metryki.genealodzy.pl
Podziel się na Facebook Podziel się na BLIP Podziel się na Twitter Podziel się na Buzz Dodaj zakładkę Google Podziel się na Flaker Podziel się na Delicious     Genealodzy.PL     Metryki.Genealodzy.PL Google mapa Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane indeksy Poczekalnia Zasoby w trakcie indeksacji Statystyki pobrań plików Jak indeksować Jak wyszukiwać Jak wspomóc           flag-pol.png flag-eng.png 12.11.2019 04:14
Zespół: 1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
Jednostka: 1907
Katalog: Urodzenia
Pliki:
5843-5846 6095-6098 6347-6350 6599-6602 6851-6854 7103-7106
0000 5847-5850 6099-6102 6351-6354 6603-6606 6855-6858 7107-7110
5605-5606 5851-5854 6103-6106 6355-6358 6607-6610 6859-6862 7111-7114
5607-5610 5855-5858 6107-6110 6359-6362 6611-6614 6863-6866 7115-7118
5611-5614 5859-5862 6111-6114 6363-6366 6615-6618 6867-6870 7119-7122
5615-5618 5863-5866 6115-6118 6367-6370 6619-6622 6871-6874 7123-7126
5619-5622 5867-5870 6119-6122 6371-6374 6623-6626 6875-6878 7127-7130
5623-5626 5871-5874 6123-6126 6375-6378 6627-6630 6879-6882 7131-7134
5627-5628 5875-5878 6127-6130 6379-6382 6631-6634 6883-6886 7135-7138
5629-5630 5879-5882 6131-6134 6383-6386 6635-6638 6887-6890 7139-7142
5631-5634 5883-5886 6135-6138 6387-6390 6639-6642 6891-6894 7143-7146
5635-5638 5887-5890 6139-6142 6391-6394 6643-6646 6895-6898 7147-7150
5639-5642 5891-5894 6143-6146 6395-6398 6647-6650 6899-6902 7151-7154
5643-5646 5895-5898 6147-6150 6399-6402 6651-6654 6903-6906 7155-7158
5647-5650 5899-5902 6151-6154 6403-6406 6655-6658 6907-6910 7159-7162
5651-5654 5903-5906 6155-6158 6407-6410 6659-6662 6911-6914 7163-7166
5655-5658 5907-5910 6159-6162 6411-6414 6663-6666 6915-6918 7167-7170
5659-5662 5911-5914 6163-6166 6415-6418 6667-6670 6919-6922 7171-7174
5663-5666 5915-5918 6167-6170 6419-6422 6671-6674 6923-6926 7175-7178
5667-5670 5919-5922 6171-6174 6423-6426 6675-6678 6927-6930 7179-7182
5671-5674 5923-5926 6175-6178 6427-6430 6679-6682 6931-6934 7183-7186
5675-5678 5927-5930 6179-6182 6431-6434 6683-6686 6935-6938 7187-7190
5679-5682 5931-5934 6183-6186 6435-6438 6687-6690 6939-6942 7191-7194
5683-5686 5935-5938 6187-6190 6439-6442 6691-6694 6943-6946 7195-7198
5687-5690 5939-5942 6191-6194 6443-6446 6695-6698 6947-6950 7199-7202
5691-5694 5943-5946 6195-6198 6447-6450 6699-6702 6951-6954 7203-7206
5695-5698 5947-5950 6199-6202 6451-6454 6703-6706 6955-6958 7207-7210
5699-5702 5951-5954 6203-6206 6455-6458 6707-6710 6959-6962 7211-7214
5703-5706 5955-5958 6207-6210 6459-6462 6711-6714 6963-6966 7215-7218
5707-5710 5959-5962 6211-6214 6463-6466 6715-6718 6967-6970 7219-7222
5711-5714 5963-5966 6215-6218 6467-6470 6719-6722 6971-6974 7223-7226
5715-5718 5967-5970 6219-6222 6471-6474 6723-6726 6975-6978 7227-7230
5719-5722 5971-5974 6223-6226 6475-6478 6727-6730 6979-6982 7231-7234
5723-5726 5975-5978 6227-6230 6479-6482 6731-6734 6983-6986 7235-7238
5727-5730 5979-5982 6231-6234 6483-6486 6735-6738 6987-6990 7239-7242
