metryki.genealodzy.pl
Podziel się na Facebook Podziel się na BLIP Podziel się na Twitter Podziel się na Buzz Dodaj zakładkę Google Podziel się na Flaker Podziel się na Delicious     Genealodzy.PL     Metryki.Genealodzy.PL Google mapa Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane indeksy Poczekalnia Zasoby w trakcie indeksacji Statystyki pobrań plików Jak indeksować Jak wyszukiwać Jak wspomóc           flag-pol.png flag-eng.png 24.03.2019 02:06
Zespół: 1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
Jednostka: 1906
Katalog: Urodzenia
Pliki:
0000 0271-0274 0547-0550 0823 1095-1098 1371-1374 1647-1650
0001-0002 0275-0278 0551-0554 0824-0826 1099-1102 1375-1378 1651-1654
0003-0006 0279-0282 0555-0558 0827-0830 1103-1106 1379-1382 1655-1658
0007-0010 0283-0286 0559-0562 0831-0834 1107-1110 1383-1386 1659-1662
0011-0014 0287-0290 0563-0566 0835-0838 1111-1114 1387-1390 1663-1666
0015-0018 0291-0294 0567-0570 0839-0842 1115-1118 1391-1394 1667-1670
0019-0022 0295-0298 0571-0574 0843-0846 1119-1122 1395-1398 1671-1674
0023-0026 0299-0302 0575-0578 0847-0850 1123-1126 1399-1402 1675-1678
0027-0030 0303-0306 0579-0582 0851-0854 1127-1130 1403-1406 1679-1682
0031-0034 0307-0310 0583-0586 0855-0858 1131-1134 1407-1410 1683-1686
0035-0038 0311-0314 0587-0590 0859-0862 1135-1138 1411-1414 1687-1690
0039-0042 0315-0318 0591-0594 0863-0866 1139-1142 1415-1418 1691-1694
0043-0046 0319-0322 0595-0598 0867-0870 1143-1146 1419-1422 1695-1698
0047-0050 0323-0326 0599-0602 0871-0874 1147-1150 1423-1426 1699-1702
0051-0054 0327-0330 0603-0606 0875-0878 1151-1154 1427-1430 1703-1706
0055-0058 0331-0334 0607-0610 0879-0882 1155-1158 1431-1434 1707-1710
0059-0062 0335-0338 0611-0614 0883-0886 1159-1162 1435-1438 1711-1714
0063-0066 0339-0342 0615-0618 0887-0890 1163-1166 1439-1442 1715-1718
0067-0070 0343-0346 0619-0622 0891-0894 1167-1170 1443-1446 1719-1722
0071-0074 0347-0350 0623-0626 0895-0898 1171-1174 1447-1450 1723-1726
0075-0078 0351-0354 0627-0630 0899-0902 1175-1178 1451-1454 1727-1730
0079-0082 0355-0358 0631-0634 0903-0906 1179-1182 1455-1458 1731-1734
0083-0086 0359-0362 0635-0638 0907-0910 1183-1186 1459-1462 1735-1738
0087-0090 0363-0366 0639-0642 0911-0914 1187-1190 1463-1466 1739-1742
0091-0094 0367-0370 0643-0646 0915-0918 1191-1194 1467-1470 1743-1746
0095-0098 0371-0374 0647-0650 0919-0922 1195-1198 1471-1474 1747-1750
0099-0102 0375-0378 0651-0654 0923-0926 1199-1202 1475-1478 1751-1754
0103-0106 0379-0382 0655-0658 0927-0930 1203-1206 1479-1482 1755-1758
0107-0110 0383-0386 0659-0662 0931-0934 1207-1210 1483-1486 1759-1762
0111-0114 0387-0390 0663-0666 0935-0938 1211-1214 1487-1490 1763-1766
0115-0118 0391-0394 0667-0670 0939-0942 1215-1218 1491-1494 1767-1770
0119-0122 0395-0398 0671-0674 0943-0946 1219-1222 1495-1498 1771-1774
0123-0126 0399-0402 0675-0678 0947-0950 1223-1226 1499-1502 1775-1778
0127-0130 0403-0406 0679-0682 0951-0954 1227-1230 1503-1506 1779-1782
0131-0134 0407-0410 0683-0686 0955-0958 1231-1234 1507-1510 1783-1786
0135-0138 0411-0414 0687-0690 0959-0962 1235-1238 1511-1514 1787-1790
0139-0142 0415-0418 0691-0694 0963-0966 1239-1242 1515-1518 1791-1794
0143-0146 0419-0422 0695-0698 0967-0970 1243-1246 1519-1522 1795-1798
0147-0150 0423-0426 0699-0702 0971-0974 1247-1250 1523-1526 1799-1802
