metryki.genealodzy.pl
Podziel się na Facebook Podziel się na BLIP Podziel się na Twitter Podziel się na Buzz Dodaj zakładkę Google Podziel się na Flaker Podziel się na Delicious     Genealodzy.PL     Metryki.Genealodzy.PL Google mapa Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane indeksy Poczekalnia Zasoby w trakcie indeksacji Statystyki pobrań plików Jak indeksować Jak wyszukiwać Jak wspomóc           flag-pol.png flag-eng.png 26.03.2019 22:50
Zespół: 1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
Jednostka: 1905
Katalog: Urodzenia
Pliki:
0000 0335-0338 0679-0682 1003-1006 __0836 __0922 __1008
0001-0002 0339-0342 0683-0686 1007-1010 __0837 __0923 __1009
0003-0006 0343-0346 0687-0690 1011-1014 __0838 __0924 __1010
0007-0010 0347-0350 0691-0694 1015-1018 __0839 __0925 __1011
0011-0014 0351-0354 0695-0698 1019-1022 __0840 __0926 __1012
0015-0018 0355-0358 0699-0702 1023-1024 __0841 __0927 __1013
0019-0022 0359-0362 0703-0706 1025-1026 __0842 __0928 __1014
0023-0026 0363-0366 0707-0710 1027-1030 __0843 __0929 __1015
0027-0030 0367-0370 0711-0714 1031-1034 __0844 __0930 __1016
0031-0034 0371-0374 0715-0718 1035-1038 __0845 __0931 __1017
0035-0038 0375-0378 0719-0722 1039-1042 __0846 __0932 __1018
0039-0042 0379-0382 0723-0726 1043-1046 __0847 __0933 __1019
0043-0046 0383-0386 0727-0730 1047-1050 __0848 __0934 __1020
0047-0048 0387-0390 0731-0734 1051-1054 __0849 __0935 __1021
0049-0050 0391-0394 0735-0738 1055-1058 __0850 __0936 __1022
0051-0054 0395-0398 0739-0742 1059-1062 __0851 __0937 __1023
0055-0058 0399-0402 0743-0746 1063-1066 __0852 __0938 __1024
0059-0062 0403-0406 0747-0750 1067-1070 __0853 __0939 __1025
0063-0066 0407-0410 0751-0754 1071-1074 __0854 __0940 __1026
0067-0070 0411-0414 0755-0758 1075-1078 __0855 __0941 __1027
0071-0074 0415-0418 0759-0762 1079-1082 __0856 __0942 __1028
0075-0078 0419-0422 0763-0766 1083-1086 __0857 __0943 __1029
0079-0082 0423-0426 0767-0770 1087-1090 __0858 __0944 __1030
0083-0086 0427-0430 0771-0774 1091-1092 __0859 __0945 __1031
0087-0090 0431-0434 0775-0778 1093-1094 __0860 __0946 __1032
0091-0094 0435-0438 0779-0782 1095-1098 __0861 __0947 __1033
0095-0098 0439-0442 0783-0786 1099-1102 __0862 __0948 __1034
0099-0102 0443-0446 0787-0790 1103-1106 __0863 __0949 __1035
0103-0106 0447-0450 0791-0794 1107-1110 __0864 __0950 __1036
0107-0110 0451-0454 0795-0798 1111-1114 __0865 __0951 __1037
0111-0114 0455-0458 0799-0802 1115-1118 __0866 __0952 __1038
0115-0118 0459-0462 0803-0806 1119-1122 __0867 __0953 __1039
0119-0122 0463-0466 0807-0808 1123-1126 __0868 __0954 __1040
0123-0126 0467-0470 0809-0810 1127-1130 __0869 __0955 __1041
0127-0130 0471-0474 0811-0814 1131-1134 __0870 __0956 __1042
0131-0134 0475-0478 0815-0818 1135-1138 __0871 __0957 __1043
0135-0138 0479-0482 0819-0822 1139-1142 __0872 __0958 __1044
0139-0142 0483-0486 0823-0826 1143-1146 __0873 __0959 __1045
0143-0146 0487-0490 0827-0830 1147-1148 __0874 __0960 __1046
0147-0150 0491-0494 0831-0832 __0789 __0875 __0961 __1047
0151-0154 0495-0498 0833-0834 __0790 __0876 __0962 __1048
0155-0158 0499-0502 0835-0838 __0791 __0877 __0963 __1049
0159-0162 0503-0506 0839-0842 __0792 __0878 __0964 __1050
0163-0166 0507-0510 0843-0846 __0793 __0879 __0965 __1051
0167-0170 0511-0514 0847-0850 __0794 __0880 __0966 __1052
0171-0174 0515-0518 0851-0854 __0795 __0881 __0967 __1053
0175-0178 0519-0522 0855-0858 __0796 __0882 __0968 __1054
