metryki.genealodzy.pl
Podziel się na Facebook Podziel się na BLIP Podziel się na Twitter Podziel się na Buzz Dodaj zakładkę Google Podziel się na Flaker Podziel się na Delicious     Genealodzy.PL     Metryki.Genealodzy.PL Google mapa Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane indeksy Poczekalnia Zasoby w trakcie indeksacji Statystyki pobrań plików Jak indeksować Jak wyszukiwać Jak wspomóc           flag-pol.png flag-eng.png 23.01.2020 00:17
Zespół: 1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
Jednostka: 1904
Katalog: Zgony
Pliki:
0000 0340-0345 0688-0693 1036-1041 1378-1383 1726-1731 2074-2079
0001-0003 0346-0351 0694-0699 1042-1047 1384-1389 1732-1737 2080-2085
0004-0009 0352-0357 0700-0705 1048-1053 1390-1395 1738-1743 2086-2091
0010-0015 0358-0363 0706-0711 1054-1059 1396-1401 1744-1749 2092-2097
0016-0021 0364-0369 0712-0717 1060-1065 1402-1407 1750-1755 2098-2103
0022-0027 0370-0375 0718-0723 1066-1071 1408-1413 1756-1761 2104-2109
0028-0033 0376-0381 0724-0729 1072-1077 1414-1419 1762-1767 2110-2115
0034-0039 0382-0387 0730-0735 1078-1083 1420-1425 1768-1773 2116-2121
0040-0045 0388-0393 0736-0741 1084-1089 1426-1431 1774-1779 2122-2127
0046-0051 0394-0399 0742-0747 1090-1095 1432-1437 1780-1785 2128-2133
0052-0057 0400-0405 0748-0753 1096-1101 1438-1443 1786-1791 2134-2139
0058-0063 0406-0411 0754-0759 1096-1101a 1444-1449 1792-1797 2140-2145
0064-0069 0412-0417 0760-0765 1102-1107 1450-1455 1798-1803 2146-2151
0070-0075 0418-0423 0766-0771 1108-1113 1456-1461 1804-1809 2152-2157
0076-0081 0424-0429 0772-0777 1114-1119 1462-1467 1810-1815 2158-2163
0082-0087 0430-0435 0778-0783 1120-1125 1468-1473 1816-1821 2164-2169
0088-0093 0436-0441 0784-0789 1126-1131 1474-1479 1822-1827 2170-2175
0094-0099 0442-0447 0790-0795 1132-1137 1480-1485 1828-1833 2176-2181
0100-0105 0448-0453 0796-0801 1138-1143 1486-1491 1834-1839 2182-2187
0106-0111 0454-0459 0802-0807 1144-1149 1492-1497 1840-1845 2188-2193
0112-0117 0460-0465 0808-0813 1150-1155 1498-1503 1846-1851 2194-2199
0118-0123 0466-0471 0814-0819 1156-1161 1504-1509 1852-1857 2200-2205
0124-0129 0472-0477 0820-0825 1162-1167 1510-1515 1858-1863 2206-2211
0130-0135 0478-0483 0826-0831 1168-1173 1516-1521 1864-1869 2212-2217
0136-0141 0484-0489 0832-0837 1174-1179 1522-1527 1870-1875 2218-2223
0142-0147 0490-0495 0838-0843 1180-1185 1528-1533 1876-1881 2224-2229
0148-0153 0496-0501 0844-0849 1186-1191 1534-1539 1882-1887 2230-2235
0154-0159 0502-0507 0850-0855 1192-1197 1540-1545 1888-1893 2236-2241
0160-0165 0508-0513 0856-0861 1198-1203 1546-1551 1894-1899 2242-2247
0166-0171 0514-0519 0862-0867 1204-1209 1552-1557 1900-1905 2248-2253
0172-0177 0520-0525 0868-0873 1210-1215 1558-1563 1906-1911 2254-2259
0178-0183 0526-0531 0874-0879 1216-1221 1564-1569 1912-1917 2260-2265
0184-0189 0532-0537 0880-0885 1222-1227 1570-1575 1918-1923 2266-2271
0190-0195 0538-0543 0886-0891 1228-1233 1576-1581 1924-1929 2272-2277
