metryki.genealodzy.pl
Podziel się na Facebook Podziel się na BLIP Podziel się na Twitter Podziel się na Buzz Dodaj zakładkę Google Podziel się na Flaker Podziel się na Delicious     Genealodzy.PL     Metryki.Genealodzy.PL Google mapa Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane indeksy Poczekalnia Zasoby w trakcie indeksacji Statystyki pobrań plików Jak indeksować Jak wyszukiwać Jak wspomóc           flag-pol.png flag-eng.png 21.10.2019 04:57
Zespół: 1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
Jednostka: 1902
Katalog: Zgony
Pliki:
0000 2122-2127 2422-2427 2722-2727 3022-3027 3322-3327 3622-3627
1831-1833 2128-2133 2428-2433 2728-2733 3028-3033 3328-3333 3628-3633
1834-1839 2134-2139 2434-2439 2734-2739 3034-3039 3334-3339 3634-3639
1840-1845 2140-2145 2440-2445 2740-2745 3040-3045 3340-3345 3640-3645
1846-1851 2146-2151 2446-2451 2746-2751 3046-3051 3346-3351 3646-3651
1852-1857 2152-2157 2452-2457 2752-2757 3052-3057 3352-3357 3652-3657
1858-1863 2158-2163 2458-2463 2758-2763 3058-3063 3358-3363 3658-3663
1864-1869 2164-2169 2464-2469 2764-2769 3064-3069 3364-3369 3664-3669
1870-1875 2170-2175 2470-2475 2770-2775 3070-3075 3370-3375 3670-3675
1876-1881 2176-2181 2476-2481 2776-2781 3076-3081 3376-3381 3676-3681
1882-1887 2182-2187 2482-2487 2782-2787 3082-3087 3382-3387 3682-3687
1888-1893 2188-2193 2488-2493 2788-2793 3088-3093 3388-3393 3688-3693
1894-1899 2194-2199 2494-2499 2794-2799 3094-3099 3394-3399 3694-3699
1900-1905 2200-2205 2500-2505 2800-2805 3100-3105 3400-3405 3700-3705
1906-1911 2206-2211 2506-2511 2806-2811 3106-3111 3406-3411 3706-3711
1912-1917 2212-2217 2512-2517 2812-2817 3112-3117 3412-3417 3712-3717
1918-1923 2218-2223 2518-2523 2818-2823 3118-3123 3418-3423 3718-3723
1924-1929 2224-2229 2524-2529 2824-2829 3124-3129 3424-3429 3724-3729
1930-1935 2230-2235 2530-2535 2830-2835 3130-3135 3430-3435 3730-3735
1936-1941 2236-2241 2536-2541 2836-2841 3136-3141 3436-3441 3736-3741
1942-1947 2242-2247 2542-2547 2842-2847 3142-3147 3442-3447 3742-3747
1948-1953 2248-2253 2548-2553 2848-2853 3148-3153 3448-3453 3748-3753
1954-1959 2254-2259 2554-2559 2854-2859 3154-3159 3454-3459 3754-3759
1960-1965 2260-2265 2560-2565 2860-2865 3160-3165 3460-3465 3760-3765
1966-1971 2266-2271 2566-2571 2866-2871 3166-3171 3466-3471 3766-3771
1972-1977 2272-2277 2572-2577 2872-2877 3172-3177 3472-3477 3772-3777
1978-1983 2278-2283 2578-2583 2878-2883 3178-3183 3478-3483 3778-3783
1984-1989 2284-2289 2584-2589 2884-2889 3184-3189 3484-3489 3784-3789
1990-1995 2290-2295 2590-2595 2890-2895 3190-3195 3490-3495 3790-3795
1996-2001 2296-2301 2596-2601 2896-2901 3196-3201 3496-3501 3796-3801
2002-2007 2302-2307 2602-2607 2902-2907 3202-3207 3502-3507 3802-3807
2008-2013 2308-2313 2608-2613 2908-2913 3208-3213 3508-3513 3808-3813
2014-2019 2314-2319 2614-2619 2914-2919 3214-3219 3514-3519 3814-3819
2020-2025 2320-2325 2620-2625 2920-2925 3220-3225 3520-3525 3820-3825
2026-2031 2326-2331 2626-2631 2926-2931 3226-3231 3526-3531 3826-3828
2032-2037 2332-2337 2632-2637 2932-2937 3232-3237 3532-3537 3829-3831
2038-2043 2338-2343 2638-2643 2938-2943 3238-3243 3538-3543 3832-3837
2044-2049 2344-2349 2644-2649 2944-2949 3244-3249 3544-3549 3838-3843
2050-2055 2350-2355 2650-2655 2950-2955 3250-3255 3550-3555 3844-3849
2056-2061 2356-2361 2656-2661 2956-2961 3256-3261 3556-3561 3850-3855
2062-2067 2362-2367 2662-2667 2962-2967 3262-3267 3562-3567 3856-3861
2068-2073 2368-2373 2668-2673 2968-2973 3268-3273 3568-3573 3862-3867
2074-2079 2374-2379 2674-2679 2974-2979 3274-3279 3574-3579 3868-3870
2080-2085 2380-2385 2680-2685 2980-2985 3280-3285 3580-3585 SkZ
2086-2091 2386-2391 2686-2691 2986-2991 3286-3291 3586-3591 zzz
2092-2097 2392-2397 2692-2697 2992-2997 3292-3297 3592-3597
2098-2103 2398-2403 2698-2703 2998-3003 3298-3303 3598-3603
2104-2109 2404-2409 2704-2709 3004-3009 3304-3309 3604-3609
2110-2115 2410-2415 2710-2715 3010-3015 3310-3315 3610-3615
2116-2121 2416-2421 2716-2721 3016-3021 3316-3321 3616-3621
Sygnatury i katalogi zespołu:
1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
L.p.JednostkaOpisinfoaktów
1.1900(UMZ-1900) 
Urodzenia19001436
Urodzenia19001444
Urodzenia19001344
Urodzenia19001320
Urodzenia19001528
Urodzenia1900824
Małżeństwa1900648
Małżeństwa1900648
Zgony19002010
Zgony19001640
2.1901(UMZ-1901) 
Urodzenia19011100
Urodzenia19011200
Urodzenia19011296
Urodzenia19011836
Urodzenia19011479
Małżeństwa1901720
Małżeństwa1901554
Zgony19011800
Zgony19011461
Skorowidz urodzeń1901bd
3.1902(UMZ-1902) 
Urodzenia19021016
Urodzenia1902900
Urodzenia1902892
Urodzenia1902900
Urodzenia1902884
Urodzenia1902896
Urodzenia19021156
Urodzenia1902456
Małżeństwa1902669
Małżeństwa1902603
Zgony19021830
Zgony19022040
Skorowidz urodzeń1902bd
Skorowidz małżeństw1902bd
Skorowidz zgonów1902bd
4.1903(UMZ-1903) 
Urodzenia19031216
Urodzenia19031344
Urodzenia19031264
Urodzenia19031316
Urodzenia19031420
Urodzenia1903972
Małżeństwa1903700
Małżeństwa1903693
Zgony19032106
Zgony19031633
Skorowidz urodzeń1903bd
Skorowidz małżeństw1903bd
5.1904(UMZ-1904) 
Urodzenia19041144
Urodzenia19041152
Urodzenia19041416
Urodzenia19041268
Urodzenia19041088
Urodzenia19041262
Skorowidz urodzeń1904bd
Małżeństwa1904670
Małżeństwa1904664
Zgony19042394
Zgony19042086
powrót do zespołu
donate
© 2010-2019 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::