metryki.genealodzy.pl
Podziel się na Facebook Podziel się na BLIP Podziel się na Twitter Podziel się na Buzz Dodaj zakładkę Google Podziel się na Flaker Podziel się na Delicious     Genealodzy.PL     Metryki.Genealodzy.PL Google mapa Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane indeksy Poczekalnia Zasoby w trakcie indeksacji Statystyki pobrań plików Jak indeksować Jak wyszukiwać Jak wspomóc           flag-pol.png flag-eng.png 23.01.2020 00:17
Zespół: 1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
Jednostka: 1907
Katalog: Urodzenia
Pliki:
2839-2842 3071-3074 3303-3306 3535-3538 3767-3770 3999-4002
0000 2843-2846 3075-3078 3307-3310 3539-3542 3771-3774 4003-4006
2621-2622 2847-2850 3079-3082 3311-3314 3543-3546 3775-3778 4007-4010
2623-2626 2851-2854 3083-3086 3315-3318 3547-3550 3779-3782 4011-4014
2627-2630 2855-2858 3087-3090 3319-3322 3551-3554 3783-3786 4015-4018
2631-2634 2859-2862 3091-3094 3323-3326 3555-3558 3787-3790 4019-4022
2635-2638 2863-2866 3095-3098 3327-3330 3559-3562 3791-3794 4023-4026
2639-2642 2867-2870 3099-3102 3331-3334 3563-3566 3795-3798 4027-4030
2643-2644 2871-2874 3103-3106 3335-3338 3567-3570 3799-3802 4031-4034
2645-2646 2875-2878 3107-3110 3339-3342 3571-3574 3803-3806 4035-4038
2647-2650 2879-2882 3111-3114 3343-3346 3575-3578 3807-3810 4039-4042
2651-2654 2883-2886 3115-3118 3347-3350 3579-3582 3811-3814 4043-4046
2655-2658 2887-2890 3119-3122 3351-3354 3583-3586 3815-3818 4047-4050
2659-2662 2891-2894 3123-3126 3355-3358 3587-3590 3819-3822 4051-4054
2663-2666 2895-2898 3127-3130 3359-3362 3591-3594 3823-3826 4055-4058
2667-2670 2899-2902 3131-3134 3363-3366 3595-3598 3827-3830 4059-4062
2671-2674 2903-2906 3135-3138 3367-3370 3599-3602 3831-3834 4063-4066
2675-2678 2907-2910 3139-3142 3371-3374 3603-3606 3835-3838 4067-4070
2679-2682 2911-2914 3143-3146 3375-3378 3607-3610 3839-3842 4071-4074
2683-2686 2915-2918 3147-3150 3379-3382 3611-3614 3843-3846 4075-4078
2687-2690 2919-2922 3151-3154 3383-3386 3615-3618 3847-3850 4079-4082
2691-2694 2923-2926 3155-3158 3387-3390 3619-3622 3851-3854 4083-4086
2695-2698 2927-2930 3159-3162 3391-3394 3623-3626 3855-3858 4087-4090
2699-2702 2931-2934 3163-3166 3395-3398 3627-3630 3859-3862 4091-4094
2703-2706 2935-2938 3167-3170 3399-3402 3631-3634 3863-3866 4095-4098
2707-2710 2939-2942 3171-3174 3403-3406 3635-3638 3867-3870 4099-4102
2711-2714 2943-2946 3175-3178 3407-3410 3639-3642 3871-3874 4103-4106
2715-2718 2947-2950 3179-3182 3411-3414 3643-3646 3875-3878 4107-4110
2719-2722 2951-2954 3183-3186 3415-3418 3647-3650 3879-3882 4111-4114
2723-2726 2955-2958 3187-3190 3419-3422 3651-3654 3883-3886 4115-4118
2727-2730 2959-2962 3191-3194 3423-3426 3655-3658 3887-3890 4119-4122
2731-2734 2963-2966 3195-3198 3427-3430 3659-3662 3891-3894 4123-4126
2735-2738 2967-2970 3199-3202 3431-3434 3663-3666 3895-3898 4127-4130
