metryki.genealodzy.pl
Podziel się na Facebook Podziel się na BLIP Podziel się na Twitter Podziel się na Buzz Dodaj zakładkę Google Podziel się na Flaker Podziel się na Delicious     Genealodzy.PL     Metryki.Genealodzy.PL Google mapa Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane indeksy Poczekalnia Zasoby w trakcie indeksacji Statystyki pobrań plików Jak indeksować Jak wyszukiwać Jak wspomóc           flag-pol.png flag-eng.png 24.03.2019 01:57
Zespół: 1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
Jednostka: 1906
Katalog: Małżeństwa
Pliki:
0000 0938-0939 1068-1069 1198-1199 1328-1329 1458-1459 1586-1587
0000a 0940-0941 1070-1071 1200-1201 1330-1331 1460-1461 1588-1589
0815 0942-0943 1072-1073 1202-1203 1332-1333 1462-1463 1590-1591
0816-0817 0944-0945 1074-1075 1204-1205 1334-1335 1464-1465 1592-1593
0818-0819 0946-0947 1076-1077 1206-1207 1336-1337 1466-1467 1594-1595
0820-0821 0948-0949 1078-1079 1208-1209 1338-1339 1468-1469 1596-1597
0822-0823 0950-0951 1080-1081 1210-1211 1340-1341 1470-1471 1598-1599
0824-0825 0952-0953 1082-1083 1212-1213 1342-1343 1472-1473 1600-1601
0826-0827 0954-0955 1084-1085 1214-1215 1344-1345 1474-1475 1602-1603
0828-0829 0956-0957 1086-1087 1216-1217 1346-1347 1476-1477 1604
0830-0831 0958-0959 1088-1089 1218-1219 1348-1349 1478-1479 1605
0832-0833 0960-0961 1090-1091 1220-1221 1350-1351 1480-1481 1606-1607
0834 0962-0963 1092-1093 1222-1223 1352-1353 1480-1481a 1608-1609
0835 0964-0965 1094-1095 1224-1225 1354-1355 1482-1483 1610-1611
0836-0837 0966-0967 1096-1097 1226-1227 1356-1357 1484-1485 1612-1613
0838-0839 0968-0969 1098-1099 1228-1229 1358-1359 1486-1487 1614-1615
0840-0841 0970-0971 1100-1101 1230-1231 1360-1361 1488-1489 1616-1617
0842-0843 0972-0973 1102-1103 1232-1233 1362-1363 1490-1491 1618-1619
0844-0845 0974-0975 1104-1105 1234-1235 1364-1365 1492-1493 1620-1621
0846-0847 0976-0977 1106-1107 1236-1237 1366-1367 1494-1495 1622-1623
0848-0849 0978-0979 1108-1109 1238-1239 1368-1369 1496-1497 1624-1625
0850-0851 0980-0981 1110-1111 1240-1241 1370-1371 1498-1499 1626-1627
0852-0853 0982-0983 1112-1113 1242-1243 1372-1373 1500-1501 1628
0854-0855 0984-0985 1114-1115 1244-1245 1374-1375 1502-1503 1629
0856-0857 0986-0987 1116-1117 1246-1247 1376-1377 1504-1505 1630-1631
0858-0859 0988-0989 1118-1119 1248-1249 1378-1379 1506-1507 1632-1633
0860-0861 0990-0991 1120-1121 1250-1251 1380-1381 1508-1509 1634-1635
0862-0863 0992-0993 1122-1123 1252-1253 1382-1383 1510-1511 1636-1637
0864-0865 0994-0995 1124-1125 1254-1255 1384-1385 1512-1513 1638-1639
0866-0867 0996-0997 1126-1127 1256-1257 1386-1387 1514-1515 1640-1641
0868-0869 0998-0999 1128-1129 1258-1259 1388-1389 1516-1517 1642-1643
0870-0871 1000-1001 1130-1131 1260-1261 1390-1391 1518-1519 SkM-01
0872-0873 1002-1003 1132-1133 1262-1263 1392-1393 1520-1521 SkM-02
0874-0875 1004-1005 1134-1135 1264-1265 1394-1395 1522-1523 SkM-03
0876-0877 1006-1007 1136-1137 1266-1267 1396-1397 1524-1525 SkM-04
0878-0879 1008-1009 1138-1139 1268-1269 1398-1399 1526-1527 SkM-05
