metryki.genealodzy.pl
Podziel się na Facebook Podziel się na BLIP Podziel się na Twitter Podziel się na Buzz Dodaj zakładkę Google Podziel się na Flaker Podziel się na Delicious     Genealodzy.PL     Metryki.Genealodzy.PL Google mapa Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane indeksy Poczekalnia Zasoby w trakcie indeksacji Statystyki pobrań plików Jak indeksować Jak wyszukiwać Jak wspomóc           flag-pol.png flag-eng.png 07.12.2019 02:21
Zespół: 1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
Jednostka: 1909
Katalog: Małżeństwa
Pliki:
0000 0102-0103 0208-0209 0314-0315 0420-0421 0522-0523 0628-0629
0001 0104-0105 0210-0211 0316-0317 0420a 0524-0525 0630-0631
0002-0003 0106-0107 0212-0213 0318-0319 0420b 0526-0527 0632-0633
0004-0005 0108-0109 0214-0215 0320-0321 0422-0423 0528-0529 0634-0635
0006-0007 0110-0111 0216-0217 0322-0323 0424-0425 0530-0531 0636-0637
0008-0009 0112-0113 0218-0219 0324-0325 0426-0427 0532-0533 0638-0639
0010-0011 0114-0115 0220-0221 0326-0327 0428-0429 0534-0535 0640-0641
0012-0013 0116-0117 0222-0223 0328-0329 0430-0431 0536-0537 0642-0643
0014-0015 0118-0119 0224-0225 0330-0331 0432-0433 0538-0539 0644-0645
0016-0017 0120-0121 0226-0227 0332-0333 0434-0435 0540-0541 0646-0647
0018-0019 0122-0123 0228-0229 0334-0335 0436-0437 0542-0543 0648-0649
0020-0021 0124-0125 0230-0231 0336-0337 0438-0439 0544-0545 0650-0651
0022-0023 0126-0127 0232-0233 0338-0339 0440-0441 0546-0547 0652-0653
0024-0025 0128-0129 0234-0235 0340-0341 0442-0443 0548-0549 0654-0655
0026-0027 0130-0131 0236-0237 0342-0343 0444-0445 0550-0551 0656-0657
0028-0029 0132-0133 0238-0239 0344-0345 0446-0447 0552-0553 0658-0659
0030-0031 0134-0135 0240-0241 0346-0347 0448-0449 0554-0555 0660-0661
0032-0033 0136-0137 0242-0243 0348-0349 0450-0451 0556-0557 0662-0663
0034-0035 0138-0139 0244-0245 0350-0351 0452-0453 0558-0559 0664-0665
0036-0037 0140-0141 0246-0247 0352-0353 0454-0455 0560-0561 0666-0667
0038-0039 0142-0143 0248-0249 0354-0355 0456-0457 0562-0563 0668-0669
0040 0144-0145 0250-0251 0356-0357 0458-0459 0564-0565 0670-0671
0041 0146-0147 0252-0253 0358-0359 0460-0461 0566-0567 0672-0673
0042-0043 0148-0149 0254-0255 0360-0361 0462-0463 0568-0569 0674-0675
0044-0045 0150-0151 0256-0257 0362-0363 0464-0465 0570-0571 0676-0677
0046-0047 0152-0153 0258-0259 0364-0365 0466-0467 0572-0573 0678-0679
0048-0049 0154-0155 0260-0261 0366-0367 0468-0469 0574-0575 0680-0681
0050-0051 0156-0157 0262-0263 0368-0369 0470-0471 0576-0577 0682-0683
0052-0053 0158-0159 0264-0265 0370-0371 0472-0473 0578-0579 0684
0054-0055 0160-0161 0266-0267 0372-0373 0474-0475 0580-0581 0685
0056-0057 0162-0163 0268-0269 0374-0375 0476-0477 0582-0583 0686-0687
0058-0059 0164-0165 0270-0271 0376-0377 0478-0479 0584-0585 0688-0689
0060-0061 0166-0167 0272-0273 0378-0379 0480-0481 0586-0587 0690-0691
0062-0063 0168-0169 0274-0275 0380-0381 0482-0483 0588-0589 0692-0693
0064-0065 0170-0171 0276-0277 0382-0383 0484-0485 0590-0591 0694-0695
0066-0067 0172-0173 0278-0279 0384-0385 0486-0487 0592-0593 0696-0697
0068-0069 0174-0175 0280-0281 0386-0387 0488-0489 0594-0595 0698-0699
0070-0071 0176-0177 0282-0283 0388-0389 0490-0491 0596-0597 0700-0701
0072-0073 0178-0179 0284-0285 0390-0391 0492-0493 0598-0599 0702-0703
0074-0075 0180-0181 0286-0287 0392-0393 0494-0495 0600-0601 0704-0705
0076-0077 0182-0183 0288-0289 0394-0395 0496-0497 0602-0603 0706-0707
0078-0079 0184-0185 0290-0291 0396-0397 0498-0499 0604-0605 0708-0709
0080-0081 0186-0187 0292-0293 0398-0399 0500-0501 0606-0607 0710-0711
0082-0083 0188-0189 0294-0295 0400-0401 0502-0503 0608-0609 0712-0713
0084-0085 0190-0191 0296-0297 0402-0403 0504-0505 0610-0611 0714-0715
0086-0087 0192-0193 0298-0299 0404-0405 0506-0507 0612-0613 0716-0717
0088-0089 0194-0195 0300-0301 0406-0407 0508-0509 0614-0615 0718-0719
0090-0091 0196-0197 0302-0303 0408-0409 0510-0511 0616-0617 0720
0092-0093 0198-0199 0304-0305 0410-0411 0512-0513 0618-0619 zzz
0094-0095 0200-0201 0306-0307 0412-0413 0514-0515 0620-0621
0096-0097 0202-0203 0308-0309 0414-0415 0516-0517 0622-0623
0098-0099 0204-0205 0310-0311 0416-0417 0518-0519 0624-0625
0100-0101 0206-0207 0312-0313 0418-0419 0520-0521 0626-0627
Sygnatury i katalogi zespołu:
1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
L.p.JednostkaOpisinfoaktów
1.1907(UMZ-1907) 
Urodzenia19071280
Urodzenia19071340
Urodzenia19071588
Urodzenia19071396
Urodzenia19071726
Małżeństwa1907806
Małżeństwa1907859
Zgony19071818
Zgony19071784
Skorowidz małżeństw1907bd
2.1908(UMZ-1908) 
Urodzenia19081088
Urodzenia19081348
Urodzenia19081220
Urodzenia19081148
Urodzenia19081272
Urodzenia1908768
Małżeństwa1908800
Małżeństwa1908659
Zgony19081824
Zgony19081707
3.1909(UMZ-1909) 
Urodzenia19091200
Urodzenia19091200
Urodzenia19091924
Urodzenia1909956
Urodzenia1909984
Małżeństwa1909720
Małżeństwa1909606
Zgony19091794
Zgony19091569
Skorowidz urodzeń1909bd
4.1910(UMZ-1910) 
Urodzenia19101520
Urodzenia19101454
Małżeństwa1910710
Zgony19101531
5.1911(UMZ-1911) 
Urodzenia19111048
Urodzenia19111227
Małżeństwa1911704
Zgony19111462
powrót do zespołu
donate
© 2010-2019 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::