-0290 0447-0450 0603-0606 0763-0766 0919-0922 1079-1082
0131-0134 0291-0294 0451-0454 0607-0610 0767-0770 0923-0926 1083-1086
0135-0138 0295-0298 0455-0458 0611-0614 0771-0774 0927-0930 1087-1090
0139-0142 0299-0302 0459-0462 0615-0618 0775-0778 0931-0934 1091-1094
0143-0146 0303-0306 0463-0466 0619-0622 0779-0782 0935-0938 1095-1098
0147-0150 0307-0310 0467-0470 0623-0626 0783-0786 0939-0942 1099-1100
0151-0154 0311-0314 0471-0474 0627-0630 0787-0790 0943-0946 zzz
Sygnatury i katalogi zespołu:
1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
L.p.JednostkaOpisinfoaktów
1.1899(UMZ-1899) 
Urodzenia18991004
Urodzenia18991192
Urodzenia18991180
Urodzenia18991308
Urodzenia18991332
Urodzenia1899704
Małżeństwa1899900
Małżeństwa1899536
Zgony18991926
Zgony18991470
2.1900(UMZ-1900) 
Urodzenia19001436
Urodzenia19001444
Urodzenia19001344
Urodzenia19001320
Urodzenia19001528
Urodzenia1900824
Małżeństwa1900648
Małżeństwa1900648
Zgony19002010
Zgony19001640
3.1901(UMZ-1901) 
Urodzenia19011100
Urodzenia19011200
Urodzenia19011296
Urodzenia19011836
Urodzenia19011479
Małżeństwa1901720
Małżeństwa1901554
Zgony19011800
Zgony19011461
Skorowidz urodzeń1901bd
4.1902(UMZ-1902) 
Urodzenia19021016
Urodzenia1902900
Urodzenia1902892
Urodzenia1902900
Urodzenia1902884
Urodzenia1902896
Urodzenia19021156
Urodzenia1902456
Małżeństwa1902669
Małżeństwa1902603
Zgony19021830
Zgony19022040
Skorowidz urodzeń1902bd
Skorowidz małżeństw1902bd
Skorowidz zgonów1902bd
5.1903(UMZ-1903) 
Urodzenia19031216
Urodzenia19031344
Urodzenia19031264
Urodzenia19031316
Urodzenia19031420
Urodzenia1903972
Małżeństwa1903700
Małżeństwa1903693
Zgony19032106
Zgony19031633
Skorowidz urodzeń1903bd
Skorowidz małżeństw1903bd
powrót do zespołu
donate
© 2010-2019 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::