2739-2742 2971-2974 3203-3206 3435-3438 3667-3670 3899-3902 4131-4134
2743-2746 2975-2978 3207-3210 3439-3442 3671-3674 3903-3906 4135-4138
2747-2750 2979-2982 3211-3214 3443-3446 3675-3678 3907-3910 4139-4142
2751-2754 2983-2986 3215-3218 3447-3450 3679-3682 3911-3914 4143-4146
2755-2758 2987-2990 3219-3222 3451-3454 3683-3686 3915-3918 4147-4150
2759-2762 2991-2994 3223-3226 3455-3458 3687-3690 3919-3922 4151-4152
2763-2766 2995-2998 3227-3230 3459-3462 3691-3694 3923-3926 4153-4154
2767-2770 2999-3002 3231-3234 3463-3466 3695-3698 3927-3930 4155-4158
2771-2774 3003-3006 3235-3238 3467-3470 3699-3702 3931-3934 4159-4162
2775-2778 3007-3010 3239-3242 3471-3474 3703-3706 3935-3938 4163-4166
2779-2782 3011-3014 3243-3246 3475-3478 3707-3710 3939-3942 4167-4170
2783-2786 3015-3018 3247-3250 3479-3482 3711-3714 3943-3946 4171-4174
2787-2790 3019-3022 3251-3254 3483-3486 3715-3718 3947-3950 4175-4178
2791-2794 3023-3026 3255-3258 3487-3490 3719-3722 3951-3954 4179-4182
2795-2798 3027-3030 3259-3262 3491-3494 3723-3726 3955-3958 4183-4186
2799-2802 3031-3034 3263-3266 3495-3498 3727-3730 3959-3962 4187-4190
2803-2806 3035-3038 3267-3270 3499-3502 3731-3734 3963-3966 4191-4194
2807-2810 3039-3042 3271-3274 3503-3506 3735-3738 3967-3970 4195-4198
2811-2814 3043-3046 3275-3278 3507-3510 3739-3742 3971-3974 4199-4202
2815-2818 3047-3050 3279-3282 3511-3514 3743-3746 3975-3978 4203-4206
2819-2822 3051-3054 3283-3286 3515-3518 3747-3750 3979-3982 4207-4208
2823-2826 3055-3058 3287-3290 3519-3522 3751-3754 3983-3986 zzz
2827-2830 3059-3062 3291-3294 3523-3526 3755-3758 3987-3990
2831-2834 3063-3066 3295-3298 3527-3530 3759-3762 3991-3994
2835-2838 3067-3070 3299-3302 3531-3534 3763-3766 3995-3998
Sygnatury i katalogi zespołu:
1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
L.p.JednostkaOpisinfoaktów
1.1905(UMZ-1905) 
Urodzenia19051148
Urodzenia19051204
Urodzenia19052080
Urodzenia19051288
Urodzenia1905970
Małżeństwa1905668
Małżeństwa1905571
Zgony19051794
Zgony19051804
2.1906(UMZ-1906) 
Urodzenia19061908
Urodzenia19061908
Urodzenia19061908
Urodzenia19061696
Małżeństwa1906814
Małżeństwa1906829
Zgony19062076
Zgony19061847
Skorowidz urodzeń1906bd
3.1907(UMZ-1907) 
Urodzenia19071280
Urodzenia19071340
Urodzenia19071588
Urodzenia19071396
Urodzenia19071726
Małżeństwa1907806
Małżeństwa1907859
Zgony19071818
Zgony19071784
Skorowidz małżeństw1907bd
4.1908(UMZ-1908) 
Urodzenia19081088
Urodzenia19081348
Urodzenia19081220
Urodzenia19081148
Urodzenia19081272
Urodzenia1908768
Małżeństwa1908800
Małżeństwa1908659
Zgony19081824
Zgony19081707
5.1909(UMZ-1909) 
Urodzenia19091200
Urodzenia19091200
Urodzenia19091924
Urodzenia1909956
Urodzenia1909984
Małżeństwa1909720
Małżeństwa1909606
Zgony19091794
Zgony19091569
Skorowidz urodzeń1909bd
powrót do zespołu
donate
© 2010-2019 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::