metryki.genealodzy.pl
Podziel się na Facebook Podziel się na BLIP Podziel się na Twitter Podziel się na Buzz Dodaj zakładkę Google Podziel się na Flaker Podziel się na Delicious     Genealodzy.PL     Metryki.Genealodzy.PL Google mapa Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane indeksy Poczekalnia Zasoby w trakcie indeksacji Statystyki pobrań plików Jak indeksować Jak wyszukiwać Jak wspomóc           flag-pol.png flag-eng.png 12.12.2019 14:50
Zespół: 1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
Jednostka: 1909
Katalog: Małżeństwa
Pliki:
0000 0810-0811 0904-0905 0998-0999 1092-1093 1186-1187 1280-1281
0721 0812-0813 0906-0907 1000-1001 1094-1095 1188-1189 1282-1283
0722-0723 0814-0815 0908-0909 1002-1003 1096-1097 1190-1191 1284-1285
0724-0725 0816-0817 0910-0911 1004-1005 1098-1099 1192-1193 1286-1287
0726-0727 0818-0819 0912-0913 1006-1007 1100-1101 1194-1195 1288-1289
0728-0729 0820-0821 0914-0915 1008-1009 1102-1103 1196-1197 1290-1291
0730-0731 0822-0823 0916-0917 1010-1011 1104-1105 1198-1199 1292-1293
0732-0733 0824-0825 0918-0919 1012-1013 1106-1107 1200-1201 1294-1295
0734-0735 0826-0827 0920-0921 1014-1015 1108-1109 1202-1203 1296-1297
0736-0737 0828-0829 0922-0923 1016-1017 1110-1111 1204-1205 1298-1299
0738-0739 0830-0831 0924-0925 1018-1019 1112-1113 1206-1207 1300-1301
0740-0741 0832-0833 0926-0927 1020-1021 1114-1115 1208-1209 1302-1303
0742-0743 0834-0835 0928-0929 1022-1023 1116-1117 1210-1211 1304-1305
0744-0745 0836-0837 0930-0931 1024-1025 1118-1119 1212-1213 1306-1307
0746-0747 0838-0839 0932-0933 1026-1027 1120-1121 1214-1215 1308-1309
0748-0749 0840-0841 0934-0935 1028-1029 1122-1123 1216-1217 1310-1311
0750-0751 0842-0843 0936-0937 1030-1031 1124-1125 1218-1219 1312-1313
0752-0753 0844-0845 0938-0939 1032-1033 1126-1127 1220-1221 1314-1315
0754-0755 0846-0847 0940-0941 1034-1035 1128-1129 1222-1223 1316-1317
0756-0757 0848-0849 0942-0943 1036-1037 1130-1131 1224-1225 1318-1319
0758-0759 0850-0851 0944-0945 1038-1039 1132-1133 1226-1227 1320-1321
0760 0852-0853 0946-0947 1040-1041 1134-1135 1228-1229 1322-1323
0761 0854-0855 0948-0949 1042-1043 1136-1137 1230-1231 1324-1325
0762-0763 0856-0857 0950-0951 1044-1045 1138-1139 1232-1233 1326
0764-0765 0858-0859 0952-0953 1046-1047 1140-1141 1234-1235 SkM-01
0766-0767 0860-0861 0954-0955 1048-1049 1142-1143 1236-1237 SkM-02
0768-0769 0862-0863 0956-0957 1050-1051 1144-1145 1238-1239 SkM-03
0770-0771 0864-0865 0958-0959 1052-1053 1146-1147 1240-1241 SkM-04
0772-0773 0866-0867 0960-0961 1054-1055 1148-1149 1242-1243 SkM-05
0774-0775 0868-0869 0962-0963 1056-1057 1150-1151 1244-1245 SkM-06
0776-0777 0870-0871 0964-0965 1058-1059 1152-1153 1246-1247 SkM-07
0778-0779 0872-0873 0966-0967 1060-1061 1154-1155 1248-1249 SkM-08
0780-0781 0874-0875 0968-0969 1062-1063 1156-1157 1250-1251 SkM-09
0782-0783 0876-0877 0970-0971 1064-1065 1158-1159 1252-1253 SkM-10
0784-0785 0878-0879 0972-0973 1066-1067 1160-1161 1254-1255 SkM-11
0786-0787 0880-0881 0974-0975 1068-1069 1162-1163 1256-1257 SkM-12
0788-0789 0882-0883 0976-0977 1070-1071 1164-1165 1258-1259 SkM-13
0790-0791 0884-0885 0978-0979 1072-1073 1166-1167 1260-1261 SkM-14
0792-0793 0886-0887 0980-0981 1074-1075 1168-1169 1262-1263 SkM-15
0794-0795 0888-0889 0982-0983 1076-1077 1170-1171 1264-1265 SkM-16
0796-0797 0890-0891 0984-0985 1078-1079 1172-1173 1266-1267 SkM-17
0798-0799 0892-0893 0986-0987 1080-1081 1174-1175 1268-1269 SkM-18
0800-0801 0894-0895 0988-0989 1082-1083 1176-1177 1270-1271 SkM-19
0802-0803 0896-0897 0990-0991 1084-1085 1178-1179 1272-1273 SkM-20
0804-0805 0898-0899 0992-0993 1086-1087 1180-1181 1274-1275 SkM-21
0806-0807 0900-0901 0994-0995 1088-1089 1182-1183 1276-1277 zz1
0808-0809 0902-0903 0996-0997 1090-1091 1184-1185 1278-1279 zzz
Sygnatury i katalogi zespołu:
1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
L.p.JednostkaOpisinfoaktów
1.1907(UMZ-1907) 
Urodzenia19071280
Urodzenia19071340
Urodzenia19071588
Urodzenia19071396
Urodzenia19071726
Małżeństwa1907806
Małżeństwa1907859
Zgony19071818
Zgony19071784
Skorowidz małżeństw1907bd
2.1908(UMZ-1908) 
Urodzenia19081088
Urodzenia19081348
Urodzenia19081220
Urodzenia19081148
Urodzenia19081272
Urodzenia1908768
Małżeństwa1908800
Małżeństwa1908659
Zgony19081824
Zgony19081707
3.1909(UMZ-1909) 
Urodzenia19091200
Urodzenia19091200
Urodzenia19091924
Urodzenia1909956
Urodzenia1909984
Małżeństwa1909720
Małżeństwa1909606
Zgony19091794
Zgony19091569
Skorowidz urodzeń1909bd
4.1910(UMZ-1910) 
Urodzenia19101520
Urodzenia19101454
Małżeństwa1910710
Zgony19101531
5.1911(UMZ-1911) 
Urodzenia19111048
Urodzenia19111227
Małżeństwa1911704
Zgony19111462
powrót do zespołu
donate
© 2010-2019 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::