metryki.genealodzy.pl
Podziel się na Facebook Podziel się na BLIP Podziel się na Twitter Podziel się na Buzz Dodaj zakładkę Google Podziel się na Flaker Podziel się na Delicious     Genealodzy.PL     Metryki.Genealodzy.PL Google mapa Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane indeksy Poczekalnia Zasoby w trakcie indeksacji Statystyki pobrań plików Jak indeksować Jak wyszukiwać Jak wspomóc           flag-pol.png flag-eng.png 06.12.2019 18:54
Zespół: 1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
Jednostka: 1907
Katalog: Skorowidz małżeństw
Sygnatury i katalogi zespołu:
1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
L.p.JednostkaOpisinfoaktów
1.1905(UMZ-1905) 
Urodzenia19051148
Urodzenia19051204
Urodzenia19052080
Urodzenia19051288
Urodzenia1905970
Małżeństwa1905668
Małżeństwa1905571
Zgony19051794
Zgony19051804
2.1906(UMZ-1906) 
Urodzenia19061908
Urodzenia19061908
Urodzenia19061908
Urodzenia19061696
Małżeństwa1906814
Małżeństwa1906829
Zgony19062076
Zgony19061847
Skorowidz urodzeń1906bd
3.1907(UMZ-1907) 
Urodzenia19071280
Urodzenia19071340
Urodzenia19071588
Urodzenia19071396
Urodzenia19071726
Małżeństwa1907806
Małżeństwa1907859
Zgony19071818
Zgony19071784
Skorowidz małżeństw1907bd
4.1908(UMZ-1908) 
Urodzenia19081088
Urodzenia19081348
Urodzenia19081220
Urodzenia19081148
Urodzenia19081272
Urodzenia1908768
Małżeństwa1908800
Małżeństwa1908659
Zgony19081824
Zgony19081707
5.1909(UMZ-1909) 
Urodzenia19091200
Urodzenia19091200
Urodzenia19091924
Urodzenia1909956
Urodzenia1909984
Małżeństwa1909720
Małżeństwa1909606
Zgony19091794
Zgony19091569
Skorowidz urodzeń1909bd
powrót do zespołu
donate
© 2010-2019 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::