0880-0881 1010-1011 1140-1141 1270-1271 1400-1401 1528-1529 SkM-06
0882-0883 1012-1013 1142-1143 1272-1273 1402-1403 1530-1531 SkM-07
0884-0885 1014-1015 1144-1145 1274-1275 1404-1405 1532-1533 SkM-08
0886-0887 1016-1017 1146-1147 1276-1277 1406-1407 1534-1535 SkM-09
0888-0889 1018-1019 1148-1149 1278-1279 1408-1409 1536-1537 SkM-10
0890-0891 1020-1021 1150-1151 1280-1281 1410-1411 1538-1539 SkM-11
0892-0893 1022-1023 1152-1153 1282-1283 1412-1413 1540-1541 SkM-12
0894-0895 1024-1025 1154-1155 1284-1285 1414-1415 1542-1543 SkM-13
0896-0897 1026-1027 1156-1157 1286-1287 1416-1417 1544-1545 SkM-14
0898-0899 1028-1029 1158-1159 1288-1289 1418-1419 1546-1547 SkM-15
0900-0901 1030-1031 1160-1161 1290-1291 1420-1421 1548-1549 SkM-16
0902-0903 1032-1033 1162-1163 1292-1293 1422-1423 1550-1551 SkM-17
0904-0905 1034-1035 1164-1165 1294-1295 1424-1425 1552-1553 SkM-18
0906-0907 1036-1037 1166-1167 1296-1297 1426-1427 1554-1555 SkM-19
0908-0909 1038-1039 1168-1169 1298-1299 1428-1429 1556-1557 SkM-20
0910-0911 1040-1041 1170-1171 1300-1301 1430-1431 1558-1559 SkM-21
0912-0913 1042-1043 1172-1173 1302-1303 1432-1433 1560-1561 SkM-22
0914-0915 1044-1045 1174-1175 1304-1305 1434-1435 1562-1563 SkM-23
0916-0917 1046-1047 1176-1177 1306-1307 1436-1437 1564-1565 SkM-24
0918-0919 1048-1049 1178-1179 1308-1309 1438-1439 1566-1567 SkM-25
0920-0921 1050-1051 1180-1181 1310-1311 1440-1441 1568-1569 SkM-26
0922-0923 1052-1053 1182-1183 1312-1313 1442-1443 1570-1571 SkM-27
0924-0925 1054-1055 1184-1185 1314-1315 1444-1445 1572-1573 SkM-28
0926-0927 1056-1057 1186-1187 1316-1317 1446-1447 1574-1575 zzz
0928-0929 1058-1059 1188-1189 1318-1319 1448-1449 1576-1577
0930-0931 1060-1061 1190-1191 1320-1321 1450-1451 1578-1579
0932-0933 1062-1063 1192-1193 1322-1323 1452-1453 1580-1581
0934-0935 1064-1065 1194-1195 1324-1325 1454-1455 1582-1583
0936-0937 1066-1067 1196-1197 1326-1327 1456-1457 1584-1585
Sygnatury i katalogi zespołu:
1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
L.p.JednostkaOpisinfoaktów
1.1904(UMZ-1904) 
Urodzenia19041144
Urodzenia19041152
Urodzenia19041416
Urodzenia19041268
Urodzenia19041088
Urodzenia19041262
Skorowidz urodzeń1904bd
Małżeństwa1904670
Małżeństwa1904664
Zgony19042394
Zgony19042086
2.1905(UMZ-1905) 
Urodzenia19051148
Urodzenia19051204
Urodzenia19052080
Urodzenia19051288
Urodzenia1905970
Małżeństwa1905668
Małżeństwa1905571
Zgony19051794
Zgony19051804
3.1906(UMZ-1906) 
Urodzenia19061908
Urodzenia19061908
Urodzenia19061908
Urodzenia19061696
Małżeństwa1906814
Małżeństwa1906829
Zgony19062076
Zgony19061847
Skorowidz urodzeń1906bd
4.1907(UMZ-1907) 
Urodzenia19071280
Urodzenia19071340
Urodzenia19071588
Urodzenia19071396
Urodzenia19071726
Małżeństwa1907806
Małżeństwa1907859
Zgony19071818
Zgony19071784
Skorowidz małżeństw1907bd
5.1908(UMZ-1908) 
Urodzenia19081088
Urodzenia19081348
Urodzenia19081220
Urodzenia19081148
Urodzenia19081272
Urodzenia1908768
Małżeństwa1908800
Małżeństwa1908659
Zgony19081824
Zgony19081707
powrót do zespołu
donate
© 2010-2019 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::