metryki.genealodzy.pl
Podziel się na Facebook Podziel się na BLIP Podziel się na Twitter Podziel się na Buzz Dodaj zakładkę Google Podziel się na Flaker Podziel się na Delicious     Genealodzy.PL     Metryki.Genealodzy.PL Google mapa Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane indeksy Poczekalnia Zasoby w trakcie indeksacji Statystyki pobrań plików Jak indeksować Jak wyszukiwać Jak wspomóc           flag-pol.png flag-eng.png 18.10.2019 17:07
Zespół: 1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
Jednostka: 1905
Katalog: Urodzenia
Pliki:
0000 0163-0166 0335-0338 0507-0510 0679-0682 0843-0846 1003-1006
0001-0002 0167-0170 0339-0342 0511-0514 0683-0686 0847-0850 1007-1010
0003-0006 0171-0174 0343-0346 0515-0518 0687-0690 0851-0854 1011-1014
0007-0010 0175-0178 0347-0350 0519-0522 0691-0694 0855-0858 1015-1018
0011-0014 0179-0182 0351-0354 0523-0526 0695-0698 0859-0862 1019-1022
0015-0018 0183-0186 0355-0358 0527-0530 0699-0702 0863-0866 1023-1024
0019-0022 0187-0190 0359-0362 0531-0534 0703-0706 0867-0870 1025-1026
0023-0026 0191-0194 0363-0366 0535-0538 0707-0710 0871-0874 1027-1030
0027-0030 0195-0198 0367-0370 0539-0542 0711-0714 0875-0878 1031-1034
0031-0034 0199-0202 0371-0374 0543-0546 0715-0718 0879-0880 1035-1038
0035-0038 0203-0206 0375-0378 0547-0550 0719-0722 0881-0882 1039-1042
0039-0042 0207-0210 0379-0382 0551-0554 0723-0726 0883-0886 1043-1046
0043-0046 0211-0214 0383-0386 0555-0558 0727-0730 0887-0890 1047-1050
0047-0048 0215-0218 0387-0390 0559-0562 0731-0734 0891-0894 1051-1054
0049-0050 0219-0222 0391-0394 0563-0566 0735-0738 0895-0898 1055-1058
0051-0054 0223-0226 0395-0398 0567-0570 0739-0742 0899-0902 1059-1062
0055-0058 0227-0230 0399-0402 0571-0574 0743-0746 0903-0906 1063-1066
0059-0062 0231-0234 0403-0406 0575-0578 0747-0750 0907-0910 1067-1070
0063-0066 0235-0238 0407-0410 0579-0582 0751-0754 0911-0914 1071-1074
0067-0070 0239-0242 0411-0414 0583-0586 0755-0758 0915-0918 1075-1078
0071-0074 0243-0246 0415-0418 0587-0590 0759-0762 0919-0922 1079-1082
0075-0078 0247-0250 0419-0422 0591-0594 0763-0766 0923-0926 1083-1086
0079-0082 0251-0254 0423-0426 0595-0598 0767-0770 0927-0928 1087-1090
0083-0086 0255-0258 0427-0430 0599-0602 0771-0774 0929-0930 1091-1092
0087-0090 0259-0262 0431-0434 0603-0606 0775-0778 0931-0934 1093-1094
0091-0094 0263-0266 0435-0438 0607-0610 0779-0782 0935-0938 1095-1098
0095-0098 0267-0270 0439-0442 0611-0614 0783-0786 0939-0942 1099-1102
0099-0102 0271-0274 0443-0446 0615-0618 0787-0790 0943-0946 1103-1106
0103-0106 0275-0278 0447-0450 0619-0622 0791-0794 0947-0950 1107-1110
0107-0110 0279-0282 0451-0454 0623-0626 0795-0798 0951-0954 1111-1114
0111-0114 0283-0286 0455-0458 0627-0630 0799-0802 0955-0958 1115-1118
0115-0118 0287-0290 0459-0462 0631-0634 0803-0806 0959-0962 1119-1122
0119-0122 0291-0294 0463-0466 0635-0638 0807-0808 0963-0966 1123-1126
0123-0126 0295-0298 0467-0470 0639-0642 0809-0810 0967-0970 1127-1130
0127-0130 0299-0302 0471-0474 0643-0646 0811-0814 0971-0974 1131-1134
0131-0134 0303-0306 0475-0478 0647-0650 0815-0818 0975-0976 1135-1138
0135-0138 0307-0310 0479-0482 0651-0654 0819-0822 0977-0978 1139-1142
0139-0142 0311-0314 0483-0486 0655-0658 0823-0826 0979-0982 1143-1146
0143-0146 0315-0318 0487-0490 0659-0662 0827-0830 0983-0986 1147-1148
0147-0150 0319-0322 0491-0494 0663-0666 0831-0832 0987-0990 zzz
0151-0154 0323-0326 0495-0498 0667-0670 0833-0834 0991-0994
0155-0158 0327-0330 0499-0502 0671-0674 0835-0838 0995-0998
0159-0162 0331-0334 0503-0506 0675-0678 0839-0842 0999-1002
Sygnatury i katalogi zespołu:
1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
L.p.JednostkaOpisinfoaktów
1.1903(UMZ-1903) 
Urodzenia19031216
Urodzenia19031344
Urodzenia19031264
Urodzenia19031316
Urodzenia19031420
Urodzenia1903972
Małżeństwa1903700
Małżeństwa1903693
Zgony19032106
Zgony19031633
Skorowidz urodzeń1903bd
Skorowidz małżeństw1903bd
2.1904(UMZ-1904) 
Urodzenia19041144
Urodzenia19041152
Urodzenia19041416
Urodzenia19041268
Urodzenia19041088
Urodzenia19041262
Skorowidz urodzeń1904bd
Małżeństwa1904670
Małżeństwa1904664
Zgony19042394
Zgony19042086
3.1905(UMZ-1905) 
Urodzenia19051148
Urodzenia19051204
Urodzenia19052080
Urodzenia19051288
Urodzenia1905970
Małżeństwa1905668
Małżeństwa1905571
Zgony19051794
Zgony19051804
4.1906(UMZ-1906) 
Urodzenia19061908
Urodzenia19061908
Urodzenia19061908
Urodzenia19061696
Małżeństwa1906814
Małżeństwa1906829
Zgony19062076
Zgony19061847
Skorowidz urodzeń1906bd
5.1907(UMZ-1907) 
Urodzenia19071280
Urodzenia19071340
Urodzenia19071588
Urodzenia19071396
Urodzenia19071726
Małżeństwa1907806
Małżeństwa1907859
Zgony19071818
Zgony19071784
Skorowidz małżeństw1907bd
powrót do zespołu
donate
© 2010-2019 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::