metryki.genealodzy.pl
Podziel się na Facebook Podziel się na BLIP Podziel się na Twitter Podziel się na Buzz Dodaj zakładkę Google Podziel się na Flaker Podziel się na Delicious     Genealodzy.PL     Metryki.Genealodzy.PL Google mapa Wyszukaj nazwisko w zasobach Opracowane indeksy Poczekalnia Zasoby w trakcie indeksacji Statystyki pobrań plików Jak indeksować Jak wyszukiwać Jak wspomóc           flag-pol.png flag-eng.png 07.12.2019 11:13
Zespół: 1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
Jednostka: 1910
Katalog: Urodzenia
Pliki:
1521-1522 1747-1750 1975-1978 2203-2206 2431-2434 2659-2662 2883-2886
1523-1526 1751-1754 1979-1982 2207-2210 2435-2438 2663-2666 2887-2890
1527-1530 1755-1758 1983-1986 2211-2214 2439-2442 2667-2670 2891-2894
1531-1534 1759-1762 1987-1990 2215-2218 2443-2446 2671-2674 2895-2898
1535-1538 1763-1766 1991-1994 2219-2222 2447-2450 2675-2678 2899-2902
1539-1542 1767-1770 1995-1998 2223-2226 2451-2454 2679-2682 2903-2906
1543-1546 1771-1774 1999-2002 2227-2230 2455-2458 2683-2686 2907-2910
1547-1550 1775-1778 2003-2006 2231-2234 2459-2462 2687-2690 2911-2914
1551-1554 1779-1782 2007-2010 2235-2238 2463-2466 2691-2694 2915-2918
1555-1558 1783-1786 2011-2014 2239-2242 2467-2470 2695-2698 2919-2922
1559-1562 1787-1790 2015-2018 2243-2246 2471-2474 2699-2702 2923-2926
1563-1566 1791-1794 2019-2022 2247-2250 2475-2478 2703-2706 2927-2930
1567-1570 1795-1798 2023-2026 2251-2254 2479-2482 2707-2710 2931-2934
1571-1574 1799-1802 2027-2030 2255-2258 2483-2486 2711-2714 2935-2938
1575-1578 1803-1806 2031-2034 2259-2262 2487-2490 2715-2718 2939-2942
1579-1582 1807-1810 2035-2038 2263-2266 2491-2494 2719-2722 2943-2946
1583-1586 1811-1814 2039-2042 2267-2270 2495-2498 2723-2726 2947-2950
1587-1590 1815-1818 2043-2046 2271-2274 2499-2502 2727-2730 2951-2954
1591-1594 1819-1822 2047-2050 2275-2278 2503-2506 2731-2734 2955-2958
1595-1598 1823-1826 2051-2054 2279-2282 2507-2510 2735-2738 2959-2962
1599-1602 1827-1830 2055-2058 2283-2286 2511-2514 2739-2740 2963-2966
1603-1606 1831-1834 2059-2062 2287-2290 2515-2518 2741-2742 2967-2970
1607-1610 1835-1838 2063-2066 2291-2294 2519-2522 2743-2746 2971-2974
1611-1614 1839-1842 2067-2070 2295-2298 2523-2526 2747-2750 SkU-01
1615-1618 1843-1846 2071-2074 2299-2302 2527-2530 2751-2754 SkU-02
1619-1622 1847-1850 2075-2078 2303-2306 2531-2534 2755-2758 SkU-03
1623-1626 1851-1854 2079-2082 2307-2310 2535-2538 2759-2762 SkU-04
1627-1630 1855-1858 2083-2086 2311-2314 2539-2542 2763-2766 SkU-05
1631-1634 1859-1862 2087-2090 2315-2318 2543-2546 2767-2770 SkU-06
1635-1638 1863-1866 2091-2094 2319-2322 2547-2550 2771-2774 SkU-07
