metryki.genealodzy.pl
Podziel się na Facebook Podziel się na BLIP Podziel się na Twitter Podziel się na Buzz Dodaj zakładkę Google Podziel się na Flaker Podziel się na Delicious     Genealodzy.PL     Metryki.Genealodzy.PL Google mapa Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane indeksy Poczekalnia Zasoby w trakcie indeksacji Statystyki pobrań plików Jak indeksować Jak wyszukiwać Jak wspomóc           flag-pol.png flag-eng.png 19.02.2019 06:11
Zespół: 1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
Jednostka: 1905
Katalog: Urodzenia
Pliki:
0000 2643-2646 2943-2946 3243-3246 3543-3546 3839-3842 4143-4146
2353-2354 2647-2650 2947-2950 3247-3250 3547-3550 3843-3846 4147-4150
2355-2358 2651-2654 2951-2954 3251-3252 3551-3554 3847-3850 4151-4154
2359-2362 2655-2658 2955-2958 3253-3254 3555-3558 3851-3854 4155-4158
2363-2366 2659-2662 2959-2962 3255-3258 3559-3562 3855-3858 4159-4162
2367-2370 2663-2666 2963-2966 3259-3262 3563-3566 3859-3862 4163-4166
2371-2374 2667-2670 2967-2970 3263-3266 3567-3570 3863-3866 4167-4170
2375-2378 2671-2674 2971-2974 3267-3270 3571-3574 3867-3870 4171-4174
2379-2382 2675-2678 2975-2978 3271-3274 3575-3578 3871-3874 4175-4178
2383-2386 2679-2682 2979-2982 3275-3278 3579-3582 3875-3878 4179-4182
2387-2390 2683-2686 2983-2986 3279-3282 3583-3586 3879-3882 4183-4186
2391-2394 2687-2690 2987-2990 3283-3286 3587-3588 3883-3886 4187-4190
2395-2398 2691-2694 2991-2994 3287-3290 3589-3590 3887-3890 4191-4194
2399-2400 2695-2698 2995-2998 3291-3294 3591-3594 3891-3894 4195-4198
2401-2402 2699-2702 2999-3002 3295-3298 3595-3598 3895-3898 4199-4202
2403-2406 2703-2706 3003-3006 3299-3302 3599-3602 3899-3902 4203-4206
2407-2410 2707-2710 3007-3010 3303-3306 3603-3606 3903-3906 4207-4210
2411-2414 2711-2714 3011-3014 3307-3310 3607-3610 3907-3910 4211-4214
2415-2418 2715-2718 3015-3018 3311-3314 3611-3614 3911-3914 4215-4218
2419-2422 2719-2722 3019-3022 3315-3318 3615-3618 3915-3918 4219-4222
2423-2426 2723-2726 3023-3026 3319-3322 3619-3622 3919-3922 4223-4226
2427-2430 2727-2730 3027-3030 3323-3326 3623-3626 3923-3926 4227-4230
2431-2434 2731-2734 3031-3034 3327-3330 3627-3630 3927-3930 4231-4234
2435-2438 2735-2738 3035-3038 3331-3334 3631-3634 3931-3934 4235-4238
2439-2442 2739-2742 3039-3042 3335-3338 3635-3638 3935-3938 4239-4242
2443-2446 2743-2746 3043-3046 3339-3342 3639-3642 3939-3942 4243-4246
2447-2450 2747-2750 3047-3050 3343-3346 3643-3646 3943-3946 4247-4250
2451-2454 2751-2754 3051-3054 3347-3350 3647-3650 3947-3950 4251-4254
2455-2458 2755-2758 3055-3058 3351-3354 3651-3654 3951-3954 4255-4258
2459-2462 2759-2762 3059-3062 3355-3358 3655-3658 3955-3958 4259-4262
2463-2466 2763-2766 3063-3066 3359-3362 3659-3662 3959-3962 4263-4266
2467-2470 2767-2770 3067-3070 3363-3366 3663-3666 3963-3966 4267-4270
2471-2474 2771-2774 3071-3074 3367-3370 3667-3670 3967-3970 4271-4274
2475-2478 2775-2778 3075-3078 3371-3374 3671-3674 3971-3974 4275-4278
2479-2480 2779-2782 3079-3082 3375-3378 3675-3678 3975-3978 4279-4282
2481-2482 2783-2786 3083-3086 3379-3382 3679-3682 3979-3982 4283-4286
2483-2486 2787-2790 3087-3090 3383-3386 3683-3686 3983-3986 4287-4290
2487-2490 2791-2794 3091-3094 3387-3390 3687-3690 3987-3990 4291-4294
2491-2494 2795-2798 3095-3098 3391-3394 3691-3694 3991-3994 4295-4298
2495-2498 2799-2802 3099-3102 3395-3398 3695 3995-3998 4299-4302
2499-2502 2803-2806 3103-3106 3399-3402 3696-3698 3999-4002 4303-4306
2503-2506 2807-2810 3107-3110 3403-3406 3699-3702 4003-4006 4307-4310
