metryki.genealodzy.pl
Podziel się na Facebook Podziel się na BLIP Podziel się na Twitter Podziel się na Buzz Dodaj zakładkę Google Podziel się na Flaker Podziel się na Delicious     Genealodzy.PL     Metryki.Genealodzy.PL Google mapa Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane indeksy Poczekalnia Zasoby w trakcie indeksacji Statystyki pobrań plików Jak indeksować Jak wyszukiwać Jak wspomóc           flag-pol.png flag-eng.png 23.01.2020 01:21
Zespół: 1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
Jednostka: 1909
Katalog: Zgony
Pliki:
0000 2032-2037 2284-2289 2530-2535 2782-2787 3034-3039 3286-3291
1795-1797 2038-2043 2290-2295 2536-2541 2788-2793 3040-3045 3292-3297
1798-1803 2044-2049 2296-2301 2542-2547 2794-2799 3046-3051 3298-3303
1804-1809 2050-2055 2302-2307 2548-2553 2800-2805 3052-3057 3304-3309
1810-1815 2056-2061 2308-2313 2554-2559 2806-2811 3058-3063 3310-3315
1816-1821 2062-2067 2314-2319 2560-2565 2812-2817 3064-3069 3316-3321
1822-1827 2068-2073 2320-2325 2566-2571 2818-2823 3070-3075 3322-3327
1828-1833 2074-2079 2326-2331 2572-2577 2824-2829 3076-3081 3328-3333
1834-1839 2080-2085 2332-2337 2578-2583 2830-2835 3082-3087 3334-3339
1840-1845 2086-2091 2338-2343 2584-2589 2836-2841 3088-3093 3340-3345
1846-1851 2092-2097 2344-2349 2590-2595 2842-2847 3094-3099 3346-3351
1852-1857 2098-2103 2350-2355 2596-2601 2848-2853 3100-3105 3352-3357
1858-1863 2104-2109 2356-2361 2602-2607 2854-2859 3106-3111 3358-3363
1864-1869 2110-2115 2362-2367 2608-2613 2860-2865 3112-3117 SkZ-01
1870-1875 2116-2121 2368-2373 2614-2619 2866-2871 3118-3123 SkZ-02
1876-1881 2122-2127 2374-2379 2620-2625 2872-2877 3124-3129 SkZ-03
1882-1887 2128-2133 2380-2385 2626-2631 2878-2883 3130-3135 SkZ-04
1888-1893 2134-2139 2386-2388 2632-2637 2884-2889 3136-3141 SkZ-05
1894-1899 2140-2145 2389-2391 2638-2643 2890-2895 3142-3147 SkZ-06
1900-1902 2146-2151 2392-2397 2644-2649 2896-2901 3148-3153 SkZ-07
1903-1905 2152-2157 2398-2403 2650-2655 2902-2907 3154-3159 SkZ-08
1906-1911 2158-2163 2404-2409 2656-2661 2908-2913 3160-3165 SkZ-09
1912-1917 2164-2169 2410-2415 2662-2667 2914-2919 3166-3171 SkZ-10
1918-1923 2170-2175 2416-2421 2668-2673 2920-2925 3172-3177 SkZ-11
1924-1929 2176-2181 2422-2427 2674-2679 2926-2931 3178-3183 SkZ-12
1930-1935 2182-2187 2428-2433 2680-2685 2932-2937 3184-3189 SkZ-13
1936-1941 2188-2193 2434-2439 2686-2691 2938-2943 3190-3195 SkZ-14
1942-1947 2194-2199 2440-2445 2692-2697 2944-2949 3196-3201 SkZ-15
1948-1953 2200-2205 2446-2451 2698-2703 2950-2955 3202-3207 SkZ-16
1954-1959 2206-2211 2452-2457 2704-2709 2956-2961 3208-3213 SkZ-17
1960-1965 2212-2217 2458-2463 2710-2715 2962-2967 3214-3219 SkZ-18
1966-1971 2218-2223 2464-2469 2716-2721 2968-2973 3220-3225 SkZ-19
1972-1977 2224-2229 2470-2475 2722-2727 2974-2979 3226-3231 SkZ-20
1978-1983 2230-2235 2476-2481 2728-2733 2980-2985 3232-3237 SkZ-21
1984-1989 2236-2241 2482-2487 2734-2739 2986-2991 3238-3243 SkZ-22
1990-1995 2242-2247 2488-2493 2740-2745 2992-2997 3244-3249 SkZ-23
1996-2001 2248-2253 2494-2499 2746-2751 2998-3003 3250-3255 SkZ-24
2002-2007 2254-2259 2500-2505 2752-2757 3004-3009 3256-3261 SkZ-25
2008-2013 2260-2265 2506-2511 2758-2763 3010-3015 3262-3267 SkZ-26
2014-2019 2266-2271 2512-2517 2764-2769 3016-3021 3268-3273 zz1
2020-2025 2272-2277 2518-2523 2770-2775 3022-3027 3274-3279 zzz
2026-2031 2278-2283 2524-2529 2776-2781 3028-3033 3280-3285
Sygnatury i katalogi zespołu:
1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
L.p.JednostkaOpisinfoaktów
1.1907(UMZ-1907) 
Urodzenia19071280
Urodzenia19071340
Urodzenia19071588
Urodzenia19071396
Urodzenia19071726
Małżeństwa1907806
Małżeństwa1907859
Zgony19071818
Zgony19071784
Skorowidz małżeństw1907bd
2.1908(UMZ-1908) 
Urodzenia19081088
Urodzenia19081348
Urodzenia19081220
Urodzenia19081148
Urodzenia19081272
Urodzenia1908768
Małżeństwa1908800
Małżeństwa1908659
Zgony19081824
Zgony19081707
3.1909(UMZ-1909) 
Urodzenia19091200
Urodzenia19091200
Urodzenia19091924
Urodzenia1909956
Urodzenia1909984
Małżeństwa1909720
Małżeństwa1909606
Zgony19091794
Zgony19091569
Skorowidz urodzeń1909bd
4.1910(UMZ-1910) 
Urodzenia19101520
Urodzenia19101454
Małżeństwa1910710
Zgony19101531
5.1911(UMZ-1911) 
Urodzenia19111048
Urodzenia19111227
Małżeństwa1911704
Zgony19111462
powrót do zespołu
donate
© 2010-2019 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::