http://www.metryki.genealodzy.pl

Podziel się na Facebook Podziel się na BLIP Podziel się na Twitter Podziel się na Buzz Dodaj zakładkę Google Podziel się na Flaker Podziel się na Delicious     Genealodzy.PL     Metryki.Genealodzy.PL Google mapa Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane indeksy Poczekalnia Zasoby w trakcie indeksacji Statystyki pobrań plików Jak indeksować Jak wyszukiwać Jak wspomóc           flag-pol.png flag-eng.png

22.11.2018 12:05

Zespół: 1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
Jednostka: 1903
Katalog: Małżeństwa
Pliki:
0000 0804-0805 0910-0911 1014-1015 1120-1121 1226-1227 1332-1333
0701 0806-0807 0912-0913 1016-1017 1122-1123 1228-1229 1334-1335
0702-0703 0808-0809 0914-0915 1018-1019 1124-1125 1230-1231 1336-1337
0704-0705 0810-0811 0916-0917 1020-1021 1126-1127 1232-1233 1338-1339
0706-0707 0812-0813 0918-0919 1022-1023 1128-1129 1234-1235 1340-1341
0708-0709 0814-0815 0920-0921 1024-1025 1130-1131 1236-1237 1342-1343
0710-0711 0816-0817 0922-0923 1026-1027 1132-1133 1238-1239 1344-1345
0712-0713 0818-0819 0924-0925 1028-1029 1134-1135 1240-1241 1346-1347
0714-0715 0820-0821 0926-0927 1030-1031 1136-1137 1242-1243 1348-1349
0716-0717 0822-0823 0928-0929 1032-1033 1138-1139 1244-1245 1350-1351
0718-0719 0824-0825 0930-0931 1034-1035 1140-1141 1246-1247 1352-1353
0720-0721 0826-0827 0932-0933 1036-1037 1142-1143 1248-1249 1354-1355
0722-0723 0828-0829 0933a 1038-1039 1144-1145 1250-1251 1356-1357
0724-0725 0830-0831 0934-0935 1040-1041 1146-1147 1252-1253 1358-1359
0726-0727 0832-0833 0936-0937 1042-1043 1148-1149 1254-1255 1360-1361
0728-0729 0834-0835 0938-0939 1044-1045 1150-1151 1256-1257 1362-1363
0730-0731 0836-0837 0940-0941 1046-1047 1152-1153 1258-1259 1364-1365
0732-0733 0838-0839 0942-0943 1048-1049 1154-1155 1260-1261 1366-1367
0734-0735 0840-0841 0944-0945 1050-1051 1156-1157 1262-1263 1368-1369
0736-0737 0842-0843 0946-0947 1052-1053 1158-1159 1264-1265 1370-1371
0738-0739 0844-0845 0948-0949 1054-1055 1160-1161 1266-1267 1372-1373
0740-0741 0846-0847 0950-0951 1056-1057 1162-1163 1268-1269 1374-1375
0742-0743 0848-0849 0952-0953 1058-1059 1164-1165 1270-1271 1376-1377
0744-0745 0850-0851 0954-0955 1060-1061 1166-1167 1272-1273 1378-1379
0746-0747 0852-0853 0956-0957 1062-1063 1168-1169 1274-1275 1380-1381
0748-0749 0854-0855 0958-0959 1064-1065 1170-1171 1276-1277 1382-1383
0750-0751 0856-0857 0960-0961 1066-1067 1172-1173 1278-1279 1384-1385
0752-0753 0858-0859 0962-0963 1068-1069 1174-1175 1280-1281 1386-1387
0754-0755 0860-0861 0964-0965 1070-1071 1176-1177 1282-1283 1388-1389
0756-0757 0862-0863 0966-0967 1072-1073 1178-1179 1284-1285 1390-1391
0758-0759 0864-0865 0968-0969 1074-1075 1180-1181 1286-1287 1392-1393
0760-0761 0866-0867 0970-0971 1076-1077 1182-1183 1288-1289 SkM-01
