metryki.genealodzy.pl
Podziel się na Facebook Podziel się na BLIP Podziel się na Twitter Podziel się na Buzz Dodaj zakładkę Google Podziel się na Flaker Podziel się na Delicious     Genealodzy.PL     Metryki.Genealodzy.PL Google mapa Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane indeksy Poczekalnia Zasoby w trakcie indeksacji Statystyki pobrań plików Jak indeksować Jak wyszukiwać Jak wspomóc           flag-pol.png flag-eng.png 13.12.2019 09:59
Zespół: 1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
Jednostka: 1908
Katalog: Urodzenia
Pliki:
0000 3815-3818 3979-3982 4147-4150 4315-4318 4479-4482 4647-4650
3657-3658 3819-3822 3983-3986 4151-4154 4319-4322 4483-4486 4651-4654
3659-3662 3823-3826 3987-3990 4155-4158 4323-4326 4487-4490 4655-4658
3663-3666 3827-3830 3991-3994 4159-4162 4327-4330 4491-4494 4659-4662
3667-3670 3831-3834 3995-3998 4163-4166 4331-4334 4495-4498 4663-4666
3671-3674 3835-3838 3999-4002 4167-4170 4335-4338 4499-4502 4667-4670
3675-3678 3839-3842 4003-4006 4171-4174 4339-4342 4503-4506 4671-4674
3679-3682 3843-3846 4007-4010 4175-4178 4343-4346 4507-4510 4675-4678
3683-3686 3847-3850 4011-4014 4179-4182 4347-4350 4511-4514 4679-4682
3687-3690 3851-3854 4015-4018 4183-4186 4351-4354 4515-4518 4683-4686
3691-3694 3855-3858 4019-4022 4187-4190 4355-4358 4519-4522 4687-4690
3695-3698 3859-3862 4023-4026 4191-4194 4359-4362 4523-4526 4691-4694
3699-3702 3863-3866 4027-4030 4195-4198 4363-4366 4527-4530 4695-4698
3703-3704 3867-3870 4031-4034 4199-4202 4367-4370 4531-4534 4699-4702
3705-3706 3871-3874 4035-4038 4203-4206 4371-4374 4535-4538 4703-4706
3707-3710 3875-3878 4039-4042 4207-4210 4375-4378 4539-4542 4707-4710
3711-3714 3879-3882 4043-4046 4211-4214 4379-4382 4543-4546 4711-4714
3715-3718 3883-3886 4047-4050 4215-4218 4383-4386 4547-4550 4715-4718
3719-3722 3887-3890 4051-4054 4219-4222 4387-4390 4551-4554 4719-4722
3723-3726 3891-3894 4055-4058 4223-4226 4391-4394 4555-4558 4723-4726
3727-3730 3895-3898 4059-4062 4227-4230 4395-4398 4559-4562 4727-4730
3731-3734 3899-3902 4063-4066 4231-4234 4399-4402 4563-4566 4731-4734
3735-3738 3903-3906 4067-4070 4235-4238 4403-4406 4567-4570 4735-4738
3739-3742 3905a 4071-4074 4239-4242 4407-4410 4571-4574 4739-4742
3743-3746 3907-3910 4075-4078 4243-4246 4411-4414 4575-4578 4743-4746
3747-3750 3911-3914 4079-4082 4247-4250 4415-4418 4579-4582 4747-4750
3751-3754 3915-3918 4083-4086 4251-4254 4419-4422 4583-4586 4751-4754
3755-3758 3919-3922 4087-4090 4255-4258 4423-4426 4587-4590 4755-4758
3759-3762 3923-3926 4091-4094 4259-4262 4427-4430 4591-4594 4759-4762
3763-3766 3927-3930 4095-4098 4263-4266 4431-4433 4595-4598 4763-4766
3767-3770 3931-3934 4099-4102 4267-4270 4434 4599-4602 4767-4770
3771-3774 3935-3938 4103-4106 4271-4274 4435-4438 4603-4606 4771-4774
3775-3778 3939-3942 4107-4110 4275-4278 4439-4442 4607-4610 4775-4778
3779-3782 3943-3946 4111-4114 4279-4282 4443-4446 4611-4614 4779-4780
3783-3786 3947-3950 4115-4118 4283-4286 4447-4450 4615-4618 4781-4782
3787-3790 3951-3954 4119-4122 4287-4290 4451-4454 4619-4622 4783-4786
3791-3794 3955-3958 4123-4126 4291-4294 4455-4458 4623-4626 4787-4790
3795-3798 3959-3962 4127-4130 4295-4298 4459-4462 4627-4630 4791-4794
3799-3802 3963-3966 4131-4134 4299-4302 4463-4466 4631-4634 4795-4798
3803-3806 3967-3970 4135-4138 4303-4306 4467-4470 4635-4638 4799-4802
3807-3810 3971-3974 4139-4142 4307-4310 4471-4474 4639-4642 4803-4804
3811-3814 3975-3978 4143-4146 4311-4314 4475-4478 4643-4646 zzz
Sygnatury i katalogi zespołu:
1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
L.p.JednostkaOpisinfoaktów
1.1906(UMZ-1906) 
Urodzenia19061908
Urodzenia19061908
Urodzenia19061908
Urodzenia19061696
Małżeństwa1906814
Małżeństwa1906829
Zgony19062076
Zgony19061847
Skorowidz urodzeń1906bd
2.1907(UMZ-1907) 
Urodzenia19071280
Urodzenia19071340
Urodzenia19071588
Urodzenia19071396
Urodzenia19071726
Małżeństwa1907806
Małżeństwa1907859
Zgony19071818
Zgony19071784
Skorowidz małżeństw1907bd
3.1908(UMZ-1908) 
Urodzenia19081088
Urodzenia19081348
Urodzenia19081220
Urodzenia19081148
Urodzenia19081272
Urodzenia1908768
Małżeństwa1908800
Małżeństwa1908659
Zgony19081824
Zgony19081707
4.1909(UMZ-1909) 
Urodzenia19091200
Urodzenia19091200
Urodzenia19091924
Urodzenia1909956
Urodzenia1909984
Małżeństwa1909720
Małżeństwa1909606
Zgony19091794
Zgony19091569
Skorowidz urodzeń1909bd
5.1910(UMZ-1910) 
Urodzenia19101520
Urodzenia19101454
Małżeństwa1910710
Zgony19101531
powrót do zespołu
donate
© 2010-2019 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::