0151-0154 0427-0430 0703-0706 0975-0978 1251-1254 1527-1530 1803-1806
0155-0158 0431-0434 0707-0710 0979-0982 1255-1258 1531-1534 1807-1810
0159-0162 0435-0438 0711-0714 0983-0986 1259-1262 1535-1538 1811-1814
0163-0166 0439-0442 0715-0718 0987-0990 1263-1266 1539-1542 1815-1818
0167-0170 0443-0446 0719-0722 0991-0994 1267-1270 1543-1546 1819-1822
0171-0174 0447-0450 0723-0726 0995-0998 1271-1274 1547-1550 1823-1826
0175-0178 0451-0454 0727-0730 0999-1002 1275-1278 1551-1554 1827-1830
0179-0182 0455-0458 0731-0734 1003-1006 1279-1282 1555-1558 1831-1834
0183-0186 0459-0462 0735-0738 1007-1010 1283-1286 1559-1562 1835-1838
0187-0190 0463-0466 0739-0742 1011-1014 1287-1290 1563-1566 1839-1842
0191-0194 0467-0470 0743-0746 1015-1018 1291-1294 1567-1570 1843-1846
0195-0198 0471-0474 0747-0750 1019-1022 1295-1298 1571-1574 1847-1850
0199-0202 0475-0478 0751-0754 1023-1026 1299-1302 1575-1578 1851-1854
0203-0206 0479-0482 0755-0758 1027-1030 1303-1306 1579-1582 1855-1858
0207-0210 0483-0486 0759-0762 1031-1034 1307-1310 1583-1586 1859-1862
0211-0214 0487-0490 0763-0766 1035-1038 1311-1314 1587-1590 1863-1866
0215-0218 0491-0494 0767-0770 1039-1042 1315-1318 1591-1594 1867-1870
0219-0222 0495-0498 0771-0774 1043-1046 1319-1322 1595-1598 1871-1874
0223-0226 0499-0502 0775-0778 1047-1050 1323-1326 1599-1602 1875-1878
0227-0230 0503-0506 0779-0782 1051-1054 1327-1330 1603-1606 1879-1882
0231-0234 0507-0510 0783-0786 1055-1058 1331-1334 1607-1610 1883-1886
0235-0238 0511-0514 0787-0790 1059-1062 1335-1338 1611-1614 1887-1890
0239-0242 0515-0518 0791-0794 1063-1066 1339-1342 1615-1618 1891-1894
0243-0246 0519-0522 0795-0798 1067-1070 1343-1346 1619-1622 1895-1898
0247-0250 0523-0526 0799-0802 1071-1074 1347-1350 1623-1626 1899-1902
0251-0254 0527-0530 0803-0806 1075-1078 1351-1354 1627-1630 1903-1906
0255-0258 0531-0534 0807-0810 1079-1082 1355-1358 1631-1634 1907-1908
0259-0262 0535-0538 0811-0814 1083-1086 1359-1362 1635-1638 zzz
0263-0266 0539-0542 0815-0818 1087-1090 1363-1366 1639-1642
0267-0270 0543-0546 0819-0822 1091-1094 1367-1370 1643-1646
Sygnatury i katalogi zespołu:
1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
L.p.JednostkaOpisinfoaktów
1.1904(UMZ-1904) 
Urodzenia19041144
Urodzenia19041152
Urodzenia19041416
Urodzenia19041268
Urodzenia19041088
Urodzenia19041262
Skorowidz urodzeń1904bd
Małżeństwa1904670
Małżeństwa1904664
Zgony19042394
Zgony19042086
2.1905(UMZ-1905) 
Urodzenia19051148
Urodzenia19051204
Urodzenia19052080
Urodzenia19051288
Urodzenia1905970
Małżeństwa1905668
Małżeństwa1905571
Zgony19051794
Zgony19051804
3.1906(UMZ-1906) 
Urodzenia19061908
Urodzenia19061908
Urodzenia19061908
Urodzenia19061696
Małżeństwa1906814
Małżeństwa1906829
Zgony19062076
Zgony19061847
Skorowidz urodzeń1906bd
4.1907(UMZ-1907) 
Urodzenia19071280
Urodzenia19071340
Urodzenia19071588
Urodzenia19071396
Urodzenia19071726
Małżeństwa1907806
Małżeństwa1907859
Zgony19071818
Zgony19071784
Skorowidz małżeństw1907bd
5.1908(UMZ-1908) 
Urodzenia19081088
Urodzenia19081348
Urodzenia19081220
Urodzenia19081148
Urodzenia19081272
Urodzenia1908768
Małżeństwa1908800
Małżeństwa1908659
Zgony19081824
Zgony19081707
powrót do zespołu
donate
© 2010-2019 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::