metryki.genealodzy.pl
Podziel się na Facebook Podziel się na BLIP Podziel się na Twitter Podziel się na Buzz Dodaj zakładkę Google Podziel się na Flaker Podziel się na Delicious     Genealodzy.PL     Metryki.Genealodzy.PL Google mapa Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane indeksy Poczekalnia Zasoby w trakcie indeksacji Statystyki pobrań plików Jak indeksować Jak wyszukiwać Jak wspomóc           flag-pol.png flag-eng.png 25.03.2019 17:12
Zespół: 1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
Jednostka: 1901
Katalog: Urodzenia
Pliki:
0000 3859-3862 4123-4126 4391-4394 4659-4662 4927-4930 5195-5198
3597-3598 3863-3866 4127-4130 4395-4398 4663-4666 4931-4934 5199-5202
3599-3602 3867-3870 4131-4134 4399-4402 4667-4670 4935-4938 5203-5206
3603-3606 3871-3874 4135-4138 4403-4406 4671-4674 4939-4942 5207-5210
3607-3610 3871-3874a 4139-4142 4407-4410 4675-4678 4943-4946 5211-5214
3611-3614 3875-3878 4143-4146 4411-4414 4679-4682 4947-4950 5215-5218
3615-3618 3879-3882 4147-4150 4415-4418 4683-4686 4951-4954 5219-5222
3619-3622 3883-3886 4151-4154 4419-4422 4687-4690 4955-4958 5223-5226
3623-3626 3887-3890 4155-4158 4423-4426 4691-4694 4959-4962 5227-5230
3627-3630 3891-3894 4159-4162 4427-4430 4695-4698 4963-4966 5231-5234
3631-3634 3895-3898 4163-4166 4431-4434 4699-4702 4967-4970 5235-5238
3635-3638 3899-3902 4167-4170 4435-4438 4703-4706 4971-4974 5239-5242
3639-3642 3903-3906 4171-4174 4439-4442 4707-4710 4975-4978 5243-5246
3643-3646 3907-3910 4175-4178 4443-4446 4711-4714 4979-4982 5247-5250
3647-3650 3911-3914 4179-4182 4447-4450 4715-4718 4983-4986 5251-5254
3651-3654 3915-3918 4183-4186 4451-4454 4719-4722 4987-4990 5255-5258
3655-3658 3919-3922 4187-4190 4455-4458 4723-4726 4991-4994 5259-5262
3659-3662 3923-3926 4191-4194 4459-4462 4727-4730 4995-4998 5263-5266
3663-3666 3927-3930 4195-4198 4463-4466 4731-4734 4999-5002 5267-5270
3667-3670 3931-3934 4199-4202 4467-4470 4735-4738 5003-5006 5271-5274
3671-3674 3935-3938 4203-4206 4471-4474 4739-4742 5007-5010 5275-5278
3675-3678 3939-3942 4207-4210 4475-4478 4743-4746 5011-5014 5279-5282
3679-3682 3943-3946 4211-4214 4479-4482 4747-4750 5015-5018 5283-5286
3683-3686 3947-3950 4215-4218 4483-4486 4751-4754 5019-5022 5287-5290
3687-3690 3951-3954 4219-4222 4487-4490 4755-4758 5023-5026 5291-5294
3691-3694 3955-3958 4223-4226 4491-4494 4759-4762 5027-5030 5295-5298
3695-3698 3959-3962 4227-4230 4495-4498 4763-4766 5031-5034 5299-5302
3699-3702 3963-3966 4231-4234 4499-4502 4767-4770 5035-5038 5303-5306
3703-3706 3967-3970 4235-4238 4503-4506 4771-4774 5039-5042 5307-5310
3707-3710 3971-3974 4239-4242 4507-4510 4775-4778 5043-5046 5311-5314
3711-3714 3975-3978 4243-4246 4511-4514 4779-4782 5047-5050 5315-5318
3715-3718 3979-3982 4247-4250 4515-4518 4783-4786 5051-5054 5319-5322
3719-3722 3983-3986 4251-4254 4519-4522 4787-4790 5055-5058 5323-5326
3723-3726 3987-3990 4255-4258 4523-4526 4791-4794 5059-5062 5327-5330
3727-3730 3991-3994 4259-4262 4527-4530 4795-4798 5063-5066 5331-5334
3731-3734 3995-3998 4263-4266 4531-4534 4799-4802 5067-5070 5335-5338
3735-3738 3999-4002 4267-4270 4535-4538 4803-4806 5071-5074 5339-5342
3739-3742 4003-4006 4271-4274 4539-4542 4807-4810 5075-5078 5343-5346