0196-0201 0544-0549 0892-0897 1234-1239 1582-1587 1930-1935 2278-2283
0202-0207 0550-0555 0898-0903 1240-1245 1588-1593 1936-1941 2284-2289
0208-0213 0556-0561 0904-0909 1246-1251 1594-1599 1942-1947 2290-2295
0214-0219 0562-0567 0910-0915 1252-1257 1600-1605 1948-1953 2296-2301
0220-0225 0568-0573 0916-0921 1258-1263 1606-1611 1954-1959 2302-2307
0226-0231 0574-0579 0922-0927 1264-1269 1612-1617 1960-1965 2308-2313
0232-0237 0580-0585 0928-0933 1270-1275 1618-1623 1966-1971 2314-2319
0238-0243 0586-0591 0934-0939 1276-1281 1624-1629 1972-1977 2320-2325
0244-0249 0592-0597 0940-0945 1282-1287 1630-1635 1978-1983 2326-2331
0250-0255 0598-0603 0946-0951 1288-1293 1636-1641 1984-1989 2332-2337
0256-0261 0604-0609 0952-0957 1294-1299 1642-1647 1990-1995 2338-2343
0262-0267 0610-0615 0958-0963 1300-1305 1648-1653 1996-2001 2344-2349
0268-0273 0616-0621 0964-0969 1306-1311 1654-1659 2002-2007 2350-2355
0274-0279 0622-0627 0970-0975 1312-1317 1660-1665 2008-2013 2356-2361
0280-0285 0628-0633 0976-0981 1318-1323 1666-1671 2014-2019 2362-2367
0286-0291 0634-0639 0982-0987 1324-1329 1672-1677 2020-2025 2368-2373
0292-0297 0640-0645 0988-0993 1330-1335 1678-1683 2026-2031 2374-2379
0298-0303 0646-0651 0994-0999 1336-1341 1684-1689 2032-2037 2380-2385
0304-0309 0652-0657 1000-1005 1342-1347 1690-1695 2038-2043 2386-2391
0310-0315 0658-0663 1006-1011 1348-1353 1696-1701 2044-2049 2392-2394
0316-0321 0664-0669 1012-1017 1354-1359 1702-1707 2050-2055 zzz
0322-0327 0670-0675 1018-1023 1360-1365 1708-1713 2056-2061
0328-0333 0676-0681 1024-1029 1366-1371 1714-1719 2062-2067
0334-0339 0682-0687 1030-1035 1372-1377 1720-1725 2068-2073
Sygnatury i katalogi zespołu:
1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
L.p.JednostkaOpisinfoaktów
1.1902(UMZ-1902) 
Urodzenia19021016
Urodzenia1902900
Urodzenia1902892
Urodzenia1902900
Urodzenia1902884
Urodzenia1902896
Urodzenia19021156
Urodzenia1902456
Małżeństwa1902669
Małżeństwa1902603
Zgony19021830
Zgony19022040
Skorowidz urodzeń1902bd
Skorowidz małżeństw1902bd
Skorowidz zgonów1902bd
2.1903(UMZ-1903) 
Urodzenia19031216
Urodzenia19031344
Urodzenia19031264
Urodzenia19031316
Urodzenia19031420
Urodzenia1903972
Małżeństwa1903700
Małżeństwa1903693
Zgony19032106
Zgony19031633
Skorowidz urodzeń1903bd
Skorowidz małżeństw1903bd
3.1904(UMZ-1904) 
Urodzenia19041144
Urodzenia19041152
Urodzenia19041416
Urodzenia19041268
Urodzenia19041088
Urodzenia19041262
Skorowidz urodzeń1904bd
Małżeństwa1904670
Małżeństwa1904664
Zgony19042394
Zgony19042086
4.1905(UMZ-1905) 
Urodzenia19051148
Urodzenia19051204
Urodzenia19052080
Urodzenia19051288
Urodzenia1905970
Małżeństwa1905668
Małżeństwa1905571
Zgony19051794
Zgony19051804
5.1906(UMZ-1906) 
Urodzenia19061908
Urodzenia19061908
Urodzenia19061908
Urodzenia19061696
Małżeństwa1906814
Małżeństwa1906829
Zgony19062076
Zgony19061847
Skorowidz urodzeń1906bd
powrót do zespołu
donate
© 2010-2019 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::