metryki.genealodzy.pl
Podziel się na Facebook Podziel się na BLIP Podziel się na Twitter Podziel się na Buzz Dodaj zakładkę Google Podziel się na Flaker Podziel się na Delicious     Genealodzy.PL     Metryki.Genealodzy.PL Google mapa Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane indeksy Poczekalnia Zasoby w trakcie indeksacji Statystyki pobrań plików Jak indeksować Jak wyszukiwać Jak wspomóc           flag-pol.png flag-eng.png 15.10.2019 16:25
Zespół: 1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
Jednostka: 1902
Katalog: Urodzenia
Pliki:
0000 2931-2934 3067-3070 3203-3206 3339-3342 3475-3478 3611-3614
2809-2810 2935-2938 3071-3074 3207-3210 3343-3346 3479-3482 3615-3618
2811-2814 2939-2942 3075-3078 3211-3214 3347-3350 3483-3486 3619-3622
2815-2818 2943-2946 3079-3082 3215-3218 3351-3354 3487-3490 3623-3626
2819-2822 2947-2950 3083-3086 3219-3222 3355-3358 3491-3494 3627-3630
2823-2826 2951-2954 3087-3090 3223-3226 3359-3362 3495-3498 3631-3634
2827-2830 2955-2958 3091-3094 3227-3230 3363-3366 3499-3502 3635-3638
2831-2834 2959-2962 3095-3098 3231-3234 3367-3370 3503-3506 3639-3642
2835-2838 2963-2966 3099-3102 3235-3238 3371-3374 3507-3510 3643-3646
2839-2842 2967-2970 3103-3106 3239-3242 3375-3378 3511-3514 3647-3648
2843-2846 2971-2974 3107-3110 3243-3246 3379-3382 3515-3518 3649-3650
2847-2850 2975-2978 3111-3114 3247-3250 3383-3386 3519-3522 3651-3654
2851-2852 2979-2982 3115-3118 3251-3254 3387-3390 3523-3526 3654
2853-2854 2983-2986 3119-3122 3255-3258 3391-3394 3527-3530 3655-3658
2855-2858 2987-2990 3123-3126 3259-3262 3395-3398 3531-3534 3656
2859-2862 2991-2994 3127-3130 3263-3266 3399-3402 3535-3538 3659-3662
2863-2866 2995-2998 3131-3134 3267-3270 3403-3406 3539-3542 3663-3666
2867-2870 2999-3002 3135-3138 3271-3274 3407-3410 3543-3546 3667-3670
2871-2874 3003-3006 3139-3142 3275-3278 3411-3414 3547-3550 3671-3674
2875-2878 3007-3010 3143-3146 3279-3282 3415-3418 3551-3554 3675-3678
2879-2880 3011-3014 3147-3150 3283-3286 3419-3422 3555-3558 3679-3682
2881-2882 3015-3018 3151-3154 3287-3290 3423-3426 3559-3562 3683-3686
2883-2886 3019-3022 3155-3158 3291-3294 3427-3430 3563-3566 3687-3690
2887-2890 3023-3026 3159-3162 3295-3298 3431-3434 3567-3570 3691-3694
2891-2894 3027-3030 3163-3166 3299-3302 3435-3438 3571-3574 3695-3698
2895-2898 3031-3034 3167-3170 3303-3306 3439-3442 3575-3578 3699-3702
2899-2902 3035-3038 3171-3174 3307-3310 3443-3446 3579-3582 3703-3706
2903-2906 3039-3042 3175-3178 3311-3314 3447-3450 3583-3586 3707-3708
2907-2910 3043-3046 3179-3182 3315-3318 3451-3454 3587-3590 zzz
2911-2914 3047-3050 3183-3186 3319-3322 3455-3458 3591-3594
2915-2918 3051-3054 3187-3190 3323-3326 3459-3462 3595-3598
2919-2922 3055-3058 3191-3194 3327-3330 3463-3466 3599-3602
2923-2926 3059-3062 3195-3198 3331-3334 3467-3470 3603-3606
2927-2930 3063-3066 3199-3202 3335-3338 3471-3474 3607-3610
Sygnatury i katalogi zespołu:
1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
L.p.JednostkaOpisinfoaktów
1.1900(UMZ-1900) 
Urodzenia19001436
Urodzenia19001444
Urodzenia19001344
Urodzenia19001320
Urodzenia19001528
Urodzenia1900824
Małżeństwa1900648
Małżeństwa1900648
Zgony19002010
Zgony19001640
2.1901(UMZ-1901) 
Urodzenia19011100
Urodzenia19011200
Urodzenia19011296
Urodzenia19011836
Urodzenia19011479
Małżeństwa1901720
Małżeństwa1901554
Zgony19011800
Zgony19011461
Skorowidz urodzeń1901bd
3.1902(UMZ-1902) 
Urodzenia19021016
Urodzenia1902900
Urodzenia1902892
Urodzenia1902900
Urodzenia1902884
Urodzenia1902896
Urodzenia19021156
Urodzenia1902456
Małżeństwa1902669
Małżeństwa1902603
Zgony19021830
Zgony19022040
Skorowidz urodzeń1902bd
Skorowidz małżeństw1902bd
Skorowidz zgonów1902bd
4.1903(UMZ-1903) 
Urodzenia19031216
Urodzenia19031344
Urodzenia19031264
Urodzenia19031316
Urodzenia19031420
Urodzenia1903972
Małżeństwa1903700
Małżeństwa1903693
Zgony19032106
Zgony19031633
Skorowidz urodzeń1903bd
Skorowidz małżeństw1903bd
5.1904(UMZ-1904) 
Urodzenia19041144
Urodzenia19041152
Urodzenia19041416
Urodzenia19041268
Urodzenia19041088
Urodzenia19041262
Skorowidz urodzeń1904bd
Małżeństwa1904670
Małżeństwa1904664
Zgony19042394
Zgony19042086
powrót do zespołu
donate
© 2010-2019 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::