2507-2510 2811-2814 3111-3114 3407-3410 3703-3706 4007-4010 4311-4314
2511-2514 2815-2818 3115-3118 3411-3414 3707-3710 4011-4014 4315-4318
2515-2518 2819-2822 3119-3122 3415-3418 3711-3714 4015-4018 4319-4322
2519-2522 2823-2826 3123-3126 3419-3422 3715-3718 4019-4022 4323-4326
2523-2526 2827-2830 3127-3130 3423-3426 3719-3722 4023-4026 4327-4330
2527-2530 2831-2834 3131-3134 3427-3430 3723-3726 4027-4030 4331-4334
2531-2534 2835-2838 3135-3138 3431-3434 3727-3730 4031-4034 4335-4338
2535-2538 2839-2842 3139-3142 3435-3438 3731-3734 4035-4038 4339-4342
2539-2542 2843-2846 3143-3146 3439-3442 3735-3738 4039-4042 4343-4346
2543-2546 2847-2850 3147-3150 3443-3446 3739-3742 4043-4046 4347-4350
2547-2550 2851-2854 3151-3154 3447-3450 3743-3746 4047-4050 4351-4354
2551-2554 2855-2858 3155-3158 3451-3454 3747-3750 4051-4054 4355-4358
2555-2558 2859-2862 3159-3162 3455-3458 3751-3754 4055-4058 4359-4362
2559-2562 2863-2866 3163-3166 3459-3462 3755-3758 4059-4062 4363-4366
2563-2566 2867-2870 3167-3170 3463-3466 3759-3762 4063-4066 4367-4370
2567-2570 2871-2874 3171-3174 3467-3470 3763-3766 4067-4070 4371-4374
2571-2574 2875-2878 3175-3178 3471-3474 3767-3770 4071-4074 4375-4378
2575-2578 2879-2882 3179-3182 3475-3478 3771-3774 4075-4078 4379-4382
2579-2582 2883-2886 3183-3186 3479-3482 3775-3778 4079-4082 4383-4384
2583-2586 2887-2890 3187-3190 3483-3486 3779-3782 4083-4086 4385-4386
2587-2590 2891-2894 3191-3194 3487-3490 3783-3786 4087-4090 4387-4390
2591-2594 2895-2898 3195-3198 3491-3494 3787-3790 4091-4094 4391-4394
2595-2598 2899-2902 3199-3202 3495-3498 3791-3794 4095-4098 4395-4398
2599-2602 2903-2906 3203-3206 3499-3502 3795-3798 4099-4102 4399-4402
2603-2606 2907-2910 3207-3210 3503-3506 3799-3802 4103-4106 4403-4406
2607-2610 2911-2914 3211-3214 3507-3510 3803-3806 4107-4110 4407-4410
2611-2614 2915-2918 3215-3218 3511-3514 3807-3810 4111-4114 4411-4414
2615-2618 2919-2920 3219-3222 3515-3518 3811-3814 4115-4118 4415-4418
2619-2622 2921-2922 3223-3225 3519-3522 3815-3818 4119-4122 4419-4422
2623-2626 2923-2926 3226 3523-3526 3819-3822 4123-4126 4423-4426
2627-2630 2927-2930 3227-3230 3527-3530 3823-3826 4127-4130 4427-4430
2631-2634 2931-2934 3231-3234 3531-3534 3827-3830 4131-4134 4431-4432
2635-2638 2935-2938 3235-3238 3535-3538 3831-3834 4135-4138 zzz
2639-2642 2939-2942 3239-3242 3539-3542 3835-3838 4139-4142
Sygnatury i katalogi zespołu:
1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
L.p.JednostkaOpisinfoaktów
1.1903(UMZ-1903) 
Urodzenia19031216
Urodzenia19031344
Urodzenia19031264
Urodzenia19031316
Urodzenia19031420
Urodzenia1903972
Małżeństwa1903700
Małżeństwa1903693
Zgony19032106
Zgony19031633
Skorowidz urodzeń1903bd
Skorowidz małżeństw1903bd
2.1904(UMZ-1904) 
Urodzenia19041144
Urodzenia19041152
Urodzenia19041416
Urodzenia19041268
Urodzenia19041088
Urodzenia19041262
Skorowidz urodzeń1904bd
Małżeństwa1904670
Małżeństwa1904664
Zgony19042394
Zgony19042086
3.1905(UMZ-1905) 
Urodzenia19051148
Urodzenia19051204
Urodzenia19052080
Urodzenia19051288
Urodzenia1905970
Małżeństwa1905668
Małżeństwa1905571
Zgony19051794
Zgony19051804
4.1906(UMZ-1906) 
Urodzenia19061908
Urodzenia19061908
Urodzenia19061908
Urodzenia19061696
Małżeństwa1906814
Małżeństwa1906829
Zgony19062076
Zgony19061847
Skorowidz urodzeń1906bd
5.1907(UMZ-1907) 
Urodzenia19071280
Urodzenia19071340
Urodzenia19071588
Urodzenia19071396
Urodzenia19071726
Małżeństwa1907806
Małżeństwa1907859
Zgony19071818
Zgony19071784
Skorowidz małżeństw1907bd
powrót do zespołu
donate
© 2010-2019 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::