metryki.genealodzy.pl
Podziel się na Facebook Podziel się na BLIP Podziel się na Twitter Podziel się na Buzz Dodaj zakładkę Google Podziel się na Flaker Podziel się na Delicious     Genealodzy.PL     Metryki.Genealodzy.PL Google mapa Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane indeksy Poczekalnia Zasoby w trakcie indeksacji Statystyki pobrań plików Jak indeksować Jak wyszukiwać Jak wspomóc           flag-pol.png flag-eng.png 23.01.2020 01:13
Zespół: 1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
Jednostka: 1901
Katalog: Urodzenia
Pliki:
0000 2483-2486 2671-2674 2859-2862 3047-3050 3235-3238 3423-3426
2301-2302 2487-2490 2675-2678 2863-2866 3051-3054 3239-3242 3427-3430
2303-2306 2491-2494 2679-2682 2867-2870 3055-3058 3243-3246 3431-3434
2307-2310 2495-2498 2683-2686 2871-2874 3059-3062 3247-3250 3435-3438
2311-2314 2499-2502 2687-2690 2875-2878 3063-3066 3251-3254 3439-3442
2315-2318 2503-2506 2691-2694 2879-2882 3067-3070 3255-3258 3443-3446
2319-2322 2507-2510 2695-2698 2883-2886 3071-3074 3259-3262 3447-3450
2323-2326 2511-2514 2699-2702 2887-2890 3075-3078 3263-3266 3451-3454
2327-2330 2515-2518 2703-2706 2891-2894 3079-3082 3267-3270 3455-3458
2331-2334 2519-2522 2707-2710 2895-2898 3083-3086 3271-3274 3459-3462
2335-2338 2523-2526 2711-2714 2899-2902 3087-3090 3275-3278 3463-3466
2339-2342 2527-2530 2715-2718 2903-2906 3091-3094 3279-3282 3467-3470
2343-2346 2531-2534 2719-2722 2907-2910 3095-3098 3283-3286 3471-3474
2347-2350 2535-2538 2723-2726 2911-2914 3099-3102 3287-3290 3475-3478
2351-2354 2539-2542 2727-2730 2915-2918 3103-3106 3291-3294 3479-3482
2355-2358 2543-2546 2731-2734 2919-2922 3107-3110 3295-3298 3483-3486
2359-2362 2547-2550 2735-2738 2923-2926 3111-3114 3299-3302 3487-3490
2363-2366 2551-2554 2739-2742 2927-2930 3115-3118 3303-3306 3491-3494
2367-2370 2555-2558 2743-2746 2931-2934 3119-3122 3307-3310 3495-3498
2371-2374 2559-2562 2747-2750 2935-2938 3123-3126 3311-3314 3499-3502
2375-2378 2563-2566 2751-2754 2939-2942 3127-3130 3315-3318 3503-3506
2379-2382 2567-2570 2755-2758 2943-2946 3131-3134 3319-3322 3507-3510
2383-2386 2571-2574 2759-2762 2947-2950 3135-3138 3323-3326 3511-3514
2387-2390 2575-2578 2763-2766 2951-2954 3139-3142 3327-3330 3515-3518
2391-2394 2579-2582 2767-2770 2955-2958 3143-3146 3331-3334 3519-3522
2395-2398 2583-2586 2771-2774 2959-2962 3147-3150 3335-3338 3523-3526
2399-2402 2587-2590 2775-2778 2963-2966 3151-3154 3339-3342 3527-3530
2403-2406 2591-2594 2779-2782 2967-2970 3155-3158 3343-3346 3531-3534
2407-2410 2595-2598 2783-2786 2971-2974 3159-3162 3347-3350 3535-3538
2411-2414 2599-2602 2787-2790 2975-2978 3163-3166 3351-3354 3539-3542
2415-2418 2603-2606 2791-2794 2979-2982 3167-3170 3355-3358 3543-3546
2419-2422 2607-2610 2795-2798 2983-2986 3171-3174 3359-3362 3547-3550
2423-2426 2611-2614 2799-2802 2987-2990 3175-3178 3363-3366 3551-3554
2427-2430 2615-2618 2803-2806 2991-2994 3179-3182 3367-3370 3555-3558
2431-2434 2619-2622 2807-2810 2995-2998 3183-3186 3371-3374 3559-3562
2435-2438 2623-2626 2811-2814 2999-3002 3187-3190 3375-3378 3563-3566
2439-2442 2627-2630 2815-2818 3003-3006 3191-3194 3379-3382 3567-3570
2443-2446 2631-2634 2819-2822 3007-3010 3195-3198 3383-3386 3571-3574
2447-2450 2635-2638 2823-2826 3011-3014 3199-3202 3387-3390 3575-3578
2451-2454 2639-2642 2827-2830 3015-3018 3203-3206 3391-3394 3579-3582
2455-2458 2643-2646 2831-2834 3019-3022 3207-3210 3395-3398 3583-3586
2459-2462 2647-2650 2835-2838 3023-3026 3211-3214 3399-3402 3587-3590
2463-2466 2651-2654 2839-2842 3027-3030 3215-3218 3403-3406 3591-3594
2467-2470 2655-2658 2843-2846 3031-3034 3219-3222 3407-3410 3595-3596
2471-2474 2659-2662 2847-2850 3035-3038 3223-3226 3411-3414 zzz
2475-2478 2663-2666 2851-2854 3039-3042 3227-3230 3415-3418
2479-2482 2667-2670 2855-2858 3043-3046 3231-3234 3419-3422
Sygnatury i katalogi zespołu:
1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
L.p.JednostkaOpisinfoaktów
1.1899(UMZ-1899) 
Urodzenia18991004
Urodzenia18991192
Urodzenia18991180
Urodzenia18991308
Urodzenia18991332
Urodzenia1899704
Małżeństwa1899900
Małżeństwa1899536
Zgony18991926
Zgony18991470
2.1900(UMZ-1900) 
Urodzenia19001436
Urodzenia19001444
Urodzenia19001344
Urodzenia19001320
Urodzenia19001528
Urodzenia1900824
Małżeństwa1900648
Małżeństwa1900648
Zgony19002010
Zgony19001640
3.1901(UMZ-1901) 
Urodzenia19011100
Urodzenia19011200
Urodzenia19011296
Urodzenia19011836
Urodzenia19011479
Małżeństwa1901720
Małżeństwa1901554
Zgony19011800
Zgony19011461
Skorowidz urodzeń1901bd
4.1902(UMZ-1902) 
Urodzenia19021016
Urodzenia1902900
Urodzenia1902892
Urodzenia1902900
Urodzenia1902884
Urodzenia1902896
Urodzenia19021156
Urodzenia1902456
Małżeństwa1902669
Małżeństwa1902603
Zgony19021830
Zgony19022040
Skorowidz urodzeń1902bd
Skorowidz małżeństw1902bd
Skorowidz zgonów1902bd
5.1903(UMZ-1903) 
Urodzenia19031216
Urodzenia19031344
Urodzenia19031264
Urodzenia19031316
Urodzenia19031420
Urodzenia1903972
Małżeństwa1903700
Małżeństwa1903693
Zgony19032106
Zgony19031633
Skorowidz urodzeń1903bd
Skorowidz małżeństw1903bd
powrót do zespołu
donate
© 2010-2019 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::