3743-3746 4007-4010 4275-4278 4543-4546 4811-4814 5079-5082 5347-5350
3747-3750 4011-4014 4279-4282 4547-4550 4815-4818 5083-5086 5351-5354
3751-3754 4015-4018 4283-4286 4551-4554 4819-4822 5087-5090 5355-5358
3755-3758 4019-4022 4287-4290 4555-4558 4823-4826 5091-5094 5359-5362
3759-3762 4023-4026 4291-4294 4559-4562 4827-4830 5095-5098 5363-5366
3763-3766 4027-4030 4295-4298 4563-4566 4831-4834 5099-5102 5367-5370
3767-3770 4031-4034 4299-4302 4567-4570 4835-4838 5103-5106 5371-5374
3771-3774 4035-4038 4303-4306 4571-4574 4839-4842 5107-5110 5375-5378
3775-3778 4039-4042 4307-4310 4575-4578 4843-4846 5111-5114 5379-5382
3779-3782 4043-4046 4311-4314 4579-4582 4847-4850 5115-5118 5383-5386
3783-3786 4047-4050 4315-4318 4583-4586 4851-4854 5119-5122 5387-5390
3787-3790 4051-4054 4319-4322 4587-4590 4855-4858 5123-5126 5391-5394
3791-3794 4055-4058 4323-4326 4591-4594 4859-4862 5127-5130 5395-5398
3795-3798 4059-4062 4327-4330 4595-4598 4863-4866 5131-5134 5399-5402
3799-3802 4063-4066 4331-4334 4599-4602 4867-4870 5135-5138 5403-5406
3803-3806 4067-4070 4335-4338 4603-4606 4871-4874 5139-5142 5407-5410
3807-3810 4071-4074 4339-4342 4607-4610 4875-4878 5143-5146 5411-5414
3811-3814 4075-4078 4343-4346 4611-4614 4879-4882 5147-5150 5415-5418
3815-3818 4079-4082 4347-4350 4615-4618 4883-4886 5151-5154 5419-5422
3819-3822 4083-4086 4351-4354 4619-4622 4887-4890 5155-5158 5423-5426
3823-3826 4087-4090 4355-4358 4623-4626 4891-4894 5159-5162 5427-5430
3827-3830 4091-4094 4359-4362 4627-4630 4895-4898 5163-5166 5431-5432
3831-3834 4095-4098 4363-4366 4631-4634 4899-4902 5167-5170 zzz
3835-3838 4099-4102 4367-4370 4635-4638 4903-4906 5171-5174
3839-3842 4103-4106 4371-4374 4639-4642 4907-4910 5175-5178
3843-3846 4107-4110 4375-4378 4643-4646 4911-4914 5179-5182
3847-3850 4111-4114 4379-4382 4647-4650 4915-4918 5183-5186
3851-3854 4115-4118 4383-4386 4651-4654 4919-4922 5187-5190
3855-3858 4119-4122 4387-4390 4655-4658 4923-4926 5191-5194
Sygnatury i katalogi zespołu:
1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
L.p.JednostkaOpisinfoaktów
1.1899(UMZ-1899) 
Urodzenia18991004
Urodzenia18991192
Urodzenia18991180
Urodzenia18991308
Urodzenia18991332
Urodzenia1899704
Małżeństwa1899900
Małżeństwa1899536
Zgony18991926
Zgony18991470
2.1900(UMZ-1900) 
Urodzenia19001436
Urodzenia19001444
Urodzenia19001344
Urodzenia19001320
Urodzenia19001528
Urodzenia1900824
Małżeństwa1900648
Małżeństwa1900648
Zgony19002010
Zgony19001640
3.1901(UMZ-1901) 
Urodzenia19011100
Urodzenia19011200
Urodzenia19011296
Urodzenia19011836
Urodzenia19011479
Małżeństwa1901720
Małżeństwa1901554
Zgony19011800
Zgony19011461
Skorowidz urodzeń1901bd
4.1902(UMZ-1902) 
Urodzenia19021016
Urodzenia1902900
Urodzenia1902892
Urodzenia1902900
Urodzenia1902884
Urodzenia1902896
Urodzenia19021156
Urodzenia1902456
Małżeństwa1902669
Małżeństwa1902603
Zgony19021830
Zgony19022040
Skorowidz urodzeń1902bd
Skorowidz małżeństw1902bd
Skorowidz zgonów1902bd
5.1903(UMZ-1903) 
Urodzenia19031216
Urodzenia19031344
Urodzenia19031264
Urodzenia19031316
Urodzenia19031420
Urodzenia1903972
Małżeństwa1903700
Małżeństwa1903693
Zgony19032106
Zgony19031633
Skorowidz urodzeń1903bd
Skorowidz małżeństw1903bd
powrót do zespołu
donate
© 2010-2019 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::