metryki.genealodzy.pl
Podziel się na Facebook Podziel się na BLIP Podziel się na Twitter Podziel się na Buzz Dodaj zakładkę Google Podziel się na Flaker Podziel się na Delicious     Genealodzy.PL     Metryki.Genealodzy.PL Google mapa Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane indeksy Poczekalnia Zasoby w trakcie indeksacji Statystyki pobrań plików Jak indeksować Jak wyszukiwać Jak wspomóc           flag-pol.png flag-eng.png 20.11.2019 19:14
Zespół: 1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
Jednostka: 1907
Katalog: Zgony
Pliki:
0250-0255 0520-0525 0790-0795 1060-1065 1330-1335 1600-1605
0000 0256-0261 0526-0531 0796-0801 1066-1071 1336-1341 1606-1611
0001-0003 0262-0267 0532-0537 0802-0807 1072-1077 1342-1347 1612-1617
0004-0009 0268-0273 0538-0543 0808-0813 1078-1083 1348-1353 1618-1623
0010-0015 0274-0279 0544-0549 0814-0819 1084-1089 1354-1359 1624-1629
0016-0021 0280-0285 0550-0555 0820-0825 1090-1095 1360-1365 1630-1635
0022-0027 0286-0291 0556-0561 0826-0831 1096-1101 1366-1371 1636-1641
0028-0033 0292-0297 0562-0567 0832-0837 1102-1107 1372-1377 1642-1647
0034-0039 0298-0303 0568-0573 0838-0843 1108-1113 1378-1383 1648-1653
0040-0045 0304-0309 0574-0579 0844-0849 1114-1119 1384-1389 1654-1659
0046-0051 0310-0315 0580-0585 0850-0855 1120-1125 1390-1395 1660-1665
0052-0057 0316-0321 0586-0591 0856-0861 1126-1131 1396-1401 1666-1671
0058-0063 0322-0327 0592-0597 0862-0867 1132-1137 1402-1407 1672-1677
0064-0069 0328-0333 0598-0603 0868-0873 1138-1143 1408-1413 1678-1683
0070-0075 0334-0339 0604-0609 0874-0879 1144-1149 1414-1419 1684-1689
0076-0081 0340-0345 0610-0615 0880-0885 1150-1155 1420-1425 1690-1695
0082-0087 0346-0351 0616-0621 0886-0891 1156-1161 1426-1431 1696-1701
0088-0093 0352-0357 0622-0627 0892-0897 1162-1167 1432-1437 1702-1707
0094-0099 0358-0363 0628-0633 0898-0903 1168-1173 1438-1443 1708-1713
0100-0105 0364-0369 0634-0639 0904-0909 1174-1179 1444-1449 1714-1719
0106-0111 0370-0375 0640-0645 0910-0915 1180-1185 1450-1455 1720-1722
0112-0117 0376-0381 0646-0651 0916-0921 1186-1191 1456-1461 1723-1725
0118-0123 0382-0387 0652-0657 0922-0927 1192-1197 1462-1467 1726-1731
0124-0129 0388-0393 0658-0663 0928-0933 1198-1203 1468-1473 1732-1737
0130-0135 0394-0399 0664-0669 0934-0939 1204-1209 1474-1479 1738-1743
0136-0141 0400-0405 0670-0675 0940-0945 1210-1215 1480-1485 1744-1749
0142-0147 0406-0411 0676-0681 0946-0951 1216-1221 1486-1491 1750-1755
0148-0153 0412-0417 0682-0687 0952-0957 1222-1227 1492-1497 1756-1761
0154-0159 0418-0423 0688-0693 0958-0963 1228-1233 1498-1503 1762-1767
0160-0165 0424-0429 0694-0699 0964-0969 1234-1239 1504-1509 1768-1773
0166-0171 0430-0435 0700-0705 0970-0975 1240-1245 1510-1515 1774-1779
0172-0177 0436-0441 0706-0711 0976-0981 1246-1251 1516-1521 1780-1785
0178-0183 0442-0447 0712-0717 0982-0987 1252-1257 1522-1527 1786-1791
0184-0186 0448-0453 0718-0723 0988-0993 1258-1263 1528-1533 1792-1797
0187-0189 0454-0459 0724-0729 0994-0999 1264-1269 1534-1539 1798-1803
0190-0195 0460-0465 0730-0735 1000-1005 1270-1275 1540-1545 1804-1809
0196-0201 0466-0471 0736-0741 1006-1011 1276-1281 1546-1551 1810-1815
0202-0207 0472-0477 0742-0747 1012-1017 1282-1287 1552-1557 1816-1818
0208-0213 0478-0483 0748-0753 1018-1023 1288-1293 1558-1563 zzz
0214-0219 0484-0489 0754-0759 1024-1029 1294-1299 1564-1569
0220-0225 0490-0495 0760-0765 1030-1035 1300-1305 1570-1575
0226-0231 0496-0501 0766-0771 1036-1041 1306-1311 1576-1581
0232-0237 0502-0507 0772-0777 1042-1047 1312-1317 1582-1587
0238-0243 0508-0513 0778-0783 1048-1053 1318-1323 1588-1593
0244-0249 0514-0519 0784-0789 1054-1059 1324-1329 1594-1599
Sygnatury i katalogi zespołu:
1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
L.p.JednostkaOpisinfoaktów
1.1905(UMZ-1905) 
Urodzenia19051148
Urodzenia19051204
Urodzenia19052080
Urodzenia19051288
Urodzenia1905970
Małżeństwa1905668
Małżeństwa1905571
Zgony19051794
Zgony19051804
2.1906(UMZ-1906) 
Urodzenia19061908
Urodzenia19061908
Urodzenia19061908
Urodzenia19061696
Małżeństwa1906814
Małżeństwa1906829
Zgony19062076
Zgony19061847
Skorowidz urodzeń1906bd
3.1907(UMZ-1907) 
Urodzenia19071280
Urodzenia19071340
Urodzenia19071588
Urodzenia19071396
Urodzenia19071726
Małżeństwa1907806
Małżeństwa1907859
Zgony19071818
Zgony19071784
Skorowidz małżeństw1907bd
4.1908(UMZ-1908) 
Urodzenia19081088
Urodzenia19081348
Urodzenia19081220
Urodzenia19081148
Urodzenia19081272
Urodzenia1908768
Małżeństwa1908800
Małżeństwa1908659
Zgony19081824
Zgony19081707
5.1909(UMZ-1909) 
Urodzenia19091200
Urodzenia19091200
Urodzenia19091924
Urodzenia1909956
Urodzenia1909984
Małżeństwa1909720
Małżeństwa1909606
Zgony19091794
Zgony19091569
Skorowidz urodzeń1909bd
powrót do zespołu
donate
© 2010-2019 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::