metryki.genealodzy.pl
Podziel się na Facebook Podziel się na BLIP Podziel się na Twitter Podziel się na Buzz Dodaj zakładkę Google Podziel się na Flaker Podziel się na Delicious     Genealodzy.PL     Metryki.Genealodzy.PL Google mapa Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane indeksy Poczekalnia Zasoby w trakcie indeksacji Statystyki pobrań plików Jak indeksować Jak wyszukiwać Jak wspomóc           flag-pol.png flag-eng.png 21.03.2019 10:32
Zespół: 1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
Jednostka: 1906
Katalog: Zgony
Pliki:
0000 0292-0297 0598-0603 0904-0909 1210-1215 1516-1521 1822-1827
0000a 0298-0303 0604-0609 0910-0915 1216-1221 1522-1527 1828-1833
0001-0003 0304-0309 0610-0615 0916-0921 1222-1227 1528-1533 1834-1839
0004-0009 0310-0315 0616-0621 0922-0927 1228-1233 1534-1539 1840-1845
0010-0015 0316-0321 0622-0627 0928-0933 1234-1239 1540-1545 1846-1851
0016-0021 0322-0327 0628-0633 0934-0939 1240-1245 1546-1551 1852-1857
0022-0027 0328-0333 0634-0639 0940-0945 1246-1251 1552-1557 1858-1863
0028-0033 0334-0339 0640-0645 0946-0951 1252-1257 1558-1563 1864-1869
0034-0039 0340-0345 0646-0651 0952-0957 1258-1263 1564-1569 1870-1875
0040-0045 0346-0351 0652-0657 0958-0963 1264-1269 1570-1575 1876-1881
0046-0051 0352-0357 0658-0663 0964-0969 1270-1275 1576-1581 1882-1887
0052-0057 0358-0363 0664-0669 0970-0975 1276-1281 1582-1587 1888-1893
0058-0063 0364-0369 0670-0675 0976-0981 1282-1287 1588-1593 1894-1899
0064-0069 0370-0375 0676-0681 0982-0987 1288-1293 1594-1599 1900-1905
0070-0075 0376-0381 0682-0687 0988-0993 1294-1299 1600-1605 1902a
0076-0081 0382-0387 0688-0693 0994-0999 1300-1305 1606-1611 1906-1911
0082-0087 0388-0393 0694-0699 1000-1005 1306-1311 1612-1617 1912-1917
0088-0093 0394-0399 0700-0705 1006-1011 1312-1317 1618-1623 1918-1923
0094-0099 0400-0405 0706-0711 1012-1017 1318-1323 1624-1629 1924-1929
0100-0105 0406-0411 0712-0717 1018-1023 1324-1329 1630-1635 1930-1935
0106-0111 0412-0417 0718-0723 1024-1029 1330-1335 1636-1641 1936-1941
0112-0117 0418-0423 0724-0729 1030-1035 1336-1341 1642-1647 1942-1947
0118-0123 0424-0429 0730-0735 1036-1041 1342-1347 1648-1653 1948-1953
0124-0129 0430-0435 0736-0741 1042-1047 1348-1353 1654-1659 1954-1959
0130-0135 0436-0441 0742-0747 1048-1053 1354-1359 1660-1665 1960-1965
0136-0141 0442-0447 0748-0753 1054-1059 1360-1365 1666-1671 1966-1971
0142-0147 0448-0453 0754-0759 1060-1065 1366-1371 1672-1677 1972-1977
0148-0153 0454-0459 0760-0765 1066-1071 1372-1377 1678-1683 1978-1983
0154-0159 0460-0465 0766-0771 1072-1077 1378-1383 1684-1689 1984-1989
0160-0165 0466-0471 0772-0777 1078-1083 1384-1389 1690-1695 1990-1995
0166-0171 0472-0477 0778-0783 1084-1089 1390-1395 1696-1701 1996-2001
0172-0177 0478-0483 0784-0789 1090-1095 1396-1401 1702-1707 2002-2007
0178-0183 0484-0489 0790-0795 1096-1101 1402-1407 1708-1713 2008-2013
0184-0189 0490-0495 0796-0801 1102-1107 1408-1413 1714-1719 2014-2019
0190-0195 0496-0501 0802-0807 1108-1113 1414-1419 1720-1725 2020-2025
0196-0201 0502-0507 0808-0813 1114-1119 1420-1425 1726-1731 2026-2031
0202-0207 0508-0513 0814-0819 1120-1125 1426-1431 1732-1737 2032-2037
0208-0213 0514-0519 0820-0825 1126-1131 1432-1437 1738-1743 2038-2043
0214-0219 0520-0525 0826-0831 1132-1137 1438-1443 1744-1749 2044-2049
0220-0225 0526-0531 0832-0837 1138-1143 1444-1449 1750-1755 2050-2055
0226-0231 0532-0537 0838-0843 1144-1149 1450-1455 1756-1761 2056-2061
0232-0237 0538-0543 0844-0849 1150-1155 1456-1461 1762-1767 2062-2067
0238-0243 0544-0549 0850-0855 1156-1161 1462-1467 1768-1773 2068-2073
0244-0249 0550-0555 0856-0861 1162-1167 1468-1473 1774-1779 2074-2076
0250-0255 0556-0561 0862-0867 1168-1173 1474-1479 1780-1785 zzz
0256-0261 0562-0567 0868-0873 1174-1179 1480-1485 1786-1791
0262-0267 0568-0573 0874-0879 1180-1185 1486-1491 1792-1797
0268-0273 0574-0579 0880-0885 1186-1191 1492-1497 1798-1803
0274-0279 0580-0585 0886-0891 1192-1197 1498-1503 1804-1809
0280-0285 0586-0591 0892-0897 1198-1203 1504-1509 1810-1815
0286-0291 0592-0597 0898-0903 1204-1209 1510-1515 1816-1821
Sygnatury i katalogi zespołu:
1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
L.p.JednostkaOpisinfoaktów
1.1904(UMZ-1904) 
Urodzenia19041144
Urodzenia19041152
Urodzenia19041416
Urodzenia19041268
Urodzenia19041088
Urodzenia19041262
Skorowidz urodzeń1904bd
Małżeństwa1904670
Małżeństwa1904664
Zgony19042394
Zgony19042086
2.1905(UMZ-1905) 
Urodzenia19051148
Urodzenia19051204
Urodzenia19052080
Urodzenia19051288
Urodzenia1905970
Małżeństwa1905668
Małżeństwa1905571
Zgony19051794
Zgony19051804
3.1906(UMZ-1906) 
Urodzenia19061908
Urodzenia19061908
Urodzenia19061908
Urodzenia19061696
Małżeństwa1906814
Małżeństwa1906829
Zgony19062076
Zgony19061847
Skorowidz urodzeń1906bd
4.1907(UMZ-1907) 
Urodzenia19071280
Urodzenia19071340
Urodzenia19071588
Urodzenia19071396
Urodzenia19071726
Małżeństwa1907806
Małżeństwa1907859
Zgony19071818
Zgony19071784
Skorowidz małżeństw1907bd
5.1908(UMZ-1908) 
Urodzenia19081088
Urodzenia19081348
Urodzenia19081220
Urodzenia19081148
Urodzenia19081272
Urodzenia1908768
Małżeństwa1908800
Małżeństwa1908659
Zgony19081824
Zgony19081707
powrót do zespołu
donate
© 2010-2019 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::