metryki.genealodzy.pl
Podziel się na Facebook Podziel się na BLIP Podziel się na Twitter Podziel się na Buzz Dodaj zakładkę Google Podziel się na Flaker Podziel się na Delicious     Genealodzy.PL     Metryki.Genealodzy.PL Google mapa Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane indeksy Poczekalnia Zasoby w trakcie indeksacji Statystyki pobrań plików Jak indeksować Jak wyszukiwać Jak wspomóc           flag-pol.png flag-eng.png 23.01.2020 00:22
Zespół: 1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
Jednostka: 1909
Katalog: Urodzenia
Pliki:
0000 4455-4458 4591-4594 4731-4734 4871-4874 5011-5014 5151-5154
4325-4326 4459-4462 4595-4598 4735-4738 4875-4878 5015-5018 5155-5158
4327-4330 4463-4466 4599-4602 4739-4742 4879-4882 5019-5022 5159-5162
4331-4334 4467-4470 4603-4606 4743-4746 4883-4886 5023-5026 5163-5166
4335-4338 4471-4472 4607-4610 4747-4750 4887-4890 5027-5030 5167-5170
4339-4342 4473-4474 4611-4614 4751-4754 4891-4894 5031-5034 5171-5174
4343-4346 4475-4478 4615-4618 4755-4758 4895-4898 5035-5038 5175-5178
4347-4348 4479-4482 4619-4622 4759-4762 4899-4902 5039-5042 5179-5182
4349-4350 4483-4486 4623-4626 4763-4766 4903-4906 5043-5046 5183-5186
4351-4354 4487-4490 4627-4630 4767-4770 4907-4910 5047-5050 5187-5190
4355-4358 4491-4494 4631-4634 4771-4774 4911-4914 5051-5054 5191-5194
4359-4362 4495-4498 4635-4638 4775-4778 4915-4918 5055-5058 5195-5198
4363-4366 4499-4502 4639-4642 4779-4782 4919-4922 5059-5062 5199-5202
4367-4370 4503-4506 4643-4646 4783-4786 4923-4926 5063-5066 5203-5206
4371-4374 4507-4510 4647-4650 4787-4790 4927-4930 5067-5070 5207-5210
4375-4378 4511-4514 4651-4654 4791-4794 4931-4934 5071-5074 5211-5214
4379-4382 4515-4518 4655-4658 4795-4798 4935-4938 5075-5078 5215-5218
4383-4386 4519-4522 4659-4662 4799-4802 4939-4942 5079-5082 5219-5222
4387-4390 4523-4526 4663-4666 4803-4806 4943-4946 5083-5086 5223-5226
4391-4394 4527-4530 4667-4670 4807-4810 4947-4950 5087-5090 5227-5230
4395-4398 4531-4534 4671-4674 4811-4814 4951-4954 5091-5094 5231-5234
4399-4402 4535-4538 4675-4678 4815-4818 4955-4958 5095-5098 5235-5238
4403-4406 4539-4542 4679-4682 4819-4822 4959-4962 5099-5102 5239-5242
4407-4410 4543-4546 4683-4686 4823-4826 4963-4966 5103-5106 5243-5246
4411-4414 4547-4550 4687-4690 4827-4830 4967-4970 5107-5110 5247-5250
4415-4418 4551-4554 4691-4694 4831-4834 4971-4974 5111-5114 5251-5254
4419-4422 4555-4558 4695-4698 4835-4838 4975-4978 5115-5118 5255-5258
4423-4426 4559-4562 4699-4702 4839-4842 4979-4982 5119-5122 5259-5262
4427-4430 4563-4566 4703-4706 4843-4846 4983-4986 5123-5126 5263-5264
4431-4434 4567-4570 4707-4710 4847-4850 4987-4990 5127-5130 5265-5266
4435-4438 4571-4574 4711-4714 4851-4854 4991-4994 5131-5134 5267-5270
4439-4442 4575-4578 4715-4718 4855-4858 4995-4998 5135-5138 5271-5274
4443-4446 4579-4582 4719-4722 4859-4862 4999-5002 5139-5142 5275-5278
4447-4450 4583-4586 4723-4726 4863-4866 5003-5006 5143-5146 5279-5280
4451-4454 4587-4590 4727-4730 4867-4870 5007-5010 5147-5150 zzz
Sygnatury i katalogi zespołu:
1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
L.p.JednostkaOpisinfoaktów
1.1907(UMZ-1907) 
Urodzenia19071280
Urodzenia19071340
Urodzenia19071588
Urodzenia19071396
Urodzenia19071726
Małżeństwa1907806
Małżeństwa1907859
Zgony19071818
Zgony19071784
Skorowidz małżeństw1907bd
2.1908(UMZ-1908) 
Urodzenia19081088
Urodzenia19081348
Urodzenia19081220
Urodzenia19081148
Urodzenia19081272
Urodzenia1908768
Małżeństwa1908800
Małżeństwa1908659
Zgony19081824
Zgony19081707
3.1909(UMZ-1909) 
Urodzenia19091200
Urodzenia19091200
Urodzenia19091924
Urodzenia1909956
Urodzenia1909984
Małżeństwa1909720
Małżeństwa1909606
Zgony19091794
Zgony19091569
Skorowidz urodzeń1909bd
4.1910(UMZ-1910) 
Urodzenia19101520
Urodzenia19101454
Małżeństwa1910710
Zgony19101531
5.1911(UMZ-1911) 
Urodzenia19111048
Urodzenia19111227
Małżeństwa1911704
Zgony19111462
powrót do zespołu
donate
© 2010-2019 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::