0179-0182 0523-0526 0859-0862 __0797 __0883 __0969 __1055
0183-0186 0527-0530 0863-0866 __0798 __0884 __0970 __1056
0187-0190 0531-0534 0867-0870 __0799 __0885 __0971 __1057
0191-0194 0535-0538 0871-0874 __0800 __0886 __0972 __1058
0195-0198 0539-0542 0875-0878 __0801 __0887 __0973 __1059
0199-0202 0543-0546 0879-0880 __0802 __0888 __0974 __1060
0203-0206 0547-0550 0881-0882 __0803 __0889 __0975 __1061
0207-0210 0551-0554 0883-0886 __0804 __0890 __0976 __1062
0211-0214 0555-0558 0887-0890 __0805 __0891 __0977 __1063
0215-0218 0559-0562 0891-0894 __0806 __0892 __0978 __1064
0219-0222 0563-0566 0895-0898 __0807 __0893 __0979 __1065
0223-0226 0567-0570 0899-0902 __0808 __0894 __0980 __1066
0227-0230 0571-0574 0903-0906 __0809 __0895 __0981 __1067
0231-0234 0575-0578 0907-0910 __0810 __0896 __0982 __1068
0235-0238 0579-0582 0911-0914 __0811 __0897 __0983 __1069
0239-0242 0583-0586 0915-0918 __0812 __0898 __0984 __1070
0243-0246 0587-0590 0919-0922 __0813 __0899 __0985 __1071
0247-0250 0591-0594 0923-0926 __0814 __0900 __0986 __1072
0251-0254 0595-0598 0927-0928 __0815 __0901 __0987 __1073
0255-0258 0599-0602 0929-0930 __0816 __0902 __0988 __1074
0259-0262 0603-0606 0931-0934 __0817 __0903 __0989 __1075
0263-0266 0607-0610 0935-0938 __0818 __0904 __0990 __1076
0267-0270 0611-0614 0939-0942 __0819 __0905 __0991 __1077
0271-0274 0615-0618 0943-0946 __0820 __0906 __0992 __1078
0275-0278 0619-0622 0947-0950 __0821 __0907 __0993 __1079
0279-0282 0623-0626 0951-0954 __0822 __0908 __0994 __1080
0283-0286 0627-0630 0955-0958 __0823 __0909 __0995 __1081
0287-0290 0631-0634 0959-0962 __0824 __0910 __0996 __1082
0291-0294 0635-0638 0963-0966 __0825 __0911 __0997 __1083
0295-0298 0639-0642 0967-0970 __0826 __0912 __0998 __1084
0299-0302 0643-0646 0971-0974 __0827 __0913 __0999 __1085
0303-0306 0647-0650 0975-0976 __0828 __0914 __1000 __1086
0307-0310 0651-0654 0977-0978 __0829 __0915 __1001 zzz
0311-0314 0655-0658 0979-0982 __0830 __0916 __1002
0315-0318 0659-0662 0983-0986 __0831 __0917 __1003
0319-0322 0663-0666 0987-0990 __0832 __0918 __1004
0323-0326 0667-0670 0991-0994 __0833 __0919 __1005
0327-0330 0671-0674 0995-0998 __0834 __0920 __1006
0331-0334 0675-0678 0999-1002 __0835 __0921 __1007
Sygnatury i katalogi zespołu:
1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
L.p.JednostkaOpisinfoaktów
1.1903(UMZ-1903) 
Urodzenia19031216
Urodzenia19031344
Urodzenia19031264
Urodzenia19031316
Urodzenia19031420
Urodzenia1903972
Małżeństwa1903700
Małżeństwa1903693
Zgony19032106
Zgony19031633
Skorowidz urodzeń1903bd
Skorowidz małżeństw1903bd
2.1904(UMZ-1904) 
Urodzenia19041144
Urodzenia19041152
Urodzenia19041416
Urodzenia19041268
Urodzenia19041088
Urodzenia19041262
Skorowidz urodzeń1904bd
Małżeństwa1904670
Małżeństwa1904664
Zgony19042394
Zgony19042086
3.1905(UMZ-1905) 
Urodzenia19051148
Urodzenia19051204
Urodzenia19052080
Urodzenia19051288
Urodzenia1905970
Małżeństwa1905668
Małżeństwa1905571
Zgony19051794
Zgony19051804
4.1906(UMZ-1906) 
Urodzenia19061908
Urodzenia19061908
Urodzenia19061908
Urodzenia19061696
Małżeństwa1906814
Małżeństwa1906829
Zgony19062076
Zgony19061847
Skorowidz urodzeń1906bd
5.1907(UMZ-1907) 
Urodzenia19071280
Urodzenia19071340
Urodzenia19071588
Urodzenia19071396
Urodzenia19071726
Małżeństwa1907806
Małżeństwa1907859
Zgony19071818
Zgony19071784
Skorowidz małżeństw1907bd
powrót do zespołu
donate
© 2010-2019 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::