1639-1642 1867-1870 2095-2098 2323-2326 2551-2554 2775-2778 SkU-08
1643-1646 1871-1874 2099-2102 2327-2330 2555-2558 2779-2782 SkU-09
1647-1650 1875-1878 2103-2106 2331-2334 2559-2562 2783-2786 SkU-10
1651-1654 1879-1882 2107-2110 2335-2338 2563-2566 2787-2790 SkU-11
1655-1658 1883-1886 2111-2114 2339-2342 2567-2570 2791-2794 SkU-12
1659-1662 1887-1890 2115-2118 2343-2346 2571-2574 2795-2798 SkU-13
1663-1666 1891-1894 2119-2122 2347-2350 2575-2578 2799-2802 SkU-14
1667-1670 1895-1898 2123-2126 2351-2354 2579-2582 2803-2806 SkU-15
1671-1674 1899-1902 2127-2130 2355-2358 2583-2586 2807-2810 SkU-16
1675-1678 1903-1906 2131-2134 2359-2362 2587-2590 2811-2814 SkU-17
1679-1682 1907-1910 2135-2138 2363-2366 2591-2594 2815-2818 SkU-18
1683-1686 1911-1914 2139-2142 2367-2370 2595-2598 2819-2822 SkU-19
1687-1690 1915-1918 2143-2146 2371-2374 2599-2602 2823-2826 SkU-20
1691-1694 1919-1922 2147-2150 2375-2378 2603-2606 2827-2830 SkU-21
1695-1698 1923-1926 2151-2154 2379-2382 2607-2610 2831-2834 SkU-22
1699-1702 1927-1930 2155-2158 2383-2386 2611-2614 2835-2838 SkU-23
1703-1706 1931-1934 2159-2162 2387-2390 2615-2618 2839-2842 SkU-24
1707-1710 1935-1938 2163-2166 2391-2394 2619-2622 2843-2846 SkU-25
1711-1714 1939-1942 2167-2170 2395-2398 2623-2626 2847-2850 SkU
1715-1718 1943-1946 2171-2174 2399-2402 2627-2630 2851-2854 __0000
1719-1722 1947-1950 2175-2178 2403-2406 2631-2634 2855-2858 zzz
1723-1726 1951-1954 2179-2182 2407-2410 2635-2638 2859-2862
1727-1730 1955-1958 2183-2186 2411-2414 2639-2642 2863-2866
1731-1734 1959-1962 2187-2190 2415-2418 2643-2646 2867-2870
1735-1738 1963-1966 2191-2194 2419-2422 2647-2650 2871-2874
1739-1742 1967-1970 2195-2198 2423-2426 2651-2654 2875-2878
1743-1746 1971-1974 2199-2202 2427-2430 2655-2658 2879-2882
Sygnatury i katalogi zespołu:
1563/D- Akta stanu cywilnego Parafii Rzymskokatolickiej św. Krzyża w Łodzi
L.p.JednostkaOpisinfoaktów
1.1908(UMZ-1908) 
Urodzenia19081088
Urodzenia19081348
Urodzenia19081220
Urodzenia19081148
Urodzenia19081272
Urodzenia1908768
Małżeństwa1908800
Małżeństwa1908659
Zgony19081824
Zgony19081707
2.1909(UMZ-1909) 
Urodzenia19091200
Urodzenia19091200
Urodzenia19091924
Urodzenia1909956
Urodzenia1909984
Małżeństwa1909720
Małżeństwa1909606
Zgony19091794
Zgony19091569
Skorowidz urodzeń1909bd
3.1910(UMZ-1910) 
Urodzenia19101520
Urodzenia19101454
Małżeństwa1910710
Zgony19101531
4.1911(UMZ-1911) 
Urodzenia19111048
Urodzenia19111227
Małżeństwa1911704
Zgony19111462
5.1912(UMZ-1912) 
Urodzenia19121136
Urodzenia1912980
Małżeństwa1912588
Zgony19121281
powrót do zespołu
donate
© 2010-2019 Polskie Towarzystwo Genealogiczne :: ::