metryki.genealodzy.pl
Podziel się na Facebook Podziel się na BLIP Podziel się na Twitter Podziel się na Buzz Dodaj zakładkę Google Podziel się na Flaker Podziel się na Delicious     Genealodzy.PL     Metryki.Genealodzy.PL Google mapa Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane indeksy Poczekalnia Zasoby w trakcie indeksacji Statystyki pobrań plików Jak indeksować Jak wyszukiwać Jak wspomóc           flag-pol.png flag-eng.png 21.10.2019 05:30
Zespół: 1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
Jednostka: 1902
Katalog: Urodzenia
Pliki:
0000 5651-5654 5819-5822 5987-5990 6155-6158 6323-6326 6491-6494
5489-5490 5655-5658 5823-5826 5991-5994 6159-6162 6327-6330 6495-6498
5491-5494 5659-5662 5827-5830 5995-5998 6163-6166 6331-6334 6499-6502
5495-5498 5663-5666 5831-5834 5999-6002 6167-6170 6335-6338 6503-6506
5499-5502 5667-5670 5835-5838 6003-6006 6171-6174 6339-6342 6507-6510
5503-5506 5671-5674 5839-5842 6007-6010 6175-6178 6343-6346 6511-6514
5507-5510 5675-5678 5843-5846 6011-6014 6179-6182 6347-6350 6515-6518
5511-5514 5679-5682 5847-5850 6015-6018 6183-6186 6351-6354 6519-6522
5515-5518 5683-5686 5851-5854 6019-6022 6187-6190 6355-6358 6523-6526
5519-5522 5687-5690 5855-5858 6023-6026 6191-6194 6359-6362 6527-6530
5523-5526 5691-5694 5859-5862 6027-6030 6195-6198 6363-6366 6531-6534
5527-5530 5695-5698 5863-5866 6031-6034 6199-6202 6367-6370 6535-6538
5531-5534 5699-5702 5867-5870 6035-6038 6203-6206 6371-6374 6539-6542
5535-5538 5703-5706 5871-5874 6039-6042 6207-6210 6375-6378 6543-6546
5539-5542 5707-5710 5875-5878 6043-6046 6211-6214 6379-6382 6547-6550
5543-5546 5711-5714 5879-5882 6047-6050 6215-6218 6383-6386 6551-6554
5547-5550 5715-5718 5883-5886 6051-6054 6219-6222 6387-6390 6555-6558
5551-5554 5719-5722 5887-5890 6055-6058 6223-6226 6391-6394 6559-6562
5555-5558 5723-5726 5891-5894 6059-6062 6227-6230 6395-6398 6563-6566
5559-5562 5727-5730 5895-5898 6063-6066 6231-6234 6399-6402 6567-6570
5563-5566 5731-5734 5899-5902 6067-6070 6235-6238 6403-6406 6571-6574
5567-5570 5735-5738 5903-5906 6071-6074 6239-6242 6407-6410 6575-6578
5571-5574 5739-5742 5907-5910 6075-6078 6243-6246 6411-6414 6579-6582
5575-5578 5743-5746 5911-5914 6079-6082 6247-6250 6415-6418 6583-6586
5579-5582 5747-5750 5915-5918 6083-6086 6251-6254 6419-6422 6587-6590
5583-5586 5751-5754 5919-5922 6087-6090 6255-6258 6423-6426 6591-6594
5587-5590 5755-5758 5923-5926 6091-6094 6259-6262 6427-6430 6595-6598
5591-5594 5759-5762 5927-5930 6095-6098 6263-6266 6431-6434 6599-6602
5595-5598 5763-5766 5931-5934 6099-6102 6267-6270 6435-6438 6603-6606
5599-5602 5767-5770 5935-5938 6103-6106 6271-6274 6439-6442 6607-6610
5603-5606 5771-5774 5939-5942 6107-6110 6275-6278 6443-6446 6611-6614
5607-5610 5775-5778 5943-5946 6111-6114 6279-6282 6447-6450 6615-6618
5611-5614 5779-5782 5947-5950 6115-6118 6283-6286 6451-6454 6619-6622
5615-5618 5783-5786 5951-5954 6119-6122 6287-6290 6455-6458 6623-6626
5619-5622 5787-5790 5955-5958 6123-6126 6291-6294 6459-6462 6627-6630
5623-5626 5791-5794 5959-5962 6127-6130 6295-6298 6463-6466 6631-6634
5627-5630 5795-5798 5963-5966 6131-6134 6299-6302 6467-6470 6635-6638
5631-5634 5799-5802 5967-5970 6135-6138 6303-6306 6471-6474 6639-6642
5635-5638 5803-5806 5971-5974 6139-6142 6307-6310 6475-6478 6643-6644
5639-5642 5807-5810 5975-5978 6143-6146 6311-6314 6479-6482 ppp
5643-5646 5811-5814 5979-5982 6147-6150 6315-6318 6483-6486 zzz
5647-5650 5815-5818 5983-5986 6151-6154 6319-6322 6487-6490
Sygnatury i katalogi zespołu:
1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
L.p.JednostkaOpisinfoaktów
1.1900(UMZ-1900) 
Urodzenia19001436
Urodzenia19001444
Urodzenia19001344
Urodzenia19001320
Urodzenia19001528
Urodzenia1900824
Małżeństwa1900648
Małżeństwa1900648
Zgony19002010
Zgony19001640
2.1901(UMZ-1901) 
Urodzenia19011100
Urodzenia19011200
Urodzenia19011296
Urodzenia19011836
Urodzenia19011479
Małżeństwa1901720
Małżeństwa1901554
Zgony19011800
Zgony19011461
Skorowidz urodzeń1901bd
3.1902(UMZ-1902) 
Urodzenia19021016
Urodzenia1902900
Urodzenia1902892
Urodzenia1902900
Urodzenia1902884
Urodzenia1902896
Urodzenia19021156
Urodzenia1902456
Małżeństwa1902669
Małżeństwa1902603
Zgony19021830
Zgony19022040
Skorowidz urodzeń1902bd
Skorowidz małżeństw1902bd
Skorowidz zgonów1902bd
4.1903(UMZ-1903) 
Urodzenia19031216
Urodzenia19031344
Urodzenia19031264
Urodzenia19031316
Urodzenia19031420
Urodzenia1903972
Małżeństwa1903700
Małżeństwa1903693
Zgony19032106
Zgony19031633
Skorowidz urodzeń1903bd
Skorowidz małżeństw1903bd
5.1904(UMZ-1904) 
Urodzenia19041144
Urodzenia19041152
Urodzenia19041416
Urodzenia19041268
Urodzenia19041088
Urodzenia19041262
Skorowidz urodzeń1904bd
Małżeństwa1904670
Małżeństwa1904664
Zgony19042394
Zgony19042086
powrót do zespołu
donate
© 2010-2019 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::