metryki.genealodzy.pl
Podziel się na Facebook Podziel się na BLIP Podziel się na Twitter Podziel się na Buzz Dodaj zakładkę Google Podziel się na Flaker Podziel się na Delicious     Genealodzy.PL     Metryki.Genealodzy.PL Google mapa Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane indeksy Poczekalnia Zasoby w trakcie indeksacji Statystyki pobrań plików Jak indeksować Jak wyszukiwać Jak wspomóc           flag-pol.png flag-eng.png 14.10.2019 19:28
Zespół: 1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
Jednostka: 1902
Katalog: Małżeństwa
Pliki:
0000 0096-0097 0194-0195 0292-0293 0390-0391 0488-0489 0586-0587
0001 0098-0099 0196-0197 0294-0295 0392-0393 0490-0491 0588-0589
0002-0003 0100-0101 0198-0199 0296-0297 0394-0395 0492-0493 0590-0591
0004-0005 0102-0103 0200-0201 0298-0299 0396-0397 0494-0495 0592-0593
0006-0007 0104-0105 0202-0203 0300-0301 0398-0399 0496-0497 0594-0595
0008-0009 0106-0107 0204-0205 0302-0303 0400-0401 0498-0499 0596-0597
0010-0011 0108-0109 0206-0207 0304-0305 0402-0403 0500-0501 0598-0599
0012-0013 0110-0111 0208-0209 0306-0307 0404-0405 0502-0503 0600-0601
0014-0015 0112-0113 0210-0211 0308-0309 0406-0407 0504-0505 0602-0603
0016-0017 0114-0115 0212-0213 0310-0311 0408-0409 0506-0507 0604-0605
0018-0019 0116-0117 0214-0215 0312-0313 0410-0411 0508-0509 0606-0607
0020-0021 0118-0119 0216-0217 0314-0315 0412-0413 0510-0511 0608-0609
0022-0023 0120-0121 0218-0219 0316-0317 0414-0415 0512-0513 0610-0611
0024-0025 0122-0123 0220-0221 0318-0319 0416-0417 0514-0515 0612-0613
0026-0027 0124-0125 0222-0223 0320-0321 0418-0419 0516-0517 0614-0615
0028-0029 0126-0127 0224-0225 0322-0323 0420-0421 0518-0519 0616-0617
0030-0031 0128-0129 0226-0227 0324-0325 0422-0423 0520-0521 0618-0619
0032-0033 0130-0131 0228-0229 0326-0327 0424-0425 0522-0523 0620-0621
0034-0035 0132-0133 0230-0231 0328-0329 0426-0427 0524-0525 0622-0623
0036-0037 0134-0135 0232-0233 0330-0331 0428-0429 0526-0527 0624-0625
0038-0039 0136-0137 0234-0235 0332-0333 0430-0431 0528-0529 0626-0627
0040-0041 0138-0139 0236-0237 0334-0335 0432-0433 0530-0531 0628-0629
0042-0043 0140-0141 0238-0239 0336-0337 0434-0435 0532-0533 0630-0631
0044-0045 0142-0143 0240-0241 0338-0339 0436-0437 0534-0535 0632-0633
0046-0047 0144-0145 0242-0243 0340-0341 0438-0439 0536-0537 0634-0635
0048-0049 0146-0147 0244-0245 0342-0343 0440-0441 0538-0539 0636-0637
0050-0051 0148-0149 0246-0247 0344-0345 0442-0443 0540-0541 0638-0639
0052-0053 0150-0151 0248-0249 0346-0347 0444-0445 0542-0543 0640-0641
0054-0055 0152-0153 0250-0251 0348-0349 0446-0447 0544-0545 0642-0643
0056-0057 0154-0155 0252-0253 0350-0351 0448-0449 0546-0547 0644-0645
0058-0059 0156-0157 0254-0255 0352-0353 0450-0451 0548-0549 0646-0647
0060-0061 0158-0159 0256-0257 0354-0355 0452-0453 0550-0551 0648-0649
0062-0063 0160-0161 0258-0259 0356-0357 0454-0455 0552-0553 0650-0651
0064-0065 0162-0163 0260-0261 0358-0359 0456-0457 0554-0555 0652-0653
0066-0067 0164-0165 0262-0263 0360-0361 0458-0459 0556-0557 0654-0655
0068-0069 0166-0167 0264-0265 0362-0363 0460-0461 0558-0559 0656-0657
0070-0071 0168-0169 0266-0267 0364-0365 0462-0463 0560-0561 0658-0659
0072-0073 0170-0171 0268-0269 0366-0367 0464-0465 0562-0563 0660-0661
0074-0075 0172-0173 0270-0271 0368-0369 0466-0467 0564-0565 0662-0663
0076-0077 0174-0175 0272-0273 0370-0371 0468-0469 0566-0567 0664-0665
0078-0079 0176-0177 0274-0275 0372-0373 0470-0471 0568-0569 0666-0667
0080-0081 0178-0179 0276-0277 0374-0375 0472-0473 0570-0571 0668-0669
0082-0083 0180-0181 0278-0279 0376-0377 0474-0475 0572-0573 __2246
0084-0085 0182-0183 0280-0281 0378-0379 0476-0477 0574-0575 zzz
0086-0087 0184-0185 0282-0283 0380-0381 0478-0479 0576-0577
0088-0089 0186-0187 0284-0285 0382-0383 0480-0481 0578-0579
0090-0091 0188-0189 0286-0287 0384-0385 0482-0483 0580-0581
0092-0093 0190-0191 0288-0289 0386-0387 0484-0485 0582-0583
0094-0095 0192-0193 0290-0291 0388-0389 0486-0487 0584-0585
Sygnatury i katalogi zespołu:
1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
L.p.JednostkaOpisinfoaktów
1.1900(UMZ-1900) 
Urodzenia19001436
Urodzenia19001444
Urodzenia19001344
Urodzenia19001320
Urodzenia19001528
Urodzenia1900824
Małżeństwa1900648
Małżeństwa1900648
Zgony19002010
Zgony19001640
2.1901(UMZ-1901) 
Urodzenia19011100
Urodzenia19011200
Urodzenia19011296
Urodzenia19011836
Urodzenia19011479
Małżeństwa1901720
Małżeństwa1901554
Zgony19011800
Zgony19011461
Skorowidz urodzeń1901bd
3.1902(UMZ-1902) 
Urodzenia19021016
Urodzenia1902900
Urodzenia1902892
Urodzenia1902900
Urodzenia1902884
Urodzenia1902896
Urodzenia19021156
Urodzenia1902456
Małżeństwa1902669
Małżeństwa1902603
Zgony19021830
Zgony19022040
Skorowidz urodzeń1902bd
Skorowidz małżeństw1902bd
Skorowidz zgonów1902bd
4.1903(UMZ-1903) 
Urodzenia19031216
Urodzenia19031344
Urodzenia19031264
Urodzenia19031316
Urodzenia19031420
Urodzenia1903972
Małżeństwa1903700
Małżeństwa1903693
Zgony19032106
Zgony19031633
Skorowidz urodzeń1903bd
Skorowidz małżeństw1903bd
5.1904(UMZ-1904) 
Urodzenia19041144
Urodzenia19041152
Urodzenia19041416
Urodzenia19041268
Urodzenia19041088
Urodzenia19041262
Skorowidz urodzeń1904bd
Małżeństwa1904670
Małżeństwa1904664
Zgony19042394
Zgony19042086
powrót do zespołu
donate
© 2010-2019 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::