metryki.genealodzy.pl
Podziel się na Facebook Podziel się na BLIP Podziel się na Twitter Podziel się na Buzz Dodaj zakładkę Google Podziel się na Flaker Podziel się na Delicious     Genealodzy.PL     Metryki.Genealodzy.PL Google mapa Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane indeksy Poczekalnia Zasoby w trakcie indeksacji Statystyki pobrań plików Jak indeksować Jak wyszukiwać Jak wspomóc           flag-pol.png flag-eng.png 16.02.2019 01:23
Zespół: 1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
Jednostka: 1904
Katalog: Urodzenia
Pliki:
0000 3891-3894 4075-4078 4259-4262 4443-4446 4627-4630 4811-4814
3713-3714 3895-3898 4079-4082 4263-4266 4447-4450 4631-4634 4815-4818
3715-3718 3899-3902 4083-4086 4267-4270 4451-4454 4635-4638 4819-4822
3719-3722 3903-3906 4087-4090 4271-4274 4455-4458 4639-4642 4823-4826
3723-3726 3907-3910 4091-4094 4275-4278 4459-4462 4643-4646 4827-4830
3727-3730 3911-3914 4095-4098 4279-4282 4463-4466 4647-4650 4831-4834
3731-3734 3915-3918 4099-4102 4283-4286 4467-4470 4651-4654 4835-4838
3735-3738 3919-3922 4103-4106 4287-4290 4471-4474 4655-4658 4839-4842
3739-3742 3923-3926 4107-4110 4291-4294 4475-4478 4659-4662 4843-4846
3743-3746 3927-3930 4111-4114 4295-4298 4479-4482 4663-4666 4847-4850
3747-3750 3931-3934 4115-4118 4299-4302 4483-4486 4667-4670 4851-4854
3751-3754 3935-3938 4119-4122 4303-4306 4487-4490 4671-4674 4855-4858
3755-3758 3939-3942 4123-4126 4307-4310 4491-4494 4675-4678 4859-4862
3759-3762 3943-3946 4127-4130 4311-4314 4495-4498 4679-4682 4863-4866
3763-3766 3947-3950 4131-4134 4315-4318 4499-4502 4683-4686 4867-4870
3767-3770 3951-3954 4135-4138 4319-4322 4503-4506 4687-4690 4871-4874
3771-3774 3955-3958 4139-4142 4323-4326 4507-4510 4691-4694 4875-4878
3775-3778 3959-3962 4143-4146 4327-4330 4511-4514 4695-4698 4879-4882
3779-3782 3963-3966 4147-4150 4331-4334 4515-4518 4699-4702 4883-4886
3783-3786 3967-3970 4151-4154 4335-4338 4519-4522 4703-4706 4887-4890
3787-3790 3971-3974 4155-4158 4339-4342 4523-4526 4707-4710 4891-4894
3791-3794 3975-3978 4159-4162 4343-4346 4527-4530 4711-4714 4895-4898
3795-3798 3979-3982 4163-4166 4347-4350 4531-4534 4715-4718 4899-4902
3799-3802 3983-3986 4167-4170 4351-4354 4535-4538 4719-4722 4903-4906
3803-3806 3987-3990 4171-4174 4355-4358 4539-4542 4723-4726 4907-4910
3807-3810 3991-3994 4175-4178 4359-4362 4543-4546 4727-4730 4911-4914
3811-3814 3995-3998 4179-4182 4363-4366 4547-4550 4731-4734 4915-4918
3815-3818 3999-4002 4183-4186 4367-4370 4551-4554 4735-4738 4919-4922
3819-3822 4003-4006 4187-4190 4371-4374 4555-4558 4739-4742 4923-4926
3823-3826 4007-4010 4191-4194 4375-4378 4559-4562 4743-4746 4927-4930
3827-3830 4011-4014 4195-4198 4379-4382 4563-4566 4747-4750 4931-4934
3831-3834 4015-4018 4199-4202 4383-4386 4567-4570 4751-4754 4935-4938
3835-3838 4019-4022 4203-4206 4387-4390 4571-4574 4755-4758 4939-4942
3839-3842 4023-4026 4207-4210 4391-4394 4575-4578 4759-4762 4943-4946
3843-3846 4027-4030 4211-4214 4395-4398 4579-4582 4763-4766 4947-4950
3847-3850 4031-4034 4215-4218 4399-4402 4583-4586 4767-4770 4951-4954
3851-3854 4035-4038 4219-4222 4403-4406 4587-4590 4771-4774 4955-4958
3855-3858 4039-4042 4223-4226 4407-4410 4591-4594 4775-4778 4959-4962
3859-3862 4043-4046 4227-4230 4411-4414 4595-4598 4779-4782 4963-4966
3863-3866 4047-4050 4231-4234 4415-4418 4599-4602 4783-4786 4967-4970
3867-3870 4051-4054 4235-4238 4419-4422 4603-4606 4787-4790 4971-4974
3871-3874 4055-4058 4239-4242 4423-4426 4607-4610 4791-4794 4975-4978
3875-3878 4059-4062 4243-4246 4427-4430 4611-4614 4795-4798 4979-4980
3879-3882 4063-4066 4247-4250 4431-4434 4615-4618 4799-4802 zzz
3883-3886 4067-4070 4251-4254 4435-4438 4619-4622 4803-4806
3887-3890 4071-4074 4255-4258 4439-4442 4623-4626 4807-4810
Sygnatury i katalogi zespołu:
1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
L.p.JednostkaOpisinfoaktów
1.1902(UMZ-1902) 
Urodzenia19021016
Urodzenia1902900
Urodzenia1902892
Urodzenia1902900
Urodzenia1902884
Urodzenia1902896
Urodzenia19021156
Urodzenia1902456
Małżeństwa1902669
Małżeństwa1902603
Zgony19021830
Zgony19022040
Skorowidz urodzeń1902bd
Skorowidz małżeństw1902bd
Skorowidz zgonów1902bd
2.1903(UMZ-1903) 
Urodzenia19031216
Urodzenia19031344
Urodzenia19031264
Urodzenia19031316
Urodzenia19031420
Urodzenia1903972
Małżeństwa1903700
Małżeństwa1903693
Zgony19032106
Zgony19031633
Skorowidz urodzeń1903bd
Skorowidz małżeństw1903bd
3.1904(UMZ-1904) 
Urodzenia19041144
Urodzenia19041152
Urodzenia19041416
Urodzenia19041268
Urodzenia19041088
Urodzenia19041262
Skorowidz urodzeń1904bd
Małżeństwa1904670
Małżeństwa1904664
Zgony19042394
Zgony19042086
4.1905(UMZ-1905) 
Urodzenia19051148
Urodzenia19051204
Urodzenia19052080
Urodzenia19051288
Urodzenia1905970
Małżeństwa1905668
Małżeństwa1905571
Zgony19051794
Zgony19051804
5.1906(UMZ-1906) 
Urodzenia19061908
Urodzenia19061908
Urodzenia19061908
Urodzenia19061696
Małżeństwa1906814
Małżeństwa1906829
Zgony19062076
Zgony19061847
Skorowidz urodzeń1906bd
powrót do zespołu
donate
© 2010-2019 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::