0762-0763 0868-0869 0972-0973 1078-1079 1184-1185 1290-1291 SkM-02
0764-0765 0870-0871 0974-0975 1080-1081 1186-1187 1292-1293 SkM-03
0766-0767 0872-0873 0976-0977 1082-1083 1188-1189 1294-1295 SkM-04
0768-0769 0874-0875 0978-0979 1084-1085 1190-1191 1296-1297 SkM-05
0770-0771 0876-0877 0980-0981 1086-1087 1192-1193 1298-1299 SkM-06
0772-0773 0878-0879 0982-0983 1088-1089 1194-1195 1300-1301 SkM-07
0774-0775 0880-0881 0984-0985 1090-1091 1196-1197 1302-1303 SkM-08
0776-0777 0882-0883 0986-0987 1092-1093 1198-1199 1304-1305 SkM-09
0778-0779 0884-0885 0988-0989 1094-1095 1200-1201 1306-1307 SkM-10
0780-0781 0886-0887 0990-0991 1096-1097 1202-1203 1308-1309 SkM-11
0782-0783 0888-0889 0992-0993 1098-1099 1204-1205 1310-1311 SkM-12
0784-0785 0890-0891 0994-0995 1100-1101 1206-1207 1312-1313 SkM-13
0786-0787 0892-0893 0996-0997 1102-1103 1208-1209 1314-1315 SkM-14
0788-0789 0894-0895 0998-0999 1104-1105 1210-1211 1316-1317 SkM-15
0790-0791 0896-0897 1000-1001 1106-1107 1212-1213 1318-1319 SkM-16
0792-0793 0898-0899 1002-1003 1108-1109 1214-1215 1320-1321 SkM-17
0794-0795 0900-0901 1004-1005 1110-1111 1216-1217 1322-1323 SkM-18
0796-0797 0902-0903 1006-1007 1112-1113 1218-1219 1324-1325 SkM-19
0798-0799 0904-0905 1008-1009 1114-1115 1220-1221 1326-1327 zzz
0800-0801 0906-0907 1010-1011 1116-1117 1222-1223 1328-1329
0802-0803 0908-0909 1012-1013 1118-1119 1224-1225 1330-1331
Sygnatury i katalogi zespołu:
1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
L.p.JednostkaOpisinfoaktów
1.1901(UMZ-1901) 
Urodzenia19011100
Urodzenia19011200
Urodzenia19011296
Urodzenia19011836
Urodzenia19011479
Małżeństwa1901720
Małżeństwa1901554
Zgony19011800
Zgony19011461
Skorowidz urodzeń1901bd
2.1902(UMZ-1902) 
Urodzenia19021016
Urodzenia1902900
Urodzenia1902892
Urodzenia1902900
Urodzenia1902884
Urodzenia1902896
Urodzenia19021156
Urodzenia1902456
Małżeństwa1902669
Małżeństwa1902603
Zgony19021830
Zgony19022040
Skorowidz urodzeń1902bd
Skorowidz małżeństw1902bd
Skorowidz zgonów1902bd
3.1903(UMZ-1903) 
Urodzenia19031216
Urodzenia19031344
Urodzenia19031264
Urodzenia19031316
Urodzenia19031420
Urodzenia1903972
Małżeństwa1903700
Małżeństwa1903693
Zgony19032106
Zgony19031633
Skorowidz urodzeń1903bd
Skorowidz małżeństw1903bd
4.1904(UMZ-1904) 
Urodzenia19041144
Urodzenia19041152
Urodzenia19041416
Urodzenia19041268
Urodzenia19041088
Urodzenia19041262
Skorowidz urodzeń1904bd
Małżeństwa1904670
Małżeństwa1904664
Zgony19042394
Zgony19042086
5.1905(UMZ-1905) 
Urodzenia19051148
Urodzenia19051204
Urodzenia19052080
Urodzenia19051288
Urodzenia1905970
Małżeństwa1905668
Małżeństwa1905571
Zgony19051794
Zgony19051804
powrót do zespołu
donate
Valid HTML 4.01 Transitional © 2010-2018 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::