metryki.genealodzy.pl
Podziel się na Facebook Podziel się na BLIP Podziel się na Twitter Podziel się na Buzz Dodaj zakładkę Google Podziel się na Flaker Podziel się na Delicious     Genealodzy.PL     Metryki.Genealodzy.PL Google mapa Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane indeksy Poczekalnia Zasoby w trakcie indeksacji Statystyki pobrań plików Jak indeksować Jak wyszukiwać Jak wspomóc           flag-pol.png flag-eng.png 22.03.2019 23:52
Zespół: 1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
Jednostka: 1902
Katalog: Urodzenia
Pliki:
0000 4715-4718 4847-4850 4979-4982 5111-5114 5243-5246 5375-5378
4593-4594 4719-4722 4851-4854 4983-4986 5115-5118 5247-5250 5379-5382
4595-4598 4723-4726 4855-4858 4987-4990 5119-5122 5251-5254 5383-5386
4599-4602 4727-4730 4859-4862 4991-4994 5123-5126 5255-5258 5387-5390
4603-4606 4731-4734 4863-4866 4995-4998 5127-5130 5259-5262 5391-5394
4607-4610 4735-4738 4867-4870 4999-5002 5131-5134 5263-5266 5395-5398
4611-4614 4739-4742 4871-4874 5003-5006 5135-5138 5267-5270 5399-5402
4615-4618 4743-4746 4875-4878 5007-5010 5139-5142 5271-5274 5403-5406
4619-4622 4747-4750 4879-4882 5011-5014 5143-5146 5275-5278 5407-5410
4623-4626 4751-4754 4883-4886 5015-5018 5147-5150 5279-5282 5411-5414
4627-4630 4755-4758 4887-4890 5019-5022 5151-5154 5283-5286 5415-5418
4631-4634 4759-4762 4891-4894 5023-5026 5155-5158 5287-5290 5419-5422
4635-4638 4763-4766 4895-4898 5027-5030 5159-5162 5291-5294 5423-5424
4639-4642 4767-4770 4899-4902 5031-5034 5163-5166 5295-5298 5425-5426
4643-4646 4771-4774 4903-4906 5035-5038 5167-5170 5299-5302 5427-5430
4647-4650 4775-4778 4907-4910 5039-5042 5171-5174 5303-5306 5431-5434
4651-4654 4779-4782 4911-4914 5043-5046 5175-5178 5307-5310 5435-5438
4655-4656 4783-4786 4915-4918 5047-5050 5179-5182 5311-5314 5439-5442
4657-4658 4787-4790 4919-4922 5051-5054 5183-5186 5315-5318 5443-5446
4659-4662 4791-4794 4923-4926 5055-5058 5187-5190 5319-5322 5447-5450
4663-4666 4795-4798 4927-4930 5059-5062 5191-5194 5323-5326 5451-5454
4667-4670 4799-4802 4931-4934 5063-5066 5195-5198 5327-5330 5455-5458
4671-4674 4803-4806 4935-4938 5067-5070 5199-5202 5331-5334 5459-5462
4675-4678 4807-4810 4939-4942 5071-5074 5203-5206 5335-5338 5463-5466
4679-4682 4811-4814 4943-4946 5075-5078 5207-5210 5339-5342 5467-5470
4683-4686 4815-4818 4947-4950 5079-5082 5211-5214 5343-5346 5471-5474
4687-4690 4819-4822 4951-4954 5083-5086 5215-5218 5347-5350 5475-5478
4691-4694 4823-4826 4955-4958 5087-5090 5219-5222 5351-5354 5479-5482
4695-4698 4827-4830 4959-4962 5091-5094 5223-5226 5355-5358 5483-5486
4699-4702 4831-4834 4963-4966 5095-5098 5227-5230 5359-5362 5487-5488
4703-4706 4835-4838 4967-4970 5099-5102 5231-5234 5363-5366 zzz
4707-4710 4839-4842 4971-4974 5103-5106 5235-5238 5367-5370
4711-4714 4843-4846 4975-4978 5107-5110 5239-5242 5371-5374
Sygnatury i katalogi zespołu:
1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
L.p.JednostkaOpisinfoaktów
1.1900(UMZ-1900) 
Urodzenia19001436
Urodzenia19001444
Urodzenia19001344
Urodzenia19001320
Urodzenia19001528
Urodzenia1900824
Małżeństwa1900648
Małżeństwa1900648
Zgony19002010
Zgony19001640
2.1901(UMZ-1901) 
Urodzenia19011100
Urodzenia19011200
Urodzenia19011296
Urodzenia19011836
Urodzenia19011479
Małżeństwa1901720
Małżeństwa1901554
Zgony19011800
Zgony19011461
Skorowidz urodzeń1901bd
3.1902(UMZ-1902) 
Urodzenia19021016
Urodzenia1902900
Urodzenia1902892
Urodzenia1902900
Urodzenia1902884
Urodzenia1902896
Urodzenia19021156
Urodzenia1902456
Małżeństwa1902669
Małżeństwa1902603
Zgony19021830
Zgony19022040
Skorowidz urodzeń1902bd
Skorowidz małżeństw1902bd
Skorowidz zgonów1902bd
4.1903(UMZ-1903) 
Urodzenia19031216
Urodzenia19031344
Urodzenia19031264
Urodzenia19031316
Urodzenia19031420
Urodzenia1903972
Małżeństwa1903700
Małżeństwa1903693
Zgony19032106
Zgony19031633
Skorowidz urodzeń1903bd
Skorowidz małżeństw1903bd
5.1904(UMZ-1904) 
Urodzenia19041144
Urodzenia19041152
Urodzenia19041416
Urodzenia19041268
Urodzenia19041088
Urodzenia19041262
Skorowidz urodzeń1904bd
Małżeństwa1904670
Małżeństwa1904664
Zgony19042394
Zgony19042086
powrót do zespołu
donate
© 2010-2019 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::