metryki.genealodzy.pl
Podziel się na Facebook Podziel się na BLIP Podziel się na Twitter Podziel się na Buzz Dodaj zakładkę Google Podziel się na Flaker Podziel się na Delicious     Genealodzy.PL     Metryki.Genealodzy.PL Google mapa Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane indeksy Poczekalnia Zasoby w trakcie indeksacji Statystyki pobrań plików Jak indeksować Jak wyszukiwać Jak wspomóc           flag-pol.png flag-eng.png 16.02.2019 01:24
Zespół: 1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
Jednostka: 1902
Katalog: Urodzenia
Pliki:
0000 2043-2046 2175-2178 2307-2310 2439-2442 2571-2574 2703-2706
1917-1918 2047-2050 2179-2182 2311-2314 2443-2446 2575-2578 2707-2710
1919-1922 2051-2054 2183-2186 2315-2318 2447-2450 2579-2582 2711-2714
1923-1926 2055-2058 2187-2190 2319-2322 2451-2454 2583-2586 2715-2718
1927-1930 2059-2062 2191-2194 2323-2326 2455-2458 2587-2590 2719-2722
1931-1934 2063-2066 2195-2198 2327-2330 2459-2462 2591-2594 2723-2726
1935-1938 2067-2070 2199-2202 2331-2334 2463-2466 2595-2598 2727-2730
1939-1942 2071-2074 2203-2206 2335-2338 2467-2470 2599-2602 2731-2734
1943-1946 2075-2078 2207-2210 2339-2342 2471-2474 2603-2606 2735-2738
1947-1950 2079-2082 2211-2214 2343-2346 2475-2478 2607-2610 2739-2742
1951-1954 2083-2086 2215-2218 2347-2350 2479-2482 2611-2614 2743-2746
1955-1958 2087-2090 2219-2222 2351-2354 2483-2486 2615-2618 2747-2750
1959-1962 2091-2094 2223-2226 2355-2358 2487-2490 2619-2622 2751-2754
1963-1966 2095-2098 2227-2230 2359-2362 2491-2494 2623-2626 2755-2758
1967-1970 2099-2102 2231-2234 2363-2366 2495-2498 2627-2630 2759-2762
1971-1974 2103-2106 2235-2238 2367-2370 2499-2502 2631-2634 2763-2766
1975-1978 2107-2110 2239-2242 2371-2374 2503-2506 2635-2638 2767-2770
1979-1982 2111-2114 2243-2246 2375-2378 2507-2510 2639-2642 2771-2774
1983-1986 2115-2118 2247-2250 2379-2382 2511-2514 2643-2646 2775-2778
1987-1990 2119-2122 2251-2254 2383-2386 2515-2518 2647-2650 2779-2782
1991-1994 2123-2126 2255-2258 2387-2390 2519-2522 2651-2654 2783-2786
1995-1998 2127-2130 2259-2262 2391-2394 2523-2526 2655-2658 2787-2790
1999-2002 2131-2134 2263-2266 2395-2398 2527-2530 2659-2662 2791-2794
2003-2006 2135-2138 2267-2270 2399-2402 2531-2534 2663-2666 2795-2798
2007-2010 2139-2142 2271-2274 2403-2406 2535-2538 2667-2670 2799-2802
2011-2014 2143-2146 2275-2278 2407-2410 2539-2542 2671-2674 2803-2806
2015-2018 2147-2150 2279-2282 2411-2414 2543-2546 2675-2678 2807-2808
2019-2022 2151-2154 2283-2286 2415-2418 2547-2550 2679-2682 ppp
2023-2026 2155-2158 2287-2290 2419-2422 2551-2554 2683-2686 zzz
2027-2030 2159-2162 2291-2294 2423-2426 2555-2558 2687-2690
2031-2034 2163-2166 2295-2298 2427-2430 2559-2562 2691-2694
2035-2038 2167-2170 2299-2302 2431-2434 2563-2566 2695-2698
2039-2042 2171-2174 2303-2306 2435-2438 2567-2570 2699-2702
Sygnatury i katalogi zespołu:
1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
L.p.JednostkaOpisinfoaktów
1.1900(UMZ-1900) 
Urodzenia19001436
Urodzenia19001444
Urodzenia19001344
Urodzenia19001320
Urodzenia19001528
Urodzenia1900824
Małżeństwa1900648
Małżeństwa1900648
Zgony19002010
Zgony19001640
2.1901(UMZ-1901) 
Urodzenia19011100
Urodzenia19011200
Urodzenia19011296
Urodzenia19011836
Urodzenia19011479
Małżeństwa1901720
Małżeństwa1901554
Zgony19011800
Zgony19011461
Skorowidz urodzeń1901bd
3.1902(UMZ-1902) 
Urodzenia19021016
Urodzenia1902900
Urodzenia1902892
Urodzenia1902900
Urodzenia1902884
Urodzenia1902896
Urodzenia19021156
Urodzenia1902456
Małżeństwa1902669
Małżeństwa1902603
Zgony19021830
Zgony19022040
Skorowidz urodzeń1902bd
Skorowidz małżeństw1902bd
Skorowidz zgonów1902bd
4.1903(UMZ-1903) 
Urodzenia19031216
Urodzenia19031344
Urodzenia19031264
Urodzenia19031316
Urodzenia19031420
Urodzenia1903972
Małżeństwa1903700
Małżeństwa1903693
Zgony19032106
Zgony19031633
Skorowidz urodzeń1903bd
Skorowidz małżeństw1903bd
5.1904(UMZ-1904) 
Urodzenia19041144
Urodzenia19041152
Urodzenia19041416
Urodzenia19041268
Urodzenia19041088
Urodzenia19041262
Skorowidz urodzeń1904bd
Małżeństwa1904670
Małżeństwa1904664
Zgony19042394
Zgony19042086
powrót do zespołu
donate
© 2010-2019 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::