metryki.genealodzy.pl
Podziel się na Facebook Podziel się na BLIP Podziel się na Twitter Podziel się na Buzz Dodaj zakładkę Google Podziel się na Flaker Podziel się na Delicious     Genealodzy.PL     Metryki.Genealodzy.PL Google mapa Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane indeksy Poczekalnia Zasoby w trakcie indeksacji Statystyki pobrań plików Jak indeksować Jak wyszukiwać Jak wspomóc           flag-pol.png flag-eng.png 14.10.2019 18:04
Zespół: 1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
Jednostka: 1904
Katalog: Urodzenia
Pliki:
0000 5131-5134 5291-5294 5447-5450 5607-5610 5767-5770 5927-5930
4981-4982 5135-5138 5295-5298 5451-5454 5611-5614 5771-5774 5931-5934
4983-4986 5139-5142 5299-5302 5455-5458 5615-5618 5775-5778 5935-5938
4987-4990 5143-5146 5299-5302a 5459-5462 5619-5622 5779-5782 5939-5942
4991-4994 5147-5150 5303-5306 5463-5466 5623-5626 5783-5786 5943-5946
4995-4998 5151-5154 5307-5310 5467-5470 5627-5630 5787-5790 5947-5950
4999-5002 5155-5158 5311-5314 5471-5474 5631-5634 5791-5794 5951-5954
5003-5006 5159-5162 5315-5318 5475-5478 5635-5638 5795-5798 5955-5958
5007-5010 5163-5166 5319-5322 5479-5482 5639-5642 5799-5802 5959-5962
5011-5014 5167-5170 5323-5326 5483-5486 5643-5646 5803-5806 5963-5966
5015-5018 5171-5174 5327-5330 5487-5490 5647-5650 5807-5810 5967-5970
5019-5022 5175-5178 5331-5334 5491-5494 5651-5654 5811-5814 5971-5974
5023-5026 5179-5182 5335-5338 5495-5498 5655-5658 5815-5818 5975-5978
5027-5030 5183-5186 5339-5342 5499-5502 5659-5662 5819-5822 5979-5982
5031-5034 5187-5190 5343-5346 5503-5506 5663-5666 5823-5826 5983-5986
5035-5038 5191-5194 5347-5350 5507-5510 5667-5670 5827-5830 5987-5990
5039-5042 5195-5198 5351-5354 5511-5514 5671-5674 5831-5834 5991-5994
5043-5046 5199-5202 5355-5358 5515-5518 5675-5678 5835-5838 5995-5998
5047-5050 5203-5206 5359-5362 5519-5522 5679-5682 5839-5842 5999-6002
5051-5054 5207-5210 5363-5366 5523-5526 5683-5686 5843-5846 6003-6006
5055-5058 5211-5214 5367-5370 5527-5530 5687-5690 5847-5850 6007-6010
5059 5215-5218 5371-5374 5531-5534 5691-5694 5851-5854 6011-6014
5060-5062 5219-5222 5375-5378 5535-5538 5695-5698 5855-5858 6015-6018
5063-5066 5223-5226 5379-5382 5539-5542 5699-5702 5859-5862 6019-6022
5067-5070 5227-5230 5383-5386 5543-5546 5703-5706 5863-5866 6023-6026
5071-5074 5231-5234 5387-5390 5547-5550 5707-5710 5867-5870 6027-6030
5075-5078 5235-5238 5391-5394 5551-5554 5711-5714 5871-5874 6031-6034
5079-5082 5239-5242 5395-5398 5555-5558 5715-5718 5875-5878 6035-6038
5083-5086 5243-5246 5399-5402 5559-5562 5719-5722 5879-5882 6039-6042
5087-5090 5247-5250 5403-5406 5563-5566 5723-5726 5883-5886 6043-6046
5091-5094 5251-5254 5407-5410 5567-5570 5727-5730 5887-5890 6047-6050
5095-5098 5255-5258 5411-5414 5571-5574 5731-5734 5891-5894 6051-6054
5099-5102 5259-5262 5415-5418 5575-5578 5735-5738 5895-5898 6055-6058
5103-5106 5263-5266 5419-5422 5579-5582 5739-5742 5899-5902 6059-6062
5107-5110 5267-5270 5423-5426 5583-5586 5743-5746 5903-5906 6063-6066
5111-5114 5271-5274 5427-5430 5587-5590 5747-5750 5907-5910 6067-6068
5115-5118 5275-5278 5431-5434 5591-5594 5751-5754 5911-5914 zzz
5119-5122 5279-5282 5435-5438 5595-5598 5755-5758 5915-5918
5123-5126 5283-5286 5439-5442 5599-5602 5759-5762 5919-5922
5127-5130 5287-5290 5443-5446 5603-5606 5763-5766 5923-5926
Sygnatury i katalogi zespołu:
1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
L.p.JednostkaOpisinfoaktów
1.1902(UMZ-1902) 
Urodzenia19021016
Urodzenia1902900
Urodzenia1902892
Urodzenia1902900
Urodzenia1902884
Urodzenia1902896
Urodzenia19021156
Urodzenia1902456
Małżeństwa1902669
Małżeństwa1902603
Zgony19021830
Zgony19022040
Skorowidz urodzeń1902bd
Skorowidz małżeństw1902bd
Skorowidz zgonów1902bd
2.1903(UMZ-1903) 
Urodzenia19031216
Urodzenia19031344
Urodzenia19031264
Urodzenia19031316
Urodzenia19031420
Urodzenia1903972
Małżeństwa1903700
Małżeństwa1903693
Zgony19032106
Zgony19031633
Skorowidz urodzeń1903bd
Skorowidz małżeństw1903bd
3.1904(UMZ-1904) 
Urodzenia19041144
Urodzenia19041152
Urodzenia19041416
Urodzenia19041268
Urodzenia19041088
Urodzenia19041262
Skorowidz urodzeń1904bd
Małżeństwa1904670
Małżeństwa1904664
Zgony19042394
Zgony19042086
4.1905(UMZ-1905) 
Urodzenia19051148
Urodzenia19051204
Urodzenia19052080
Urodzenia19051288
Urodzenia1905970
Małżeństwa1905668
Małżeństwa1905571
Zgony19051794
Zgony19051804
5.1906(UMZ-1906) 
Urodzenia19061908
Urodzenia19061908
Urodzenia19061908
Urodzenia19061696
Małżeństwa1906814
Małżeństwa1906829
Zgony19062076
Zgony19061847
Skorowidz urodzeń1906bd
powrót do zespołu
donate
© 2010-2019 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::