metryki.genealodzy.pl
Podziel się na Facebook Podziel się na BLIP Podziel się na Twitter Podziel się na Buzz Dodaj zakładkę Google Podziel się na Flaker Podziel się na Delicious     Genealodzy.PL     Metryki.Genealodzy.PL Google mapa Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane indeksy Poczekalnia Zasoby w trakcie indeksacji Statystyki pobrań plików Jak indeksować Jak wyszukiwać Jak wspomóc           flag-pol.png flag-eng.png 12.12.2019 05:22
Zespół: 1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
Jednostka: 1908
Katalog: Urodzenia
Pliki:
0000 2607-2610 2787-2790 2967-2970 3147-3150 3327-3330 3507-3510
2437-2438 2611-2614 2791-2794 2971-2974 3151-3154 3331-3334 3511-3514
2439-2442 2615-2618 2795-2798 2975-2978 3155-3158 3335-3338 3515-3518
2443-2446 2619-2622 2799-2802 2979-2982 3159-3162 3339-3342 3519-3522
2447-2450 2623-2626 2803-2806 2983-2986 3163-3166 3343-3346 3523-3526
2451-2454 2627-2630 2807-2810 2987-2990 3167-3170 3347-3350 3527-3530
2455-2458 2631-2634 2811-2814 2991-2994 3171-3174 3351-3354 3531-3534
2459-2460 2635-2638 2815-2818 2995-2998 3175-3178 3355-3358 3535-3538
2461-2462 2639-2642 2819-2822 2999-3002 3179-3182 3359-3362 3539-3542
2463-2466 2643-2646 2823-2826 3003-3006 3183-3186 3363-3366 3543-3546
2467-2470 2647-2650 2827-2830 3007-3010 3187-3190 3367-3370 3547-3550
2471-2474 2651-2654 2831-2834 3011-3014 3191-3194 3371-3374 3551-3554
2475-2478 2655-2658 2835-2838 3015-3018 3195-3198 3375-3378 3555-3558
2479-2482 2659-2662 2839-2842 3019-3022 3199-3202 3379-3382 3559-3562
2483-2486 2663-2666 2843-2846 3023-3026 3203-3206 3383-3386 3563-3566
2487-2490 2667-2670 2847-2850 3027-3030 3207-3210 3387-3390 3567-3570
2491-2494 2671-2674 2851-2854 3031-3034 3211-3214 3391-3394 3571-3574
2495-2498 2675-2678 2855-2858 3035-3038 3215-3218 3395-3398 3575-3578
2499-2502 2679-2682 2859-2862 3039-3042 3219-3222 3399-3402 3579-3582
2503-2506 2683-2686 2863-2866 3043-3046 3223-3226 3403-3406 3583-3586
2507-2510 2687-2690 2867-2870 3047-3050 3227-3230 3407-3410 3587-3590
2511-2514 2691-2694 2871-2874 3051-3054 3231-3234 3411-3414 3591-3594
2515-2518 2695-2698 2875-2878 3055-3058 3235-3238 3415-3418 3595-3598
2519-2522 2699-2702 2879-2882 3059-3062 3239-3242 3419-3422 3599-3602
2523-2526 2703-2706 2883-2886 3063-3066 3243-3246 3423-3426 3603-3606
2527-2530 2707-2710 2887-2890 3067-3070 3247-3250 3427-3430 3607-3610
2531-2534 2711-2714 2891-2894 3071-3074 3251-3254 3431-3434 3611-3614
2535-2538 2715-2718 2895-2898 3075-3078 3255-3258 3435-3438 3615-3618
2539-2542 2719-2722 2899-2902 3079-3082 3259-3262 3439-3442 3619-3622
2543-2546 2723-2726 2903-2906 3083-3086 3263-3266 3443-3446 3623-3626
2547-2550 2727-2730 2907-2910 3087-3090 3267-3270 3447-3450 3627-3630
2551-2554 2731-2734 2911-2914 3091-3094 3271-3274 3451-3454 3631-3632
2555-2558 2735-2738 2915-2918 3095-3098 3275-3278 3455-3458 3633-3634
2559-2562 2739-2742 2919-2922 3099-3102 3279-3282 3459-3462 3635-3638
2563-2566 2743-2746 2923-2926 3103-3106 3283-3286 3463-3466 3639-3642
2567-2570 2747-2750 2927-2930 3107-3110 3287-3290 3467-3470 3643-3646
2571-2574 2751-2754 2931-2934 3111-3114 3291-3294 3471-3474 3647-3650
2575-2578 2755-2758 2935-2938 3115-3118 3295-3298 3475-3478 3651-3654
2579-2582 2759-2762 2939-2942 3119-3122 3299-3302 3479-3482 3655-3656
2583-2586 2763-2766 2943-2946 3123-3126 3303-3306 3483-3486 zzz
2587-2590 2767-2770 2947-2950 3127-3130 3307-3310 3487-3490
2591-2594 2771-2774 2951-2954 3131-3134 3311-3314 3491-3494
2595-2598 2775-2778 2955-2958 3135-3138 3315-3318 3495-3498
2599-2602 2779-2782 2959-2962 3139-3142 3319-3322 3499-3502
2603-2606 2783-2786 2963-2966 3143-3146 3323-3326 3503-3506
Sygnatury i katalogi zespołu:
1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
L.p.JednostkaOpisinfoaktów
1.1906(UMZ-1906) 
Urodzenia19061908
Urodzenia19061908
Urodzenia19061908
Urodzenia19061696
Małżeństwa1906814
Małżeństwa1906829
Zgony19062076
Zgony19061847
Skorowidz urodzeń1906bd
2.1907(UMZ-1907) 
Urodzenia19071280
Urodzenia19071340
Urodzenia19071588
Urodzenia19071396
Urodzenia19071726
Małżeństwa1907806
Małżeństwa1907859
Zgony19071818
Zgony19071784
Skorowidz małżeństw1907bd
3.1908(UMZ-1908) 
Urodzenia19081088
Urodzenia19081348
Urodzenia19081220
Urodzenia19081148
Urodzenia19081272
Urodzenia1908768
Małżeństwa1908800
Małżeństwa1908659
Zgony19081824
Zgony19081707
4.1909(UMZ-1909) 
Urodzenia19091200
Urodzenia19091200
Urodzenia19091924
Urodzenia1909956
Urodzenia1909984
Małżeństwa1909720
Małżeństwa1909606
Zgony19091794
Zgony19091569
Skorowidz urodzeń1909bd
5.1910(UMZ-1910) 
Urodzenia19101520
Urodzenia19101454
Małżeństwa1910710
Zgony19101531
powrót do zespołu
donate
© 2010-2019 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::