5731-5734 5983-5986 6235-6238 6487-6490 6739-6742 6991-6994 7243-7246
5735-5738 5987-5990 6239-6242 6491-6494 6743-6746 6995-6998 7247-7250
5739-5742 5991-5994 6243-6246 6495-6498 6747-6750 6999-7002 7251-7254
5743-5746 5995-5998 6247-6250 6499-6502 6751-6754 7003-7006 7255-7258
5747-5750 5999-6002 6251-6254 6503-6506 6755-6758 7007-7010 7259-7262
5751-5754 6003-6006 6255-6258 6507-6510 6759-6762 7011-7014 7263-7266
5755-5758 6007-6010 6259-6262 6511-6514 6763-6766 7015-7018 7267-7270
5759-5762 6011-6014 6263-6266 6515-6518 6767-6770 7019-7022 7271-7274
5763-5766 6015-6018 6267-6270 6519-6522 6771-6774 7023-7026 7275-7278
5767-5770 6019-6022 6271-6274 6523-6526 6775-6778 7027-7030 7279-7282
5771-5774 6023-6026 6275-6278 6527-6530 6779-6782 7031-7034 7283-7286
5775-5778 6027-6030 6279-6282 6531-6534 6783-6786 7035-7038 7287-7290
5779-5782 6031-6034 6283-6286 6535-6538 6787-6790 7039-7042 7291-7294
5783-5786 6035-6038 6287-6290 6539-6542 6791-6794 7043-7046 7295-7298
5787-5790 6039-6042 6291-6294 6543-6546 6795-6798 7047-7050 7299-7302
5791-5794 6043-6046 6295-6298 6547-6550 6799-6802 7051-7054 7303-7306
5795-5798 6047-6050 6299-6302 6551-6554 6803-6806 7055-7058 7307-7310
5799-5802 6051-6054 6303-6306 6555-6558 6807-6810 7059-7062 7311-7314
5803-5806 6055-6058 6307-6310 6559-6562 6811-6814 7063-7066 7315-7318
5807-5810 6059-6062 6311-6314 6563-6566 6815-6818 7067-7070 7319-7320
5811-5814 6063-6066 6315-6318 6567-6570 6819-6822 7071-7074 7321-7322
5815-5818 6067-6070 6319-6322 6571-6574 6823-6826 7075-7078 7323-7326
5819-5822 6071-6074 6323-6326 6575-6578 6827-6830 7079-7082 7327-7330
5823-5826 6075-6078 6327-6330 6579-6582 6831-6834 7083-7086 zz1
5827-5830 6079-6082 6331-6334 6583-6586 6835-6838 7087-7090 zzz
5831-5834 6083-6086 6335-6338 6587-6590 6839-6842 7091-7094
5835-5838 6087-6090 6339-6342 6591-6594 6843-6846 7095-7098
5839-5842 6091-6094 6343-6346 6595-6598 6847-6850 7099-7102
Sygnatury i katalogi zespołu:
1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
L.p.JednostkaOpisinfoaktów
1.1905(UMZ-1905) 
Urodzenia19051148
Urodzenia19051204
Urodzenia19052080
Urodzenia19051288
Urodzenia1905970
Małżeństwa1905668
Małżeństwa1905571
Zgony19051794
Zgony19051804
2.1906(UMZ-1906) 
Urodzenia19061908
Urodzenia19061908
Urodzenia19061908
Urodzenia19061696
Małżeństwa1906814
Małżeństwa1906829
Zgony19062076
Zgony19061847
Skorowidz urodzeń1906bd
3.1907(UMZ-1907) 
Urodzenia19071280
Urodzenia19071340
Urodzenia19071588
Urodzenia19071396
Urodzenia19071726
Małżeństwa1907806
Małżeństwa1907859
Zgony19071818
Zgony19071784
Skorowidz małżeństw1907bd
4.1908(UMZ-1908) 
Urodzenia19081088
Urodzenia19081348
Urodzenia19081220
Urodzenia19081148
Urodzenia19081272
Urodzenia1908768
Małżeństwa1908800
Małżeństwa1908659
Zgony19081824
Zgony19081707
5.1909(UMZ-1909) 
Urodzenia19091200
Urodzenia19091200
Urodzenia19091924
Urodzenia1909956
Urodzenia1909984
Małżeństwa1909720
Małżeństwa1909606
Zgony19091794
Zgony19091569
Skorowidz urodzeń1909bd
powrót do zespołu
donate
© 2010-2019 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::