metryki.genealodzy.pl
Podziel się na Facebook Podziel się na BLIP Podziel się na Twitter Podziel się na Buzz Dodaj zakładkę Google Podziel się na Flaker Podziel się na Delicious     Genealodzy.PL     Metryki.Genealodzy.PL Google mapa Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane indeksy Poczekalnia Zasoby w trakcie indeksacji Statystyki pobrań plików Jak indeksować Jak wyszukiwać Jak wspomóc           flag-pol.png flag-eng.png 24.03.2019 12:55
Zespół: 1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
Jednostka: 1902
Katalog: Małżeństwa
Pliki:
0000 0754-0755 0842-0843 0930-0931 1018-1019 1106-1107 1194-1195
0671 0756-0757 0844-0845 0932-0933 1020-1021 1108-1109 1196-1197
0672-0673 0758-0759 0846-0847 0934-0935 1022-1023 1110-1111 1198-1199
0674-0675 0760-0761 0848-0849 0936-0937 1024-1025 1112-1113 1200-1201
0676-0677 0762-0763 0850-0851 0938-0939 1026-1027 1114-1115 1202-1203
0678-0679 0764-0765 0852-0853 0940-0941 1028-1029 1116-1117 1204-1205
0680-0681 0766-0767 0854-0855 0942-0943 1030-1031 1118-1119 1206-1207
0682-0683 0768-0769 0856-0857 0944-0945 1032-1033 1120-1121 1208-1209
0684-0685 0770-0771 0858-0859 0946-0947 1034-1035 1122-1123 1210-1211
0686-0687 0772-0773 0860-0861 0948-0949 1036-1037 1124-1125 1212-1213
0688-0689 0774-0775 0862-0863 0950-0951 1038-1039 1126-1127 1214-1215
0690-0691 0776-0777 0864-0865 0952-0953 1040-1041 1128-1129 1216-1217
0692-0693 0778-0779 0866-0867 0954-0955 1042-1043 1130-1131 1218-1219
0694-0695 0780-0781 0868-0869 0956-0957 1044-1045 1132-1133 1220-1221
0696-0697 0782-0783 0870-0871 0958-0959 1046-1047 1134-1135 1222-1223
0698-0699 0784-0785 0872-0873 0960-0961 1048-1049 1136-1137 1224-1225
0700-0701 0786-0787 0874-0875 0962-0963 1050-1051 1138-1139 1226-1227
0702 0788-0789 0876-0877 0964-0965 1052-1053 1140-1141 1228-1229
0703 0790-0791 0878-0879 0966-0967 1054-1055 1142-1143 1230-1231
0704-0705 0792-0793 0880-0881 0968-0969 1056-1057 1144-1145 1232-1233
0706-0707 0794-0795 0882-0883 0970-0971 1058-1059 1146-1147 1234-1235
0708-0709 0796-0797 0884-0885 0972-0973 1060-1061 1148-1149 1236-1237
0710-0711 0798-0799 0886-0887 0974-0975 1062-1063 1150-1151 1238-1239
0712-0713 0800-0801 0888-0889 0976-0977 1064-1065 1152-1153 1240-1241
0714-0715 0802-0803 0890-0891 0978-0979 1066-1067 1154-1155 1242-1243
0716-0717 0804-0805 0892-0893 0980-0981 1068-1069 1156-1157 1244-1245
0718-0719 0806-0807 0894-0895 0982-0983 1070-1071 1158-1159 1246-1247
0720-0721 0808-0809 0896-0897 0984-0985 1072-1073 1160-1161 1248-1249
0722-0723 0810-0811 0898-0899 0986-0987 1074-1075 1162-1163 1250
0724-0725 0812-0813 0900-0901 0988-0989 1076-1077 1164-1165 1251
0726-0727 0814-0815 0902-0903 0990-0991 1078-1079 1166-1167 1252-1253
0728-0729 0816-0817 0904-0905 0992-0993 1080-1081 1168-1169 1254-1255
0730-0731 0818-0819 0906-0907 0994-0995 1082-1083 1170-1171 1256-1257
0732-0733 0820-0821 0908-0909 0996-0997 1084-1085 1172-1173 1258-1259
0734-0735 0822-0823 0910-0911 0998-0999 1086-1087 1174-1175 1260-1261
0736-0737 0824-0825 0912-0913 1000-1001 1088-1089 1176-1177 1262-1263
0738-0739 0826-0827 0914-0915 1002-1003 1090-1091 1178-1179 1264-1265
0740-0741 0828-0829 0916-0917 1004-1005 1092-1093 1180-1181 1266-1267
0742-0743 0830-0831 0918-0919 1006-1007 1094-1095 1182-1183 1268-1269
0744-0745 0832-0833 0920-0921 1008-1009 1096-1097 1184-1185 1270-1271
0746-0747 0834-0835 0922-0923 1010-1011 1098-1099 1186-1187 1272-1273
0748-0749 0836-0837 0924-0925 1012-1013 1100-1101 1188-1189 zz1
0750-0751 0838-0839 0926-0927 1014-1015 1102-1103 1190-1191 zzz
0752-0753 0840-0841 0928-0929 1016-1017 1104-1105 1192-1193
Sygnatury i katalogi zespołu:
1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
L.p.JednostkaOpisinfoaktów
1.1900(UMZ-1900) 
Urodzenia19001436
Urodzenia19001444
Urodzenia19001344
Urodzenia19001320
Urodzenia19001528
Urodzenia1900824
Małżeństwa1900648
Małżeństwa1900648
Zgony19002010
Zgony19001640
2.1901(UMZ-1901) 
Urodzenia19011100
Urodzenia19011200
Urodzenia19011296
Urodzenia19011836
Urodzenia19011479
Małżeństwa1901720
Małżeństwa1901554
Zgony19011800
Zgony19011461
Skorowidz urodzeń1901bd
3.1902(UMZ-1902) 
Urodzenia19021016
Urodzenia1902900
Urodzenia1902892
Urodzenia1902900
Urodzenia1902884
Urodzenia1902896
Urodzenia19021156
Urodzenia1902456
Małżeństwa1902669
Małżeństwa1902603
Zgony19021830
Zgony19022040
Skorowidz urodzeń1902bd
Skorowidz małżeństw1902bd
Skorowidz zgonów1902bd
4.1903(UMZ-1903) 
Urodzenia19031216
Urodzenia19031344
Urodzenia19031264
Urodzenia19031316
Urodzenia19031420
Urodzenia1903972
Małżeństwa1903700
Małżeństwa1903693
Zgony19032106
Zgony19031633
Skorowidz urodzeń1903bd
Skorowidz małżeństw1903bd
5.1904(UMZ-1904) 
Urodzenia19041144
Urodzenia19041152
Urodzenia19041416
Urodzenia19041268
Urodzenia19041088
Urodzenia19041262
Skorowidz urodzeń1904bd
Małżeństwa1904670
Małżeństwa1904664
Zgony19042394
Zgony19042086
powrót do zespołu
donate
© 2010-2019 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::