metryki.genealodzy.pl
Podziel się na Facebook Podziel się na BLIP Podziel się na Twitter Podziel się na Buzz Dodaj zakładkę Google Podziel się na Flaker Podziel się na Delicious     Genealodzy.PL     Metryki.Genealodzy.PL Google mapa Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane indeksy Poczekalnia Zasoby w trakcie indeksacji Statystyki pobrań plików Jak indeksować Jak wyszukiwać Jak wspomóc           flag-pol.png flag-eng.png 22.11.2019 16:20
Zespół: 1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
Jednostka: 1908
Katalog: Urodzenia
Pliki:
0000 6211-6214 6355-6358 6499-6502 6643-6646 6787-6790 SkU-22
6077-6078 6215-6218 6359-6362 6503-6506 6647-6650 6791-6794 SkU-23
6079-6082 6219-6222 6363-6366 6507-6510 6651-6654 6795-6798 SkU-24
6083-6086 6223-6226 6367-6370 6511-6514 6655-6658 6799-6802 SkU-25
6087-6090 6227-6230 6371-6374 6515-6518 6659-6662 6803-6806 SkU-26
6091-6092 6231-6234 6375-6378 6519-6522 6663-6666 6807-6810 SkU-27
6093-6094 6235-6238 6379-6382 6523-6526 6667-6670 6811-6814 SkU-28
6095-6098 6239-6242 6383-6386 6527-6530 6671-6674 6815-6818 SkU-29
6099-6102 6243-6246 6387-6390 6531-6534 6675-6678 6819-6822 SkU-30
6103-6106 6247-6250 6391-6394 6535-6538 6679-6682 6823-6826 SkU-31
6107-6110 6251-6254 6395-6398 6539-6542 6683-6686 6827-6830 SkU-32
6111-6114 6255-6258 6399-6402 6543-6546 6687-6690 6831-6834 SkU-33
6115-6118 6259-6262 6403-6406 6547-6550 6691-6694 6835-6838 SkU-34
6119-6122 6263-6266 6407-6410 6551-6554 6695-6698 6839-6842 SkU-35
6123-6126 6267-6270 6411-6414 6555-6558 6699-6702 6843-6844 SkU-36
6127-6130 6271-6274 6415-6418 6559-6562 6703-6706 SkU-01 SkU-37
6131-6134 6275-6278 6419-6422 6563-6566 6707-6710 SkU-02 SkU-38
6135-6138 6279-6282 6423-6426 6567-6570 6711-6714 SkU-03 SkU-39
6139-6142 6283-6286 6427-6430 6571-6574 6715-6718 SkU-04 SkU-40
6143-6146 6287-6290 6431-6434 6575-6578 6719-6722 SkU-05 SkU-41
6147-6150 6291-6294 6435-6438 6579-6582 6723-6726 SkU-06 SkU-42
6151-6154 6295-6298 6439-6442 6583-6586 6727-6730 SkU-07 SkU-43
6155-6158 6299-6302 6443-6446 6587-6590 6731-6734 SkU-08 SkU-44
6159-6162 6303-6306 6447-6450 6591-6594 6735-6738 SkU-09 SkU-45
6163-6166 6307-6310 6451-6454 6595-6598 6739-6742 SkU-10 SkU-46
6167-6170 6311-6314 6455-6458 6599-6602 6743-6746 SkU-11 SkU-47
6171-6174 6315-6318 6459-6462 6603-6606 6747-6750 SkU-12 SkU-48
6175-6178 6319-6322 6463-6466 6607-6610 6751-6754 SkU-13 SkU-49
6179-6182 6323-6326 6467-6470 6611-6614 6755-6758 SkU-14 SkU-50
6183-6186 6327-6330 6471-6474 6615-6618 6759-6762 SkU-15 SkU-51
6187-6190 6331-6334 6475-6478 6619-6622 6763-6766 SkU-16 SkU-52
6191-6194 6335-6338 6479-6482 6623-6626 6767-6770 SkU-17 SkU-53
6195-6198 6339-6342 6483-6486 6627-6630 6771-6774 SkU-18 SkU-54
6199-6202 6343-6346 6487-6490 6631-6634 6775-6778 SkU-19 SkU-55
6203-6206 6347-6350 6491-6494 6635-6638 6779-6782 SkU-20 zzz
6207-6210 6351-6354 6495-6498 6639-6642 6783-6786 SkU-21
Sygnatury i katalogi zespołu:
1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
L.p.JednostkaOpisinfoaktów
1.1906(UMZ-1906) 
Urodzenia19061908
Urodzenia19061908
Urodzenia19061908
Urodzenia19061696
Małżeństwa1906814
Małżeństwa1906829
Zgony19062076
Zgony19061847
Skorowidz urodzeń1906bd
2.1907(UMZ-1907) 
Urodzenia19071280
Urodzenia19071340
Urodzenia19071588
Urodzenia19071396
Urodzenia19071726
Małżeństwa1907806
Małżeństwa1907859
Zgony19071818
Zgony19071784
Skorowidz małżeństw1907bd
3.1908(UMZ-1908) 
Urodzenia19081088
Urodzenia19081348
Urodzenia19081220
Urodzenia19081148
Urodzenia19081272
Urodzenia1908768
Małżeństwa1908800
Małżeństwa1908659
Zgony19081824
Zgony19081707
4.1909(UMZ-1909) 
Urodzenia19091200
Urodzenia19091200
Urodzenia19091924
Urodzenia1909956
Urodzenia1909984
Małżeństwa1909720
Małżeństwa1909606
Zgony19091794
Zgony19091569
Skorowidz urodzeń1909bd
5.1910(UMZ-1910) 
Urodzenia19101520
Urodzenia19101454
Małżeństwa1910710
Zgony19101531
powrót do zespołu
donate
© 2010-2019 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::