metryki.genealodzy.pl
Podziel się na Facebook Podziel się na BLIP Podziel się na Twitter Podziel się na Buzz Dodaj zakładkę Google Podziel się na Flaker Podziel się na Delicious     Genealodzy.PL     Metryki.Genealodzy.PL Google mapa Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane indeksy Poczekalnia Zasoby w trakcie indeksacji Statystyki pobrań plików Jak indeksować Jak wyszukiwać Jak wspomóc           flag-pol.png flag-eng.png 23.01.2020 12:10
Zespół: 1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
Jednostka: 1908
Katalog: Małżeństwa
Pliki:
0000 0900-0901 1002-1003 1104-1105 1206-1207 1308-1309 1410-1411
0801 0902-0903 1004-1005 1106-1107 1208-1209 1310-1311 1412-1413
0802-0803 0904-0905 1006-1007 1108-1109 1210-1211 1312-1313 1414-1415
0804-0805 0906-0907 1008-1009 1110-1111 1212-1213 1314-1315 1416-1417
0806-0807 0908-0909 1010-1011 1112-1113 1214-1215 1316-1317 1418-1419
0808-0809 0910-0911 1012-1013 1114-1115 1216-1217 1318-1319 1420-1421
0810-0811 0912-0913 1014-1015 1116-1117 1218-1219 1320-1321 1422-1423
0812-0813 0914-0915 1016-1017 1118-1119 1220-1221 1322-1323 1424-1425
0814-0815 0916-0917 1018-1019 1120-1121 1222-1223 1324-1325 1426-1427
0816-0817 0918-0919 1020-1021 1122-1123 1224-1225 1326-1327 1428-1429
0818-0819 0920-0921 1022-1023 1124-1125 1226-1227 1328-1329 1430-1431
0820-0821 0922-0923 1024-1025 1126-1127 1228-1229 1330-1331 1432-1433
0822-0823 0924-0925 1026-1027 1128-1129 1230-1231 1332-1333 1434-1435
0824-0825 0926-0927 1028-1029 1130-1131 1232-1233 1334-1335 1436-1437
0826-0827 0928-0929 1030-1031 1132-1133 1234-1235 1336-1337 1438-1439
0828-0829 0930-0931 1032-1033 1134-1135 1236-1237 1338-1339 1440
0830-0831 0932-0933 1034-1035 1136-1137 1238-1239 1340-1341 1441
0832-0833 0934-0935 1036-1037 1138-1139 1240-1241 1342-1343 1442-1443
0834-0835 0936-0937 1038-1039 1140-1141 1242-1243 1344-1345 1444-1445
0836-0837 0938-0939 1040-1041 1142-1143 1244-1245 1346-1347 1446-1447
0838-0839 0940-0941 1042-1043 1144-1145 1246-1247 1348-1349 1448-1449
0840-0841 0942-0943 1044-1045 1146-1147 1248-1249 1350-1351 1450-1451
0842-0843 0944-0945 1046-1047 1148-1149 1250-1251 1352-1353 1452-1453
0844-0845 0946-0947 1048-1049 1150-1151 1252-1253 1354-1355 1454-1455
0846-0847 0948-0949 1050-1051 1152-1153 1254-1255 1356-1357 1456-1457
0848-0849 0950-0951 1052-1053 1154-1155 1256-1257 1358-1359 1458-1459
0850-0851 0952-0953 1054-1055 1156-1157 1258-1259 1360-1361 SkM-01
0852-0853 0954-0955 1056-1057 1158-1159 1260-1261 1362-1363 SkM-02
0854-0855 0956-0957 1058-1059 1160-1161 1262-1263 1364-1365 SkM-03
0856-0857 0958-0959 1060-1061 1162-1163 1264-1265 1366-1367 SkM-04
0858-0859 0960-0961 1062-1063 1164-1165 1266-1267 1368-1369 SkM-05
0860-0861 0962-0963 1064-1065 1166-1167 1268-1269 1370-1371 SkM-06
0862-0863 0964-0965 1066-1067 1168-1169 1270-1271 1372-1373 SkM-07
0864-0865 0966-0967 1068-1069 1170-1171 1272-1273 1374-1375 SkM-08
0866-0867 0968-0969 1070-1071 1172-1173 1274-1275 1376-1377 SkM-09
0868-0869 0970-0971 1072-1073 1174-1175 1276-1277 1378-1379 SkM-10
0870-0871 0972-0973 1074-1075 1176-1177 1278-1279 1380-1381 SkM-11
0872-0873 0974-0975 1076-1077 1178-1179 1280-1281 1382-1383 SkM-12
0874-0875 0976-0977 1078-1079 1180-1181 1282-1283 1384-1385 SkM-13
0876-0877 0978-0979 1080-1081 1182-1183 1284-1285 1386-1387 SkM-14
0878-0879 0980-0981 1082-1083 1184-1185 1286-1287 1388-1389 SkM-15
0880-0881 0982-0983 1084-1085 1186-1187 1288-1289 1390-1391 SkM-16
0882-0883 0984-0985 1086-1087 1188-1189 1290-1291 1392-1393 SkM-17
0884-0885 0986-0987 1088-1089 1190-1191 1292-1293 1394-1395 SkM-18
0886-0887 0988-0989 1090-1091 1192-1193 1294-1295 1396-1397 SkM-19
0888-0889 0990-0991 1092-1093 1194-1195 1296-1297 1398-1399 SkM-20
0890-0891 0992-0993 1094-1095 1196-1197 1298-1299 1400-1401 SkM-21
0892-0893 0994-0995 1096-1097 1198-1199 1300-1301 1402-1403 SkM-22
0894-0895 0996-0997 1098-1099 1200-1201 1302-1303 1404-1405 SkM-23
0896-0897 0998-0999 1100-1101 1202-1203 1304-1305 1406-1407 zzz
0898-0899 1000-1001 1102-1103 1204-1205 1306-1307 1408-1409
Sygnatury i katalogi zespołu:
1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
L.p.JednostkaOpisinfoaktów
1.1906(UMZ-1906) 
Urodzenia19061908
Urodzenia19061908
Urodzenia19061908
Urodzenia19061696
Małżeństwa1906814
Małżeństwa1906829
Zgony19062076
Zgony19061847
Skorowidz urodzeń1906bd
2.1907(UMZ-1907) 
Urodzenia19071280
Urodzenia19071340
Urodzenia19071588
Urodzenia19071396
Urodzenia19071726
Małżeństwa1907806
Małżeństwa1907859
Zgony19071818
Zgony19071784
Skorowidz małżeństw1907bd
3.1908(UMZ-1908) 
Urodzenia19081088
Urodzenia19081348
Urodzenia19081220
Urodzenia19081148
Urodzenia19081272
Urodzenia1908768
Małżeństwa1908800
Małżeństwa1908659
Zgony19081824
Zgony19081707
4.1909(UMZ-1909) 
Urodzenia19091200
Urodzenia19091200
Urodzenia19091924
Urodzenia1909956
Urodzenia1909984
Małżeństwa1909720
Małżeństwa1909606
Zgony19091794
Zgony19091569
Skorowidz urodzeń1909bd
5.1910(UMZ-1910) 
Urodzenia19101520
Urodzenia19101454
Małżeństwa1910710
Zgony19101531
powrót do zespołu
donate
© 2010-2019 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::